Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

5 grudnia 2017, 22:00

@KontoUsunięte: A JAK TĘPY DEBILU WYOBRAŻASZ SOBIE ŻYCIE BEZ PRĄDU W TAKICH SZPITALACH SZKOŁACH CZY INNYCH INSTYTUCJACH??

Avatar FRUNO

9 lipca 2016, 23:03

Robinson Cruzoe nie żył naprawdę...

Avatar Kacpi1707

10 lipca 2016, 11:51

@FRUNO: Są przypuszczenia że ktoś mógł mieć podobną 'przygodę' do niego tylko że w krótszym okresie czasu niż on. Są wyspy z jaskiniami nazwane na jego cześć. Swoją drogą książka jest za**bista i ją gorąco polecam.

Avatar kamil10201

13 marca 2017, 18:51

@Kacpi1707: Te przygody są oparte na prawdziwej historii,tylko znacznie krótszej.

Avatar MrPawiXpl

9 lipca 2016, 18:51

Ale to fikcyjny bohater!

Avatar
RhobarIII

12 lipca 2016, 11:45

@MrPawiXpl: Ale za to Aleksander Selkirk na którym Crusoe był wzorowany istniał naprawdę.

Avatar sylwon1234

11 lipca 2016, 17:29

,,Ksioszka" o Cruzoe była genialna.

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2016, 20:27

Nie narzekam tylko idę porysować lub poczytać książkę... Problem? XD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2016, 12:31

Nie jestem pewien czy te komentarze są tylko prowokacją mającą na celu wyprowadzenie mnie ciut z równowagi, ale odpowiem. Kartki mam na przykład w drukarce, z której mogę je w każdej chwili wyjąć, mam bloki z kartkami i całe sterty kartek zapakowane w papier (papier w papierze... INCEPCJA!!!11!!1!), więc daję sobię radę.

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2016, 15:15

*zjada kartki* Heh... tia...

Avatar zdamtozdam

9 lipca 2016, 23:19

Też sobie mogę napisać książke "O chłopcu z Berlina, którego nie zbawiła bez internetu godzina"

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2016, 20:08

To jest właśnie problem dzisiejszej ludzkości. Uzależnienie od elektroniki. Większość z nas nie wyobraża sobie dnia bez swojego smartphona czy laptopa. To smutne. Bardzo smutne. Ludzie przestają ze sobą rozmawiać w cztery oczy, rozmawiają, a nawet wyznają miłość przez internet. Ta droga prowadzi do zguby. Prędzej czy później ta zguba nadejdzie. Niestety, taka jest prawda. Okrutna prawda...

Avatar TheGardenPL

9 lipca 2016, 20:30

Bez przesady. Ludzkość jest uzależniona od elektryczności, ale nie w ten sposób. Na przykład szpitale - bez prądu przestały by funkcjonować. Reaktory atomowe również. Bez prądu nie dzialalyby kopalnie i zakłady wodociągowe. Ogólnie sporo rzeczy zaczęło by się sypać.

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2016, 22:01

xD Nostradamus, wersja damska. xd

Avatar p12345678

9 lipca 2016, 22:10

XDDDD

Avatar pomidor5041

Edytowano - 15 lipca 2016, 13:00

Sama siedzisz na internecie i to piszesz. Może też wyjdziesz na dwór, zamiast pouczać innych?

Avatar marek20004

9 lipca 2016, 21:10

aa co gdybym ci powiedział że tak niedawno popsuł mi się komputer a potem dopiero po ok 2 mięs kupiliśmy nowy a nie miałem wtedy jeszcze Wi-Fi i internetu w telefonie

Avatar Arkusowaty

7 lipca 2016, 12:51

U mnie przez trzy dni nie było w czerwcu.

Avatar miki864

9 lipca 2016, 18:02

@Arkusowaty: W ostatnie wakacje nie miałem prądu 3 tygodnie po ostrej burzy :P

Avatar SurMix

9 lipca 2016, 18:55

@miki864: jakoś Ci ku*wa nie wierzę.

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2016, 19:24

@Arkusowaty: To prawie jak 28 lat

Avatar ALKATRAZ

9 lipca 2016, 18:29

dzieci nie powinny mieć prądu, a przynajmniej internetu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2016, 11:23

@LifeToLife: pisał bardzo dużo razy rzeczy z jego dzieciństwa których gimbus z 2000+ na pewno by nie znał

Avatar LifeToLife

10 lipca 2016, 12:27

Witam w Internecie. Tu z Google możesz dowiedzieć się wszystkiego.. ;_;

Avatar Krzyniu

7 lipca 2016, 13:16

Różnica jest taka że on nie istniał.

Avatar marcel22205

9 lipca 2016, 18:19

@Krzyniu: Ale rozbitkowie już tak... W sumie oni chyba narzekali (albo byli przesadnie niezadowoleni)

Avatar
RhobarIII

9 lipca 2016, 18:19

@Krzyniu: Ale istniał za to niejaki Aleksander Selkirk którego losy były dla Defoe inspiracją przy tworzeniu swej powieści o Robinsonie Crusoe.

Avatar psingwin

9 lipca 2016, 18:14

Teren bezludny nie oznacza terenu, na którym nie ma wi-fi.

Avatar ManewryTaktyczne

7 lipca 2016, 15:55

Akcja książki dzieje się na początku XVIII wieku. Gdyby elektryczność wtedy istniała to pewnie i Robinson trochę by sobie ponarzekał na jej braki w książkowych monologach...

Avatar Noobhunter

Edytowano - 7 lipca 2016, 14:23

Książka była fajna :v

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2016, 12:35

U mnie najdłużej to było jakieś 12 godzin. Było co narzekać, bo kto mieszczuchy bez sprzętu krowy wydoi?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2016, 14:20

@Kapitan_Jack_Sparrow: A kto chłodzi do chałupy sroć?

Avatar TheGardenPL

9 lipca 2016, 20:25

U mnie raz 3 dni prądu nie było. Wtedy jak ten orkan Ksawery czy coś tam. Mieszkam na wybudówce (dosłownie - w środku lasu) i jestem na końcu linii, która jak się okazało została zerwana w 13 miejscach ;_;
Ciul z Internetem i komputerem, sporo mięsa z zamrażarki szlag trafił oraz nie można było w piecu palić żeby woda ciepła była (bo pompa pompująca wodę do zbiornika i grzejników nie chodziła przez brak prądu).

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Nie są aż takie pyszne

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Młodzi gniewni

To się nie może nie udać

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka