Kiedy następnym razem bez powodu zabijesz pająka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Drewniany kominek
Dwa oblicza
Płać pan
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2016, 00:00
Konstantynopolitańczykowianeczka
Odpisz
12 lipca 2016, 03:12
@damian101: Konstantynopolitańczykiewoczówna.
Odpisz
12 lipca 2016, 10:12
@damian101: Aha.
Odpisz
1 stycznia 2018, 10:19
@CukiereczeQ: tak.
Odpisz
12 lipca 2016, 14:43
Pajongi som tobre.
Odpisz
12 lipca 2016, 12:04
Odpisz
12 lipca 2016, 06:51
Nie zabija się zwierzątek - karma działa szybko
No chyba że to komar, wtedy zapie**ol gnoja
Odpisz
12 lipca 2016, 10:12
i mucha.
Odpisz
12 lipca 2016, 11:19
Komar to jest zwierzę ku*wa jego mać jak cię nie u je*ie to nie może spać
Odpisz
12 lipca 2016, 10:57
Mi te owady w pajęczynie wyglądają na muszki a nie na komary.
Odpisz
11 lipca 2016, 21:32
Pomysł sobie też, że tylko 2 pająków powinniśmy się obawiać :P. Czyli czarnej wdowy i WałęsaKa brazylijskiego, aczkolwiek są antidotum na ich jady :3 A jeśli chodzi o rozmiar to najbardziej powinniśmy obawiać się ptasznika goliara który jest rozmiarowo identyczny jak duży talerz obiadowy :3 Mimo tego jego jad nie jest groźny i powoduje tylko wymioty i zawroty głowy...Pomijamy kwestie ugryzienia 3 centymetrowymi kłami jadowymi które potrafią przebić czaszkę myszy bez problemu ;-;
Odpisz
11 lipca 2016, 21:40
@Lacoste: ale nieltóre potrafią być niebezpieczne dla zdrpwia, a nie dla życia
Odpisz
11 lipca 2016, 22:12
@DziwnyPan: Takie w Polsce nie występują, więc nie ma co się obawiać.
Odpisz
11 lipca 2016, 22:42
@Lacoste: no
Odpisz
11 lipca 2016, 23:01
@Lacoste: a atraks? Poza tym jest mnóstwo niebezpiecznych pająków a nie tylko te 2
Odpisz
11 lipca 2016, 23:52
@Lacoste: Czarna wdowa ma bolesne ukąszenie, ale od jej jadu umiera mało osób, gdyż mało go wstrzykuje.
Odpisz
7 lipca 2016, 12:48
Powinni cos takiego produkowac xD dajesz to na okno i komary z glowy xD
Odpisz
7 lipca 2016, 12:51
@Polaczka: takie coś istnieje i nazywa się moskitiera...
Odpisz
7 lipca 2016, 12:56
@Polaczka: Szkoda że nie ma czegoś takiego :( Słyszałem że amerykańscy naukowcy dopiero pracują nad tym ;)
Odpisz
7 lipca 2016, 12:58
@ManewryTaktyczne: nie siedze w sklepie i szukam mostlkera...... ale warto wiedziec xDD
Odpisz
7 lipca 2016, 12:59
@p12345678: i tak donas przyjdzie jako ostatnie xD
Odpisz
7 lipca 2016, 13:13
@Polaczka: Co to donas ?
Odpisz
7 lipca 2016, 13:20
@Polaczka: moskitiery są w Polsce od lat. już kilka lat temu miałam na oknie :v
Odpisz
7 lipca 2016, 13:26
omg...... nikt nieumie zrozumiec ze moze komus sie nie chce pisac na klawiaturze poprawnie? bo moze tak jest szybciej i latwiej? tacy uczuleni na orto i poprawnosc jestescie?
Odpisz
7 lipca 2016, 13:27
@CrazyMe: ja tam nie latam za tym......
Odpisz
7 lipca 2016, 13:27
@Polaczka: a ja tylko informuję. :v
Odpisz
7 lipca 2016, 14:54
@Polaczka: Pora umierać :')
Odpisz
7 lipca 2016, 16:37
Nie mam co do tego nic przeciwko
Odpisz
7 lipca 2016, 17:18
Ze szczególną wzajemnością.
Odpisz
11 lipca 2016, 23:18
@Polaczka: Jeśli trollujesz to przestań, jeśli nie... Zastrzel się ku*wa.
Odpisz
12 lipca 2016, 08:20
@Polaczka: *nie umie *zrozumieć *że *może *komuś *się *pisać *może *łatwiej *poprawność
Odpisz
12 lipca 2016, 11:25
@Polaczka: skocz na bangee bez bangee
Odpisz
1 stycznia 2018, 10:21
@BOSS111: bungee*
Odpisz
1 stycznia 2018, 12:05
@kasjan132pl: NIE ODPISUJCIE NA MOJE STARE KOMENTARZE. OSZCZĘDZCIE MI WSTYDU PLS
Odpisz
1 stycznia 2018, 12:32
@kasjan132pl: dzięki xd
Odpisz
1 stycznia 2018, 13:45
@Polaczka: Jesteś, Brudna
Odpisz
1 stycznia 2018, 15:17
@Polaczka: witam
Odpisz
11 lipca 2016, 21:15
[*]
Poor Spiders
Odpisz
11 lipca 2016, 21:22
@lorax12: {*} będę miła
Odpisz
11 lipca 2016, 21:23
@xd_ailatan: Dziękuję
Odpisz
11 lipca 2016, 21:14
A ja lubię pająki :3 I je ratuje a nie zabijam :33 Pająki są słodkie :3
Odpisz
11 lipca 2016, 21:15
@PhoneGirl: Mamy ze sobą dużo wspólnego (^°▼▼°^)
Odpisz
11 lipca 2016, 21:18
@lorax12: Fajnie! :D
Odpisz
11 lipca 2016, 21:21
@PhoneGirl: (°^▼▼^°)
Odpisz