Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Lunia21

8 lipca 2016, 21:28

Czasami tak chce mi się śmiać, że wydaje z siebie odgłosy parsknięcia. Udaję wtedy, że kicham, ale i tak to dziwnie wygląda.
Szczególnie w szkole;-;

Avatar Miguelp

8 lipca 2016, 23:08

ja w pierwszej ławce podczas czytania książki tak miałem
pani to zauważyła powiedziała że powstrzymywanie śmiechu nie ma sensu i żebym wyszedł wysmial się i wrócił

Avatar
Komunistka

9 lipca 2016, 01:56

@Miguelp: I wróciłeś, czy wykorzystałeś okazję? :v

Avatar Miguelp

10 lipca 2016, 10:39

wróciłem

Avatar Kamas

9 lipca 2016, 20:57

Zawsze poprawia humor mijanie takich osób na ulicy

Avatar Nowa_Na_Jeja

5 lipca 2016, 18:17

tró

Avatar
Komunistka

9 lipca 2016, 01:56

@Nowa_Na_Jeja: ...jkąt.

Avatar Nowa_Na_Jeja

9 lipca 2016, 11:42

Koło

Avatar sliwka20v

8 lipca 2016, 21:57

Mam tak często... nienawidzę tego, i udaje, że kicham w takich momentach... raz się posmarkałam na lekcji przez to ;-;

Avatar xd_ailatan

9 lipca 2016, 02:59

@sliwka20v: Kocham Twojego avka

Avatar sliwka20v

9 lipca 2016, 09:43

@xd_ailatan: A dziękuję, dziękuję... Yuki, Yuki, Yuki! (/*-*)/

Avatar MucieQ

9 lipca 2016, 09:38

Teraz wyobraźcie sobie, co ludzie mają w kościele

Avatar ALKATRAZ

8 lipca 2016, 22:18

myślałem że tylko ja tak mam! często tak mam, że przypomni mi się jakaś przeróbka i się śmieje, niestety rodzicie nie raz mi mówili że jestem porypany, a ludzie w mieście, dziwnie się patrzyli, dobrze, że widze ich tylko raz , ale nie moge tego powiedzieć o moich rodzicach

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2016, 23:13

@ALKATRAZ: Heyeyeye!

Avatar Lumaq

9 lipca 2016, 00:00

@ALKATRAZ: ALKATRAZ mądrze prawi...

Avatar psingwin

8 lipca 2016, 22:28

Myślałem, że tylko ja tak robię :D

Avatar Polaczka

8 lipca 2016, 22:16

w kościele ;-;

Avatar gabrysplodowski

8 lipca 2016, 21:12

Ale te komisy są h**owe

Avatar ChickenEatsRainbows

8 lipca 2016, 23:11

@gabrysplodowski: Podaj powód, proszę.

Avatar lorax12

8 lipca 2016, 23:46

@gabrysplodowski: Zazdrościsz talentu :u

Avatar gabrysplodowski

9 lipca 2016, 08:36

@ChickenEatsRainbows: tak samo jak bym oddał że na obiedzie u babci musiałem zjeść 3 dokładkę ale nie chciałem i wyglądałem jak koń i jeszcze dodać słaby obrazek... większość osób miała takie sytuacje i poco się nimi chwalić a co dopiero w tedy kiedy się ich wstydzisz?

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2016, 21:08

Bierz przykład z horrorów. Uśmiechaj się szeroko bez otwartych ust i przechyl głowę na bok. Zbieraj profit w postaci dziwnych spojrzeń na ciebie.

Avatar Nietypowy

5 lipca 2016, 18:50

Poza tym że mordercy nie mają takiego uśmiechu, a jedynie mają nienaturalnie bardzo otwarte oczy to tró

Avatar Wikusia100200

5 lipca 2016, 18:13

True.

Avatar hubikstkj

5 lipca 2016, 18:01

Tak bardzo o mnie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jakby trochę nie fair

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka