Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar blacha3434

28 grudnia 2017, 09:23

Ja tam gram zergami

Avatar fufon

4 lipca 2016, 01:53

To uczucie kiedy nie rozumiesz ani komentarzy ani obrazka.

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2016, 20:18

@fufon: Po przeczytaniu komentarzy dołączam się do tego stwierdzenia.

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 13 lipca 2016, 02:34

@fufon: w starcraft 2 gracze z brązu i poniżej często jak grają terranami to zamiast przegrać to latają swoimi budynkami po całej mapie tak jakby mieli jeszcze szanse na wygraną przedłużając starcie które i tak już przegrali

Avatar SteelFoxi

1 lipca 2016, 16:27

gram Protosoami ;____________;

Avatar DarthVader999

3 lipca 2016, 21:03

Avatar carmilion

1 lipca 2016, 16:30

Ja wolę używać Overlordów.

Avatar SetAbominae

3 lipca 2016, 17:59

@carmilion: Ale to tak nie zadziała, bo przegrywa się przy stracie wszystkich budynków. Overlordy to nie budynki

Avatar carmilion

4 lipca 2016, 10:41

@SetAbominae: Mi chodzi o transport

Avatar SetAbominae

4 lipca 2016, 12:07

@carmilion: Terran do transportu używa medivaców a nie command center

Avatar carmilion

Edytowano - 4 lipca 2016, 12:34

@SetAbominae: Kiedy przegrywam mam taką strategię: Do Overlordów i na bazę wroga.

Avatar SetAbominae

4 lipca 2016, 14:35

@carmilion: W tym celu dużo lepsze nydusy

Avatar carmilion

4 lipca 2016, 19:49

@SetAbominae: Jak tam wolisz

Avatar Hartio

3 lipca 2016, 15:44

Terranie tak bardzo.

Avatar Hiopekwhatfu

1 lipca 2016, 16:46

przypomnieli mi się nekroni z dark crusade i ich wyczepisty monolit

Avatar Alvarous

24 października 2016, 10:08

@Hiopekwhatfu: Meh monolit jest wolny jak ślimak w dodatku w pełni ulepszony jest sam w sobie morderczą jednostką która przywołuje dodatkowe oddziały , za co ich k***a nienawidziłem

Avatar Crobat

1 lipca 2016, 15:08

5 bo Starcraft.

Avatar druid6

1 lipca 2016, 14:57

"StarCraft"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

To się nie może nie udać

Rel

Zdeklasowani znowu

Były nóżki, nie ma nóżek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka