Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Północne Węgry
Z klasą się trzeba urodzić
Przerwa na herbatkę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2016, 22:40
Lubie w komputer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
6 lipca 2016, 10:11
Ty komputerofilu ;-;
Odpisz
11 lipca 2016, 21:18
Oja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 lipca 2016, 21:26
Kto by nie lubił w komputer? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 lipca 2016, 22:16
potwór nie potwór ważne że ma otwór
Odpisz
11 lipca 2016, 23:29
@RussiaBall: No chyba że to archegryf.
Wtedy to niezbyt dobry pomysł ;-;
Odpisz
12 lipca 2016, 09:36
Macie fun z waszego zboczeństwa a tak naprawde przedstawiony "gracz" może mieć 4 lata/ 5 lat i nie wiedzieć jak to odmienić LUB odpowiedział "w stylu babci". (Di end)
Odpisz
12 lipca 2016, 10:40
Ja lubię wkładać w komputer *lenny face*....
.
.
.
.
.
.
Nowe części kupione na allegro... zboczuchu ;-;
Odpisz
12 lipca 2016, 14:34
@JapanBall: Zboczuchu?A Eleven to co?Jakbyś myślał że go nie lubię,to wiedz,że to mój ulubiony you tuber.
Odpisz
12 lipca 2016, 17:38
Odpisz
12 lipca 2016, 22:59
@Wolfmer: YES.
Odpisz
13 lipca 2016, 12:16
@Adversari: Ja wcale nie uważam że go nie lubisz ;-; xD
Odpisz
13 lipca 2016, 12:35
@Adversari:
Odpisz
13 lipca 2016, 21:34
@Wolfmer: Inchil maj donk entejrment czajld.
Odpisz
13 lipca 2016, 21:34
@JapanBall: Ostrzegłem jakby co ;|
Odpisz
14 lipca 2016, 15:18
@Adversari: *inhejl maj dong endżriment czajld
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2016, 21:41
I need a fucking gey monkey
Odpisz
11 lipca 2016, 22:03
@Ravennicht: Fascynujący fetysz... Mów dalej.
Odpisz
12 lipca 2016, 10:09
@Ravennicht: gay*
Odpisz
12 lipca 2016, 11:50
@kcelej21: naprawdę😑
Odpisz
12 lipca 2016, 13:50
@Ravennicht: czemu ta emotka? :p
Odpisz
12 lipca 2016, 11:17
nie da się grać w komputer
Odpisz
12 lipca 2016, 07:32
Nie rozumiem, ktoś może mi wytłumaczyć?
Odpisz
12 lipca 2016, 07:38
@Gofereq: Nawiązanie do "Anielki" Bolesława Prusa
Odpisz
11 lipca 2016, 22:39
Trzy zdowaśki... przyoomniał mi się Polski.
Odpisz
11 lipca 2016, 23:16
@Klulik: *zdrowaśki
Odpisz
11 lipca 2016, 22:36
demm kiedy ze spoka dżem?
Odpisz
5 lipca 2016, 22:14
Na 3 zdrowaśki do pieca.
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2016, 21:22
Współczesna Rozalka
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2016, 22:12
@mako13: Dziadkowie mi o tym opowiadali jak byłam mała i byłam chora :/
Odpisz