Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2016, 11:39

Pokemony wyjdą na WP za niedługo po negocjacjach Micro$oftu z Niantic.
Szach Mat.

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2018, 22:16

emm

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2018, 23:06

a mi się źle klikło no co mi zrobisz?

Avatar dustin2001

21 lipca 2016, 11:02

Potwory!!!
Windows Phone...

Avatar
Lunia21

21 lipca 2016, 11:31

@dustin2001: Co jest złego w Windows Phone (pyta ameba informatyczna)?
\_______/

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2016, 11:38

mało apek...

Avatar erykos123

21 lipca 2016, 11:54

na telefony z wp z powodu polityki micro$oftu nie ma praktycznie żadnej z popularnych gier

Avatar dustin2001

21 lipca 2016, 12:36

Więc tak...
Główny problem to mało aplikacji.
Działa nieźle, ale ma mało funkcji, opcji, możliwości.

Avatar Dark_Dante

21 lipca 2016, 12:23

Tak właściwie to jest "krzyż anty-masturbacyjny".

Avatar Dexterek

21 lipca 2016, 12:00

Muszę to kupić tym zrypańcom z mojego miasta :)

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2016, 21:45

Czerwona lumia? Chcę niebieską, albo pożegnacie się z pieniędzmi!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Lacoste

16 lipca 2016, 22:24

Da się załatwić.

Avatar erykos123

21 lipca 2016, 11:55

@Lacoste: to ja poproszę o lumie w kolorze palonego żyda

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2016, 11:07

Ja mam Windows Phone i jestem z niego zadowolony a nie jestem jakimś no-lifem żeby ciągle grać

Avatar KoziLowca

17 lipca 2016, 00:58

Czemu tam jest przekreślony znak Mrocznego bractwa?

Avatar Lacoste

17 lipca 2016, 18:17

@KoziLowca: Ten znak oznacza, że trzeba dziecku upie**olić jedną rękę wtedy będzie mu sie trudniej grało w pokemon go jak spie**oli z piwnicy a lumię sprzeda

Avatar urkiso123

17 lipca 2016, 07:37

czy ja jestem jedyną osobą na jeja która nie ma Windows Phone ???

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Pegi1337

17 lipca 2016, 13:01

@urkiso123: Huawei z androidem 4.3 i wkurza mnie, bo nie działa pokèmon go.

Avatar urkiso123

17 lipca 2016, 13:47

@Pegi1337: pozdrawiam z Samsung A5 na którym ledwo zadziałały (Android 5.0.2)

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2016, 23:29

Posiadam już lumię, jeszcze tylko ten krzyż (?)

Avatar masterhardkore

16 lipca 2016, 23:18

poproszę o hejty w kartonowych raptorach

Avatar Domyciahejpasterze

16 lipca 2016, 22:40

Gargamelvlog?

Avatar makajet

16 lipca 2016, 21:40

za**biste xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Rel

To się nie może nie udać

Młodzi gniewni

Deal życia

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka