Kiedy Blitzkrieg zaczyna się za 2 minuty
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Drewniany kominek
Nieuczciwa ocena
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 października 2020, 23:58
@Konto usunięte: lewy ma buty z 1938 a prawy z 1940 im dłużej trwała wojna to robili krótsze buty
Odpisz
14 lipca 2016, 14:04
hahahahahahah
Odpisz
30 czerwca 2018, 16:45
@baarts: hahahAhahah
Odpisz
30 czerwca 2018, 23:11
haha kotki same xddddd
Odpisz
30 czerwca 2018, 23:13
@baarts: HAHAHAHA
Odpisz
14 lipca 2016, 23:27
i postanawiacie je zjeść
Odpisz
14 lipca 2016, 20:55
O!Mój brat zynkfryd ma,małe kotki...w piwnicy... :}
Odpisz
6 lipca 2016, 19:35
Co to blitzkrieg? Bo coś kojarzę...
Odpisz
6 lipca 2016, 19:39
"Wojna błyskawiczna", niemiecka taktyka polegająca na szybkim wdarciu w głąb kraju przeciwnika.
Odpisz
6 lipca 2016, 19:40
@figaro19: Dzięki.
Odpisz
6 lipca 2016, 20:19
Użyto tej metody między innymi w ataku na Polskę.
Odpisz
6 lipca 2016, 21:45
@PolandballPatriota: O ile się nie mylę, również na Danii, Luksemburgu, Holandii i Belgii.
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2016, 12:26
Także Francji i Rosji.
Odpisz
14 lipca 2016, 13:32
Blitzkrieg polegał jak już napisano w odpowiedziach na wojnie błyskawicznej, w której szturm piechoty był wspierany przez czołgi i lotnictwo. Oprócz tych państw, które zostały wymienione Niemcy spróbowali użyć tej taktyki też na Francji i ZSRR ( Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich )
Odpisz
14 lipca 2016, 19:14
@sebbaster: Napisałem o tych krajach. Blitzkrieg polegał głównie na tworzeniu odrębnych dywizji pancernych. Miały one za zadanie szybkie wdarcie się w terytorium w różnych miejscach, a potem okrążenie.
Odpisz
14 lipca 2016, 17:44
ale próbujesz ewoluowac swojego meowtha...
Odpisz
14 lipca 2016, 14:29
Ten z lewej to niemiec? Bo ma taki inny chełm
Odpisz
14 lipca 2016, 14:42
@Jakisfrajer: To Niemiec, w zakamuflowanym hełmie
Odpisz
14 lipca 2016, 17:26
@abuq1: dobra już widze nie wiedziałem bo nie było widać tych wystających czegoś po bokack
Odpisz
6 lipca 2016, 19:49
Ja mam w piwnicy kotki jak chcesz, to możesz je zobaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
6 lipca 2016, 20:01
Kuźwa jak by były ziemniaki to bym się zastanowił.
Odpisz
6 lipca 2016, 22:15
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: ty jesteś moim koteczkiem ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
9 lipca 2016, 14:08
@Agario: Przez Ciebie od tygodnia nie wychodzę z domu <help>
Odpisz
6 lipca 2016, 20:00
Mała jednostka Hitlerkatzen
Odpisz