Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jakby trochę nie fair
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2016, 21:28
Czasami tak chce mi się śmiać, że wydaje z siebie odgłosy parsknięcia. Udaję wtedy, że kicham, ale i tak to dziwnie wygląda.
Szczególnie w szkole;-;
Odpisz
8 lipca 2016, 23:08
ja w pierwszej ławce podczas czytania książki tak miałem
pani to zauważyła powiedziała że powstrzymywanie śmiechu nie ma sensu i żebym wyszedł wysmial się i wrócił
Odpisz
9 lipca 2016, 01:56
@Miguelp: I wróciłeś, czy wykorzystałeś okazję? :v
Odpisz
10 lipca 2016, 10:39
wróciłem
Odpisz
9 lipca 2016, 20:57
Zawsze poprawia humor mijanie takich osób na ulicy
Odpisz
5 lipca 2016, 18:17
tró
Odpisz
9 lipca 2016, 01:56
@Nowa_Na_Jeja: ...jkąt.
Odpisz
9 lipca 2016, 11:42
Koło
Odpisz
8 lipca 2016, 21:57
Mam tak często... nienawidzę tego, i udaje, że kicham w takich momentach... raz się posmarkałam na lekcji przez to ;-;
Odpisz
9 lipca 2016, 02:59
@sliwka20v: Kocham Twojego avka
Odpisz
9 lipca 2016, 09:43
@xd_ailatan: A dziękuję, dziękuję... Yuki, Yuki, Yuki! (/*-*)/
Odpisz
9 lipca 2016, 09:38
Teraz wyobraźcie sobie, co ludzie mają w kościele
Odpisz
8 lipca 2016, 22:18
myślałem że tylko ja tak mam! często tak mam, że przypomni mi się jakaś przeróbka i się śmieje, niestety rodzicie nie raz mi mówili że jestem porypany, a ludzie w mieście, dziwnie się patrzyli, dobrze, że widze ich tylko raz , ale nie moge tego powiedzieć o moich rodzicach
Odpisz
8 lipca 2016, 23:13
@ALKATRAZ: Heyeyeye!
Odpisz
9 lipca 2016, 00:00
@ALKATRAZ: ALKATRAZ mądrze prawi...
Odpisz
8 lipca 2016, 22:28
Myślałem, że tylko ja tak robię :D
Odpisz
8 lipca 2016, 22:16
w kościele ;-;
Odpisz
8 lipca 2016, 21:12
Ale te komisy są h**owe
Odpisz
8 lipca 2016, 23:11
@gabrysplodowski: Podaj powód, proszę.
Odpisz
8 lipca 2016, 23:46
@gabrysplodowski: Zazdrościsz talentu :u
Odpisz
9 lipca 2016, 08:36
@ChickenEatsRainbows: tak samo jak bym oddał że na obiedzie u babci musiałem zjeść 3 dokładkę ale nie chciałem i wyglądałem jak koń i jeszcze dodać słaby obrazek... większość osób miała takie sytuacje i poco się nimi chwalić a co dopiero w tedy kiedy się ich wstydzisz?
Odpisz
8 lipca 2016, 21:08
Bierz przykład z horrorów. Uśmiechaj się szeroko bez otwartych ust i przechyl głowę na bok. Zbieraj profit w postaci dziwnych spojrzeń na ciebie.
Odpisz
5 lipca 2016, 18:50
Poza tym że mordercy nie mają takiego uśmiechu, a jedynie mają nienaturalnie bardzo otwarte oczy to tró
Odpisz
5 lipca 2016, 18:13
True.
Odpisz
5 lipca 2016, 18:01
Tak bardzo o mnie.
Odpisz