Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To by wystarczyło
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 7 lipca 2016, 22:03
Typowy ja. Jak to kiedyś powiedziałem: Tak długo jak istnieją pornole i hentai, tak długo nie potrzebuję dziewczyny.
Odpisz
7 lipca 2016, 22:14
@Szczyt_jeja: wmawiaj tak sobie dalej
Odpisz
7 lipca 2016, 22:14
@Szczyt_jeja: racZej jak będę istniały kończyny on chyba ze wytnierZ sobie Zebra
Odpisz
7 lipca 2016, 22:16
@Sebzer: Ja nie wmawiam. Ja wiem. Zresztą jak już to mam większe szanse na dziewczynę bo nie gram w lola.
Odpisz
7 lipca 2016, 22:23
@Szczyt_jeja: A co to ma do tego? A co jeśli powiedziałbym ci ze miałem juz dwie dziewczyny w swoim zyciu i jestem na etapie podrywania trzeciej?
To co napisales było najdebilniejsza rzeczą jaką przeczytałem od kilku miesięcy. Gratuluje :D
Odpisz
7 lipca 2016, 22:38
@Sebzer: Oczywiście. Ja tak naprawdę jestem jestem ojcem Putina.
Odpisz
7 lipca 2016, 22:48
@Szczyt_jeja: Wytłumacz mi co ma to w co gram do tego jakie mam szanse na zdobycie dziewczyny?
Odpisz
7 lipca 2016, 23:24
@Sebzer: Właściwie to nic, ale gracze lola to specjalny poziom. Prawdziwy gracz lola nie może mieć dziewczyny, bo inaczej jest noobem.
Odpisz
8 lipca 2016, 00:33
@Szczyt_jeja: W końcu ręka tak ci spuchnie, że uznasz, że tylko marnowałeś życie na oglądanie tych hentai i będziesz żałował swoich wyborów. Ale jesteś jeszcze dzieckiem jak większa część tej strony, więc wszystko się może zmienić ;)
Odpisz
8 lipca 2016, 06:58
Jak już na coś marnuję życie to na gdy, ale da takich wniosków pewnie też nie dojdę.
Odpisz
8 lipca 2016, 17:53
@Szczyt_jeja: Nie pogrążaj się
Odpisz
8 lipca 2016, 17:55
@Sebzer: To ty skłamałeś pierwszy.
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2016, 18:45
@Szczyt_jeja: Skąd NIBY wiesz ze skłamałem? To ze ty jesteś przegrywem nie znaczy ze wszyscy.
Odpisz
8 lipca 2016, 18:52
@Sebzer: Ja nie jestem przegrywem. Ty musisz być bo grasz w lola.
Odpisz
8 lipca 2016, 19:59
@Szczyt_jeja: Widze ze dalsza rozmowa z tb nie ma sensu. żegnam.
Odpisz
8 lipca 2016, 20:01
@Sebzer: Nie! Kto teraz będzie się nabierał na trolla jak nie jakiś lolowy przegryw?
Odpisz
16 lipca 2016, 17:30
@Sebzer: Rozmowa z tobą jeszze nigdy nie miała sensu, Sebzer, więc nie wiem dlaczego mówisz to o kimś takim jak on.
Odpisz
16 lipca 2016, 17:35
@ghostarcher: Nawet sie nie znamy a sie wyppwiadasz pozdr.
Odpisz
16 lipca 2016, 17:53
@Sebzer: a co nie może? XDDDDDDD
Odpisz
16 lipca 2016, 18:02
@Sebzer: Ja akurat widzę jak coś piszesz w komentarzach, więc wiem jak wygląda rozmowa z tobą.
Odpisz
16 lipca 2016, 18:03
@ghostarcher: K
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2016, 18:17
@Szczyt_jeja: Hej, gracz lola here.
W związku od kilku lat, diament. Chciałem być wpisany na listę wyjątków, dzięki.
Odpisz
16 lipca 2016, 19:58
@Szczyt_jeja: a co najgorsze ten szczyt jeja pewnie nie żartuję marnuje swoje życie na tym hentaiu ;_;
Odpisz
16 lipca 2016, 21:23
@Szczyt_jeja: Zobacz sobie dziewczyny profesjonalnych graczy lola np. Dyrus lub Imaqtpie :X
Odpisz
16 lipca 2016, 17:38
5/5 bo Teoria Wielkiego Podrywu
Odpisz
8 lipca 2016, 11:49
I po chwili:
-Chłopaki słyszeliście coś?
-Nie pewnie ci się coś wydawało
Odpisz
16 lipca 2016, 17:10
To pewnie wiatr
Odpisz
8 lipca 2016, 00:12
Podczas gry mama zaproponowała mi kanapki. Ogarnąłem to gdy szła już z nimi i jak była pod drzwiami wydarłem się :NIE!NIE CHCĘ!! Po czym weszła jak konczyłem....
Odpisz
7 lipca 2016, 23:49
Jak odróżnić zaawansowanych graczy od każuali.
Odpisz