Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niegrzeczny Oskarek
Przerwa na herbatkę
Nie idź!
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 marca 2019, 09:22
a pfu mnie w wakacje o 5 budzą
Odpisz
9 września 2018, 19:49
Kiedy dziewczyna obudzi cie w sobote rano ale nie możesz jej pokazać że sie gniewasz bo wygląda słodko
Odpisz
9 lipca 2016, 16:36
Mnie codziennie spotyka podobna sytuacja (budzą mnie o 7) :/
Odpisz
6 lipca 2016, 17:03
Ch**owe jest też to jak do 3:17 oglądasz jakieś gówniane filmy, a o 6:00 ktoś cię budzi, bo jedziecie coś zwiedzać na weekendzie '-'
Oczywiście zostałeś o tym poinformowany dopiero rano...
Odpisz
6 lipca 2016, 12:04
jaki ty niewyżyty
Odpisz
2 lipca 2016, 17:25
Panie ja panu powiem że ja panie muszę być o 3.30 rano na polu na zbiorach panie.
Odpisz
2 lipca 2016, 20:56
@goodspeed_98: o 3:30 to ja się kładę spać
Odpisz
6 lipca 2016, 11:37
@goodspeed_98: Ile tych panów?
Odpisz
6 lipca 2016, 10:49
Mam to samo
Odpisz
6 lipca 2016, 09:46
Ja to zawsze sama budze się o 6 gdy jest wolne. Mam takie przekleństwo ;-;
Odpisz
6 lipca 2016, 10:00
@Yashire: Ja też ;-; pjona!
Odpisz
2 lipca 2016, 15:04
Cóż, jutro mnie czeka pobudka o 5:00 więc znam ten ból
Odpisz
2 lipca 2016, 15:13
@Jasnowidz: żółwik :D też jutro wstaje o piątej. jadę na drugi koniec Polski:) rano :(
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 15:19
@daglasio: Ja jade na północ. A gdzie jedziesz?
Odpisz
2 lipca 2016, 15:27
@Jasnowidz: Ja mam za**biscie 15 minut autobusem i jestem nad morzem (Rewa, skwer i babie doły i Orłowo i po Ch*j to mówię xd)
Odpisz
2 lipca 2016, 15:32
@polandball1: to podchodzi pod chwalenie się statami :/
Odpisz
2 lipca 2016, 15:37
@Czarny777: A ch**owo bo daleko w do gór Ale w wieżycy jest blisko
Odpisz
2 lipca 2016, 16:05
@polandball1: a ja mam 5min i jestem nad bałtykiem
Odpisz
2 lipca 2016, 16:06
@legend77: Pomorze zachodnie czy środkowe?
Odpisz
2 lipca 2016, 16:09
@Jasnowidz: jade na południe
Odpisz
2 lipca 2016, 16:13
@polandball1: wut, danzig
Odpisz
2 lipca 2016, 16:16
@legend77: Danzing? Ich lebe in Gotenhafen
Odpisz
2 lipca 2016, 16:18
@polandball1: njehazaznahafen Doichlish
Odpisz
2 lipca 2016, 17:33
@daglasio: Ale do jakiej miejscowości?
Odpisz
2 lipca 2016, 18:46
@Jasnowidz: wieliczka
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 18:58
@daglasio: Kopalnia soli?
Odpisz
2 lipca 2016, 20:48
@polandball1: w kopalni byłem już 4 lata temu. jeżdże co rok do babci (wracam puszysty) i zwiedzam kraków, restauracje, pizzerie, wieliczkę okoliczne miejscowości, czechy i słowację (tak co rok)
a w tym roku dodatkowo Bułgaria
(to podchodzi pod chwalenie się statami)
Odpisz
6 lipca 2016, 09:22
@polandball1: Ja mam 15 minut piechotą do morza xD
Odpisz
6 lipca 2016, 09:18
i ten glos wstawaj do szkoły
Odpisz
2 lipca 2016, 15:04
To ty masz cztery dziurki od nosa?
Odpisz
2 lipca 2016, 15:07
@przemo192: Ćśśś...
Odpisz
2 lipca 2016, 15:36
@przemo192:
Odpisz
6 lipca 2016, 08:39
@Ameron: ;_;
Odpisz
6 lipca 2016, 06:19
Obudziłam się sama o 6 ;-;
Odpisz
6 lipca 2016, 06:30
@Abbei_The_Toy_Maker: ja też. normalka
Odpisz
6 lipca 2016, 06:21
Jak ma się pracę to wstaje się wcześniej.
Odpisz
3 lipca 2016, 08:55
z kolegami na koloniach idziemycspac o 24 a obudzilismy sie o 5 30
Odpisz
6 lipca 2016, 09:38
@panlogin: Ale z was hardkorzy.
Odpisz
3 lipca 2016, 08:03
*budzi o 6 w wakacje*
Odpisz
6 lipca 2016, 08:31
*kładzie spać* Wiem że jest już 8:30... ŚPIJ! CHCIAŁBYŚNOWE MAJTKI CO NIE? Bo te jakieś są pokryte jakąś substancją... pójde z tym do laboratorium. Może to rak!
Odpisz