Strój wykonany w całości z luster
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie idź!
Były nóżki, nie ma nóżek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2019, 22:38
I'M the invincible man
Odpisz
28 czerwca 2016, 20:18
A z tyłu budynek z GTA V
Odpisz
28 maja 2017, 18:18
@TypowyKowalski: To Griffith Observatory, obserwatorium w LA, na którym było wzorowane Obserwatorium Gallileusza w GTA V.
Odpisz
28 maja 2017, 18:59
@Zicher: wow po roku
Odpisz
6 maja 2018, 23:12
@TypowyKowalski: Co za poje**na akcja
Odpisz
29 czerwca 2016, 16:38
posong
Odpisz
24 czerwca 2016, 18:10
Chcę zobaczyć jak się schyla :D
Odpisz
28 czerwca 2016, 20:21
Po mydło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
29 czerwca 2016, 12:29
No ba, musi namydlić pewne miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
29 czerwca 2016, 11:06
Widzę przed nim LUSTRZANĄ przyszłość.
Odpisz
29 czerwca 2016, 09:45
Widziałem coś takiego w Krakowie.
Odpisz
29 czerwca 2016, 00:50
Jak on sie wypie**oli to bedzie wiecej lat nieszczescia niz peknieta guma
Odpisz
28 czerwca 2016, 21:01
Widziałem taki, ale gość był chud... sory, na chwilę zapomniałem, że to Jeja, i że za wypowiedzenie się dostanę pierdyliard strzałek w dół i przytłaczające poczucie niskiej wartości.
Odpisz
28 czerwca 2016, 21:04
@TheTemplar: Nawet nie zauważyłem momentu, w którym to zaczęło przypominać moje życie codzienne.
Odpisz
28 czerwca 2016, 22:50
@TheTemplar: Pocieszy cię fakt że ja lubie twój avatar, ponieważ ma postać z zbroją?
Odpisz
29 czerwca 2016, 00:30
@LIPERS: zbroje i hełmy rządzą!
Odpisz
29 czerwca 2016, 00:29
Może być doskonałą kulą na dyskotece :D
Odpisz
28 czerwca 2016, 23:23
Bazyliszek wymięka.
Odpisz
28 czerwca 2016, 20:02
Pewnie niewygodny...
Odpisz
28 czerwca 2016, 23:11
@the_endrju: Kocham Cię za tego avka c:
Odpisz
28 czerwca 2016, 22:58
Heh zabicie go z lasera będzie wyzwaniem. A zamienienie go wzrokiem w kamień to będzie wręcz samobójstwo. No ale od czego jest broń palna.
A tak swoją drogą ten pan nie boi się że jak padnie to rozpie**oli sobie tętnice. No chyba że to manekin. Bo ja tam nie wiem.
Odpisz
28 czerwca 2016, 21:23
Ja skłaniam się ku temu, że to jest rzeźba.
Odpisz
28 czerwca 2016, 20:58
Na bazyliszka!
Odpisz
28 czerwca 2016, 20:58
Współczuję dyżurnym na oddziale ratunkowym.
Odpisz