Trzeba było palić w podstawówce?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tacy to pożyją
Nieuczciwa ocena
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2016, 21:47
*Uwaga czytanie tego komentarza może wywołać trwałe zaburzenia psychiczne*
Jak chodziłem do 1 klasy PODSTAWÓWKI to taka suka z klasy (Nikt jej nie lubi) zaje**ła mamie papierosy i częstowała całą klasę
na szczęście ja nie jarałem bo kurde to w końcu 1 klasa
Odpisz
17 lipca 2016, 23:20
@matiExtreme: Ale bez ognia?
Odpisz
18 lipca 2016, 10:23
@matiExtreme: To na 100% nie były gumy?
Odpisz
18 lipca 2016, 15:53
@RobsonPlay: Gdyby to były gumy to by jej nie było
Odpisz
9 lipca 2016, 15:16
Władek Kiepski xD
Odpisz
17 lipca 2016, 22:35
Albo Łazanek
Odpisz