Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Co za przypadek
Młodzi gniewni
Zdeklasowani znowu
Totalnie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2016, 23:39
Kiedy premiera? :D
Odpisz
29 czerwca 2016, 23:41
@xNaxba: Miesiąc po Half-Life 3.
Odpisz
30 czerwca 2016, 00:26
Czyli w Czerwcu jeśli ktoś nie wie.
Odpisz
30 czerwca 2016, 10:40
@xNaxba: 30 lutego
Odpisz
4 lipca 2016, 17:55
Ale te wszystkie gadżety od VALV to pewnie zapowiedź czegoś wielkiego,zwłaszcza że stworzyli nowy silnik graficzny!!!!scourc2 czy jakoś tak...
Odpisz
4 lipca 2016, 18:31
@TUPAQ: Ale oni tyle zarabiają na steamie że nie muszą już nawet produkować gier xD
Odpisz
4 lipca 2016, 19:02
@jacek1s: to prawda czy fake
Odpisz
4 lipca 2016, 19:33
@marcel22205: A Half-Life3 zarobi 4razy tyle co Steam chyba.
Odpisz
4 lipca 2016, 20:13
@marcel22205: tyle, że ste jest Gaben'a a Gaben pracuje w valve
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2016, 20:13
@marcel22205: kom. dodał się dwa razy
Odpisz
5 lipca 2016, 11:32
@TUPAQ: Scourc 2? Chyba coś przegapiłem.
Odpisz
5 lipca 2016, 11:40
@Slenderowiec2012: Ja wcześniej też,zobaczyłem info dopiero u MM77
Odpisz
5 lipca 2016, 11:58
@TUPAQ: Dobra, jeszcze raz... Scourc?!
Odpisz
5 lipca 2016, 13:10
@Slenderowiec2012: Scource2 zobaczyłem u niego jeszcze raz.
Odpisz
5 lipca 2016, 14:04
@TUPAQ: Dobra, widzę że wciąż nie rozumiesz, więc to napiszę:
*Source
Odpisz
5 lipca 2016, 17:31
@Slenderowiec2012: O KU*WA.
Odpisz
4 lipca 2016, 22:13
A nie WWH 3?
Odpisz
4 lipca 2016, 19:23
to takie piękne
Odpisz
4 lipca 2016, 19:23
to takie piękne
Odpisz
4 lipca 2016, 18:40
Grałbym.
Odpisz
4 lipca 2016, 17:33
WWH 3*
Odpisz
4 lipca 2016, 17:27
ile bym dał, żeby w to zagrać
Odpisz
4 lipca 2016, 17:22
Wiedźmin dziki pistolet 3
Odpisz
29 czerwca 2016, 23:38
Jaskier ganiający po całym San Andreas i szukający zamtuza to byłoby coś pięknego.
Odpisz
29 czerwca 2016, 23:51
@figaro19: "Geralt! Musisz mi pomóc! Szef Novigradzkiego gangu, Sigi Reuven się na mnie uwziął... um... bez powodu! Mam 5 gwiazdek!"
Odpisz
30 czerwca 2016, 01:20
@Bastil123: Na ☆☆☆☆☆ jest smok?
Odpisz
30 czerwca 2016, 09:12
@kenio60: Na pięć gwiazdek goni Cię pułk Biednej Pie**olonej Piechoty.
Odpisz
30 czerwca 2016, 11:17
@Bastil123: Ale oni są mega słabi...
Odpisz
30 czerwca 2016, 11:18
@kenio60: Nie, jeżeli dzięki Więzi każdy ma po 300 punktów! Pożoga albo jesteś w dupie.
Odpisz
30 czerwca 2016, 11:23
@Bastil123: Nabiłeś 300 pkt. Samą piechotą?
Odpisz
30 czerwca 2016, 11:25
@kenio60: Nie. Ale kilka tuzinów by nabiło.
Odpisz
30 czerwca 2016, 11:34
@Bastil123: Mimo wszystko sądze że BPP jest słaba... Na ☆☆☆☆☆ powinien gonić nas dziki gon
Odpisz
30 czerwca 2016, 11:51
@kenio60: MUSIAŁEŚ PODĄŻAĆ TYLKO ZA TYM CHOLERNYM KARAWANEM GERALT!
Odpisz
30 czerwca 2016, 12:05
Jeśli to Jaskier pełnił rolę strzelca to ta misja przeszłaby do historii
Odpisz