Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ZiemniakWaszPan

15 września 2024, 12:21

6 najlepsze

Avatar Ptasznik

14 grudnia 2017, 15:19

Jezu Kasia

Avatar Pepcio_Chlebcio

4 lipca 2016, 19:29

czy tylko mi ta dziwczyna, gościu w czerwonym i czarnoskóry ziomek przypominają ekipe Ponk'ów??? (kanał na yt "Ponki")

Avatar master885

7 lipca 2016, 22:12

@Pepcio_Chlebcio: Mi tylko ta dziewczyna przypomina Dominikę z Ponków.

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2016, 15:55

Czemu ta kobieta na ostatnim obrazku zieje ogniem?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Adgos

4 lipca 2016, 21:17

Wybacz nie zauważyłem
Gdy czytasz trudniej to wyczuć bo nie widzisz wyrazu twarzy osoby i nie słyszysz tonu głosu

Avatar LiliPlQ

6 lipca 2016, 12:50

@Adgos: To "nie miły" do kogo to było?

Avatar PISKOR_FP

5 lipca 2016, 15:07

albo wybierasz ofiarę, pierdzisz, i się w nią wpatrujesz oskarżającym wzrokiem...

Avatar zynkfryd

4 lipca 2016, 16:58

a czemu kobieta zrzygała się tylko w sposobie 6

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar zynkfryd

5 lipca 2016, 10:35

@TUPAQ: *cios specjalny 2* ogłuszyłem cię a Jonn Cena* urzywa ciosu specjalnego 3*

Avatar daglasio

5 lipca 2016, 10:38

@zynkfryd: piszcie se na czacie prywatnym.

Avatar OlaBambino143

4 lipca 2016, 23:32

hahaha świetne (najbardziej smialam się przy 6 xDD)

Avatar Onikka

4 lipca 2016, 22:40

Ale oni nie mają nosów ;—;

Avatar Casual_Fox

4 lipca 2016, 19:47

Czemu ona je palmę na ostatnim obrazku

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 lipca 2016, 17:55

Miałem raz taką sytuację w szóstej klasie, że mieliśmy ćwiczyć grek zorbę (taki taniec) na przedstawienie i ja w kasie puściłem takiego cichacza zabójcę, że po chwili się rozprzestrzenił na całą klasę i je**ło jak sku*wysyn. Otwieraliśmy okna, trochę pomogło. Zarzuty padały między innymi na mnie, ale ja zastosowałem pierwszą metodę z obrazka. To było straszne.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2016, 17:23

"I ja w kasie puściłem takiego cichacza zabójcę..." Twoje słowa xD

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2016, 17:25

ok

Avatar Kenossa

4 lipca 2016, 16:26

JEZU,KASIA

Avatar AJStyles

4 lipca 2016, 16:12

Wystarczy powiedzieć kto czuje ten produkuje i masz spokój

Avatar damian2500

4 lipca 2016, 19:14

@AJStyles: Tekst z podstawówki? Serio?

Avatar AJStyles

4 lipca 2016, 19:49

Avatar ALKATRAZ

4 lipca 2016, 16:09

niedawno tak puściłem bąka, że nawet sam nie mogłem wytrzymać! rany, dlaczego człowiek to chodząca kupa?

Avatar lorax12

4 lipca 2016, 16:07

7.Połknij go zanim się rozprzestrzeni

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2016, 16:06

Jezu, Kasia...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Angielskie śmieszki

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Młodzi gniewni

Totalnie

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka