Pierdzenie w miejscach publicznych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Angielskie śmieszki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Młodzi gniewni
Totalnie
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2024, 12:21
6 najlepsze
Odpisz
14 grudnia 2017, 15:19
Jezu Kasia
Odpisz
4 lipca 2016, 19:29
czy tylko mi ta dziwczyna, gościu w czerwonym i czarnoskóry ziomek przypominają ekipe Ponk'ów??? (kanał na yt "Ponki")
Odpisz
7 lipca 2016, 22:12
@Pepcio_Chlebcio: Mi tylko ta dziewczyna przypomina Dominikę z Ponków.
Odpisz
2 lipca 2016, 15:55
Czemu ta kobieta na ostatnim obrazku zieje ogniem?
Odpisz
4 lipca 2016, 16:02
ona wymiotuje
Odpisz
4 lipca 2016, 16:06
@Adgos: No shit sherlock
Odpisz
4 lipca 2016, 18:51
A ja myślałem że ona je siano.
Odpisz
4 lipca 2016, 21:01
@LiliPlQ: Wydaje mi się że kolega EpickiStrzelec nie zauważył iż są to wymioty więc mu to napisałem.
A ty nie musisz być taki nie miły
Odpisz
4 lipca 2016, 21:11
@Adgos: Raczej oczywiste, ludzie raczej naturalnie nie zieją ogniem? Naprawdę muszę za każdym razem pisać kiedy jest sarkazm?
Odpisz
4 lipca 2016, 21:17
Wybacz nie zauważyłem
Gdy czytasz trudniej to wyczuć bo nie widzisz wyrazu twarzy osoby i nie słyszysz tonu głosu
Odpisz
6 lipca 2016, 12:50
@Adgos: To "nie miły" do kogo to było?
Odpisz
5 lipca 2016, 15:07
albo wybierasz ofiarę, pierdzisz, i się w nią wpatrujesz oskarżającym wzrokiem...
Odpisz
4 lipca 2016, 16:58
a czemu kobieta zrzygała się tylko w sposobie 6
Odpisz
4 lipca 2016, 18:01
@zynkfryd: Bo je**oł takiego bączura że śmieciorzerca by tak chciał umieć.
Odpisz
4 lipca 2016, 18:08
@TUPAQ: śmierdziorożce
Odpisz
4 lipca 2016, 18:14
@TUPAQ: ale to sensu nie ma
Odpisz
4 lipca 2016, 18:18
@zynkfryd: Wcześniej mógł się nieco powstrzymywać by ich nie zabić,ale wtedy to się nie powstrzymał i poszła cały ładunek.
Odpisz
4 lipca 2016, 18:53
@TUPAQ: *rzucam zaklęcie* fiki miki ence pence walisz gruhe umyj rence ,ma to też sens
Odpisz
4 lipca 2016, 19:23
@zynkfryd: Tak :}
Odpisz
4 lipca 2016, 19:26
@TUPAQ: *walem się w czoło* jaki idiota
Odpisz
4 lipca 2016, 19:34
@zynkfryd: Bo zaklęcie działa ;}
Odpisz
4 lipca 2016, 19:52
@TUPAQ: *zabijaj cię wyrzucam przez okno patrosze twoje ciało mięsno daje kotom a resztki zakopuje w ogrodzie* i po co ci to było
Odpisz
4 lipca 2016, 20:15
@zynkfryd: no właśnie też sie zastanawiałem
Odpisz
4 lipca 2016, 21:15
@zynkfryd: *wyłazi z ziemi* JESZTEM SYMBIONTEM XD,A MÓJ SZKIELET OD LOLOJA NIEZNISZCZALNY XD,A NAWIET JEŚLI TO I TAK SIĘ ZREGENERUJE XD!!!!!1!!111!1!1¡¡¡¡!!!1!!!11111!!¡!Albo może mały sparing czo?*wyciąga macki* co braciak?
