Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzykrotny T
Lekko nie będzie
Nie są aż takie pyszne
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2016, 01:29
Ja wymach*ję rękami na wszystkie strony...
Odpisz
2 lipca 2016, 09:57
A jak usiądzie na suficie, to jeszcze podskakują i wymach*ją ramionami! Aplauz!
Odpisz
2 lipca 2016, 08:38
Hmmm...
Packa na muchy?
Odpisz
27 czerwca 2016, 22:43
Ja nie. Ja je łapie w kulke z rąk i powoli zmniejszam powierzchnie.
Odpisz
27 czerwca 2016, 22:46
@ZielonyDywanik: To tak jakby wolniejsze klaskanie.
Odpisz
2 lipca 2016, 08:13
@ZielonyDywanik: Ty sadysto!
Odpisz
2 lipca 2016, 08:02
*klap*klap*klap
Odpisz
27 czerwca 2016, 22:35
I w dodatku od razu jakby chcieli przybić Ci piątke.
Odpisz
27 czerwca 2016, 23:39
@Hartio: W twarz.
Odpisz
28 czerwca 2016, 00:23
@baarts: krzesłem
Chociaż, jakby się zastanowić, to chyba bardziej łapką na muchy
Odpisz
27 czerwca 2016, 22:34
Niestety nie znam tego uczucia
Odpisz
27 czerwca 2016, 23:40
@DeadMaster: A czy ktoś tu coś mówi o jakimś uczuciu?
Odpisz
27 czerwca 2016, 23:31
Klaszczę tylko z powodu twojej rychłej śmierci, mały bzyczku >:D
Odpisz