Kiedy chcesz włączyć kolejny odcinek bardzo wciągającego serialu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Albo dla osób w spektrum
Nieuczciwa ocena
Zdeklasowani znowu
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 marca 2018, 17:21
"Friends"? ♡
Odpisz
14 lipca 2016, 09:54
Znam ten ból (Gravity Falls)...
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2017, 20:34
też to lubie(nie wiem jak ty ale ja to uwielbiam)
Odpisz
14 lipca 2016, 22:34
Gorzej kiedy chcesz obejrzeć kolejny sezon a tu tylko lektor ivona. Za to powinny być kary cielesne... za używanie syntezatora mowy jako lektora.
Odpisz
14 lipca 2016, 10:30
Wataha [*]
Odpisz
13 lipca 2016, 23:14
South Park. Najlepsza animacja, a tak wolno wychodzą odcinki.
Odpisz
13 lipca 2016, 16:24
Kontynuacja Awatara.;_____:
Odpisz
13 lipca 2016, 16:57
ostatnia księga średnio mi się podobała
Odpisz
13 lipca 2016, 17:55
@MDDawid1: Korra nie dorasta Angowi po pięt.
Odpisz
13 lipca 2016, 20:54
księga z czerwonym lotos była genialna
Odpisz
13 lipca 2016, 16:14
Bleach [*]
Odpisz
13 lipca 2016, 18:39
@PanSowa12: {*}
Odpisz
13 lipca 2016, 18:30
Czekamy na nowe Gravity Falls
Odpisz
13 lipca 2016, 17:29
I nagle tracisz sens życia i nagle się okazuje że będzie drugi sezon
Odpisz
13 lipca 2016, 17:17
Kiedy spodoba ci się jakieś anime, ale ma tylko 13 odcinków
Odpisz
13 lipca 2016, 16:39
Albo opowiadania na wattpadzie ._.
Odpisz
7 lipca 2016, 16:23
Czekam na 2 sezon Glichtale.
Odpisz
13 lipca 2016, 16:15
@Jeja4FunPL: nie tylko ty
Odpisz
8 lipca 2016, 01:24
Sherlock.
Odpisz
7 lipca 2016, 15:59
Ta chwila kiedy oglądasz jeszcze tylko jeden odcinek, ale kończy się w takim momencie, że oglądasz jeszcze kolejne 3 xD
Odpisz
7 lipca 2016, 13:50
ja tak miałam, kiedy przeczytałam wszystkie ,,opowieści z narni''
Odpisz