Odpisz
4 lipca 2016, 21:43
@TUPAQ: *wycionga miecz* dobra >:)
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2016, 21:43
@TUPAQ: *wycionga miecz* dobra (oszczerzenie) WWE Immortal Sejmus uproszczony na fula z najlepszymi dodatkami, to dajesz
Odpisz
4 lipca 2016, 22:16
@TUPAQ: mam dusze Brusa, Czaka Norisa i Joan Ceny
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2016, 22:41
@zynkfryd: No nie źle ale moim ziomkiem jest śmierć,mam trzy szanse,super regeneracje,niezniszczalny szkielet,mini guna,i miecz śmierci(tak nie zgubiłem go)i jutro spotykamy się o dwunastej(na serio)
Odpisz
5 lipca 2016, 08:22
@TUPAQ: *Mój kolega Czak Noris kopną śmierć z puł obrotu, a cygan okośił cię z miecza i miniguna cygan spiepsza w Bieszczady(z tym co ci ukradł)
Odpisz
5 lipca 2016, 09:29
@TUPAQ: i co mowę odjeło
Odpisz
5 lipca 2016, 09:37
@zynkfryd: przez godzinę się nie odzywa bo jest na wakacjach a ty myślisz,że boi się coś napisać. On ma życie i wakacje, a ty chyba nie.
Odpisz
5 lipca 2016, 09:46
@daglasio: To mój kolega i wiem że na wakacjach nie jest tylko siedzi na telefonie i golonka obraski
Odpisz
5 lipca 2016, 10:05
@zynkfryd: to woli golonkę od ciebie
Odpisz
5 lipca 2016, 10:11
@daglasio: wszyscy wolą i co?
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2016, 10:19
@zynkfryd: Trudno,mam macki*JEBUDU i po mieczu*A to nie prawdziwy Chuk Noris,on jest w Bieszczadach.
Odpisz
5 lipca 2016, 10:35
@TUPAQ: *cios specjalny 2* ogłuszyłem cię a Jonn Cena* urzywa ciosu specjalnego 3*
Odpisz
5 lipca 2016, 10:38
@zynkfryd: piszcie se na czacie prywatnym.
Odpisz
4 lipca 2016, 23:32
hahaha świetne (najbardziej smialam się przy 6 xDD)
Odpisz
4 lipca 2016, 22:40
Ale oni nie mają nosów ;—;
Odpisz
4 lipca 2016, 19:47
Czemu ona je palmę na ostatnim obrazku
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 17:55
Miałem raz taką sytuację w szóstej klasie, że mieliśmy ćwiczyć grek zorbę (taki taniec) na przedstawienie i ja w kasie puściłem takiego cichacza zabójcę, że po chwili się rozprzestrzenił na całą klasę i je**ło jak sku*wysyn. Otwieraliśmy okna, trochę pomogło. Zarzuty padały między innymi na mnie, ale ja zastosowałem pierwszą metodę z obrazka. To było straszne.
Odpisz
4 lipca 2016, 16:07
Biedna Kasia :/
Odpisz
4 lipca 2016, 16:20
Nikogo to nie obchodzi. :')
Odpisz
4 lipca 2016, 16:56
jaka kurna kasia?!?
Odpisz
4 lipca 2016, 17:23
"I ja w kasie puściłem takiego cichacza zabójcę..." Twoje słowa xD
Odpisz
4 lipca 2016, 17:25
ok
Odpisz
4 lipca 2016, 16:26
JEZU,KASIA
Odpisz
4 lipca 2016, 16:12
Wystarczy powiedzieć kto czuje ten produkuje i masz spokój
Odpisz
4 lipca 2016, 19:14
@AJStyles: Tekst z podstawówki? Serio?
Odpisz
4 lipca 2016, 19:49
@damian2500: mhm
Odpisz
4 lipca 2016, 16:09
niedawno tak puściłem bąka, że nawet sam nie mogłem wytrzymać! rany, dlaczego człowiek to chodząca kupa?
Odpisz
4 lipca 2016, 16:07
7.Połknij go zanim się rozprzestrzeni
Odpisz
4 lipca 2016, 16:06
Jezu, Kasia...
Odpisz