Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Zdeklasowani znowu
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
Nigdy na to nie wpadną
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lipca 2016, 13:41
Przez chwile myślałam, że to na dole to drugi obrazek i zaczęłam wypatrywać jego sensu
Odpisz
21 lipca 2016, 15:46
@Loriess: Miałem tak samo.
Odpisz
6 maja 2020, 22:36
@Loriess: so true
Odpisz
21 lipca 2016, 22:22
Hehe...lodzik
Odpisz
21 lipca 2016, 13:48
I taki poniedziałek to ja rozumiem ^^
Odpisz
21 lipca 2016, 13:35
Mrrrrr :D
Odpisz
21 lipca 2016, 13:21
To i tak nic. Widziałem reklamę "Zaproś dziewczynę na deser, zanim inny weźmie ją na loda"
Odpisz
21 lipca 2016, 13:13
Zwykła tablica przed sklepem zachęcająca do kupienia loda. Co w tym dziwnego lub śmiesznego?
Odpisz
21 lipca 2016, 12:04
Odpisz
21 lipca 2016, 12:06
@Krzyniu: Iluminati confirmed.
Odpisz
21 lipca 2016, 12:54
@saper123: Trochę słabo wyszło bo wycinałem na telefonie, no ale zawsze:
Odpisz
21 lipca 2016, 12:56
@Krzyniu: Wtf. Jkim porgramem to wycinałeś? Gdy ja wycinam coś na telefonie, to wygląda jakby dać 5 latkowi nożyczki.
Odpisz
21 lipca 2016, 12:57
@saper123: PicsArt.
Odpisz
21 lipca 2016, 12:58
@Krzyniu: ,,Jkim porgamem"
Za szybko odpisałeś i już nie zedytuję. :/
Odpisz
21 lipca 2016, 12:59
@saper123: No trudno, zdarza się.
Odpisz
21 lipca 2016, 12:52
( ͡°╭∩╮ ͡°)
Odpisz
21 lipca 2016, 12:26
Odpisz
11 lipca 2016, 15:11
( ͡° ͜ʖ ͡ °)
Odpisz
11 lipca 2016, 15:28
@lorax12: Chodzi o loda zwykłego zboczeńcu
Odpisz
11 lipca 2016, 15:33
@Jasnowidz: Wiem
Lubię truskawkowe ( ͡° ͜ʖ ͡ °)
Odpisz
11 lipca 2016, 16:35
@Jasnowidz: to jest zdałniony lenny, a nie ten co ma na myśli tylko jedno
Odpisz
11 lipca 2016, 17:04
@lorax12: czemu mi się wydaje, że ten lenny ma coś z oczami?
Odpisz
11 lipca 2016, 18:10
@baarts: bo to jest zdałniony lenny
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2016, 18:17
@DziwnyPan: widziałem kiedyś dziecko z downem na rżywo w austrii
Odpisz
11 lipca 2016, 20:28
@baarts: Bo ma Parkinsona Oczu
Odpisz
11 lipca 2016, 20:41
@baarts: ja widziałem lustro i co?
Odpisz
11 lipca 2016, 15:30
Tak, miałem zamiar zagrać w Overwatcha.
Odpisz
11 lipca 2016, 16:10
@GrazZ: ????
Odpisz
11 lipca 2016, 18:18
@GrazZ: a ja ostatnio obierałem ziemnkiaki
Odpisz
21 lipca 2016, 12:06
@GrazZ: A JA STUDIUJĘ PRAWO
Odpisz
21 lipca 2016, 12:14
@Krzyniu: A ja chodzę na crossfit.
Odpisz
21 lipca 2016, 12:44
@KoffamKakalo: A ja dokonałam aborcji 6 stycznia.
Odpisz
21 lipca 2016, 12:57
@normalnynick: Napisałbym tu coś, ale właśnie robię swój wegański obiad.
Odpisz