memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 czerwca 2016, 01:27
#team_Fabiański
Odpisz
25 czerwca 2016, 23:27
jak on strzelał karnego to się pierwszy raz zaczęłam modlić
25 czerwca 2016, 22:53
"Kiedy Milik nie zwali" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
29 czerwca 2016, 17:59
@koskoskos: skojarzenia na poziomie gimnazjum
25 czerwca 2016, 20:52
to był ekscytujący mecz
25 czerwca 2016, 20:04
Brawo Polska, postarali się nasi
25 czerwca 2016, 19:00
Przez ten strzał nie powiedziałem "Milik nadawał by się na sztrumowca"
25 czerwca 2016, 18:11
Milik, Milik ty ch*ju.
25 czerwca 2016, 17:52
To nie był najważniejszy strzał, po prostu karny. Technicznie rzecz biorąc to Krychowiak był tym najważniejszym.
Edytowano - 25 czerwca 2016, 17:53
gdy by nie strzelił to by nie było 5-4 tylko możliwe że 4-5 więc był ważny i nie tylko on
25 czerwca 2016, 17:53
Ale był to najważniejszy strzał, jaki Milik oddał w tym meczu.
25 czerwca 2016, 17:57
@RussiaBall: Był ważny jak każdy inny. Milik pięknie strzelił, ale Lewy i Błaszczyk też pokazali klasę.
25 czerwca 2016, 17:58
@figaro19: To zdecydowanie. Świetnie rozegrany mecz :v
25 czerwca 2016, 19:37
Będzie seks
25 czerwca 2016, 20:20
@jacek1s: :}
25 czerwca 2016, 20:21
25 czerwca 2016, 23:06
No, ale Lewy nie może się wykazać zbytnio, myślę że przez to że uważają na niego tak że jak trzeba to kryją w 11 albo jak dzisiaj np. faulują jak głupie świnie biegnące do koryta. Obchodzą się z nim jak z Ronaldo.
25 czerwca 2016, 23:34
@panther500: Tylko, że obaj niekryci są bardzo niebezpiecznie. Więc są kryci większą ilością ludzi.
Edytowano - 25 czerwca 2016, 23:53
@Zlodziej_Ziemniakow: O to mi chodziło ale ok.
25 czerwca 2016, 17:51
Nie bylo nad
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2016, 01:27
#team_Fabiański
Odpisz
25 czerwca 2016, 23:27
jak on strzelał karnego to się pierwszy raz zaczęłam modlić
Odpisz
25 czerwca 2016, 22:53
"Kiedy Milik nie zwali" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
29 czerwca 2016, 17:59
@koskoskos: skojarzenia na poziomie gimnazjum
Odpisz
25 czerwca 2016, 20:52
to był ekscytujący mecz
Odpisz
25 czerwca 2016, 20:04
Brawo Polska, postarali się nasi
Odpisz
25 czerwca 2016, 19:00
Przez ten strzał nie powiedziałem "Milik nadawał by się na sztrumowca"
Odpisz
25 czerwca 2016, 18:11
Milik, Milik ty ch*ju.
Odpisz
25 czerwca 2016, 17:52
To nie był najważniejszy strzał, po prostu karny. Technicznie rzecz biorąc to Krychowiak był tym najważniejszym.
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2016, 17:53
gdy by nie strzelił to by nie było 5-4 tylko możliwe że 4-5 więc był ważny i nie tylko on
Odpisz
25 czerwca 2016, 17:53
Ale był to najważniejszy strzał, jaki Milik oddał w tym meczu.
Odpisz
25 czerwca 2016, 17:57
@RussiaBall: Był ważny jak każdy inny. Milik pięknie strzelił, ale Lewy i Błaszczyk też pokazali klasę.
Odpisz
25 czerwca 2016, 17:58
@figaro19: To zdecydowanie. Świetnie rozegrany mecz :v
Odpisz
25 czerwca 2016, 19:37
Będzie seks
Odpisz
25 czerwca 2016, 20:20
@jacek1s: :}
Odpisz
25 czerwca 2016, 20:21
@jacek1s: :}
Odpisz
25 czerwca 2016, 23:06
No, ale Lewy nie może się wykazać zbytnio, myślę że przez to że uważają na niego tak że jak trzeba to kryją w 11 albo jak dzisiaj np. faulują jak głupie świnie biegnące do koryta. Obchodzą się z nim jak z Ronaldo.
Odpisz
25 czerwca 2016, 23:34
@panther500: Tylko, że obaj niekryci są bardzo niebezpiecznie. Więc są kryci większą ilością ludzi.
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2016, 23:53
@Zlodziej_Ziemniakow: O to mi chodziło ale ok.
Odpisz
25 czerwca 2016, 17:51
Nie bylo nad
Odpisz