memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
20 sierpnia 2016, 15:34
O co chodzi z pou? ㅋㅋㅋ
Odpisz
6 marca 2025, 15:39
@Choi_Seunghyun: a znajdź 5 różnic
30 czerwca 2017, 19:08
Postal 2
6 stycznia 2017, 17:15
POU, serio, POU!?
18 lipca 2016, 11:46
Czarne bokserki Stonogi i dwóch stojących za nim kolesi zlewają się w czarny pasek cenzury.
13 listopada 2016, 22:16
@Mijak: lol
17 lipca 2016, 08:52
Jaki ja piękny :)
17 lipca 2016, 00:25
Chciałem przelecieć tego mema (gimby się śmiejo(hehe)), ale kontem oka zauważyłem PORTAL 2, zastanawiam się o co chodzi... A ja jak zwykle źle przeczytałem... Ktoś się łączy w bólu?
16 lipca 2016, 21:16
Pou rozwalił system
13 lipca 2016, 22:02
>gry >Pou >Wybierz jedno.
16 lipca 2016, 18:53
Gry.
16 lipca 2016, 18:08
jak ja lubię postala :>
16 lipca 2016, 17:28
Postal 2 to najbardziej epicka gra.
13 lipca 2016, 19:10
Wychodzi nowe gta?
13 lipca 2016, 18:01
GTA 3 Vice city? Czy GTA 3 i Vice city. Bo Vice city to inna gra
13 lipca 2016, 17:54
to uczucie kiedy dasz 1 bo myslisz ze obrazek nie dziala a po tym robi sie normalny i zasluguj na 5
16 lipca 2016, 18:10
@Goryl398: "Obrazek nie działa"?
16 lipca 2016, 19:45
@MrWonny: Nie obrazkuje się.
17 lipca 2016, 14:17
@Goryl398: Ziemniak. Ten wyraz ma wiele wspólnego z twoim mózgiem
13 lipca 2016, 17:50
ufc ( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2016, 15:34
O co chodzi z pou? ㅋㅋㅋ
Odpisz
6 marca 2025, 15:39
@Choi_Seunghyun: a znajdź 5 różnic
Odpisz
30 czerwca 2017, 19:08
Postal 2
Odpisz
6 stycznia 2017, 17:15
POU, serio, POU!?
Odpisz
18 lipca 2016, 11:46
Czarne bokserki Stonogi i dwóch stojących za nim kolesi zlewają się w czarny pasek cenzury.
Odpisz
13 listopada 2016, 22:16
@Mijak: lol
Odpisz
17 lipca 2016, 08:52
Jaki ja piękny :)
Odpisz
17 lipca 2016, 00:25
Chciałem przelecieć tego mema (gimby się śmiejo(hehe)), ale kontem oka zauważyłem PORTAL 2, zastanawiam się o co chodzi...
A ja jak zwykle źle przeczytałem...
Ktoś się łączy w bólu?
Odpisz
16 lipca 2016, 21:16
Pou rozwalił system
Odpisz
13 lipca 2016, 22:02
>gry
>Pou
>Wybierz jedno.
Odpisz
16 lipca 2016, 18:53
Gry.
Odpisz
16 lipca 2016, 18:08
jak ja lubię postala :>
Odpisz
16 lipca 2016, 17:28
Postal 2 to najbardziej epicka gra.
Odpisz
13 lipca 2016, 19:10
Wychodzi nowe gta?
Odpisz
13 lipca 2016, 18:01
GTA 3 Vice city? Czy GTA 3 i Vice city. Bo Vice city to inna gra
Odpisz
13 lipca 2016, 17:54
to uczucie kiedy dasz 1 bo myslisz ze obrazek nie dziala a po tym robi sie normalny i zasluguj na 5
Odpisz
16 lipca 2016, 18:10
@Goryl398: "Obrazek nie działa"?
Odpisz
16 lipca 2016, 19:45
@MrWonny: Nie obrazkuje się.
Odpisz
17 lipca 2016, 14:17
@Goryl398: Ziemniak.
Ten wyraz ma wiele wspólnego z twoim mózgiem
Odpisz
13 lipca 2016, 17:50
ufc ( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz