Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie są aż takie pyszne
Młodzi gniewni
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2016, 17:11
Albo koleżanki które co w-f drą się w szatni "PRZEZ TWE OCZY ZIELONE" ;_;
Odpisz
11 lipca 2016, 17:59
@CukiereczeQ: PRZEZ TWE OCZY ZIELONE ZIELONE OSZALAŁEM!
Odpisz
12 lipca 2016, 13:36
@baarts: PRZEZ TWE OCZY ZIELONE SIĘ ZESRAŁEM
Odpisz
10 grudnia 2016, 23:17
@DeMajkel: Przez twe zęby miedziane, miedziane oszalałem...
Odpisz
13 lipca 2016, 23:27
Ja nie rozumiem co wy macie do disco polo...
Dla mnie ono jest neutralne.
Odpisz
31 lipca 2016, 12:01
To_masz___Problem
Odpisz
31 lipca 2016, 12:48
jestaś już 11 osobą która to pisze
Odpisz
31 lipca 2016, 16:34
To_masz___Problem.
Odpisz
31 lipca 2016, 19:05
12
Odpisz
31 lipca 2016, 19:19
melborP___zsam_oT
Odpisz
13 lipca 2016, 20:05
U mnie to cały blok słucha disco polo ;-;
Odpisz
12 lipca 2016, 20:16
Mam tak cały czas...
Teraz też...
O! Wywale prąd w całym mieście!
Za ciszę!
Odpisz
12 lipca 2016, 15:21
A myślałam, że tylko ja mam takich powalonych sąsiadów ;__;
Odpisz
12 lipca 2016, 15:14
Mam takiego sąsiada
Odpisz
12 lipca 2016, 14:11
Gran Torino <3
Odpisz
12 lipca 2016, 14:30
@GoodFela: Świetny film i za**bista reżyserka.Nie wiem za co dostałeś strzalaka dolniaka.
Odpisz
12 lipca 2016, 14:41
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: Są ludzie i taborety...
Odpisz
12 lipca 2016, 14:24
"MJUT MORLINA TO MOJA DZIEWCZYNA" kill me
Odpisz
12 lipca 2016, 13:54
DIE.
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2016, 13:15
Taka sytuacja. Moja mama pracuje w szkole. Kiedyś na wycieczce, jeden z uczniów puścił Disco Polo. Moja mama do niego z prośbą, aby wyłączył, bo nie przepada za taką muzyką. Więc to zrobił. Potem, usłyszała rozmowę tego ucznia z innym (B to ten który wcześniej włączył Disco Polo):
A - "Ej, patrz! Ściągnąłem sobie nowy kawałek."
B - "Nie puszczaj, bo pani już tego nie zniesie"
Odpisz
12 lipca 2016, 11:07
Ja tam to lubie, chociaz zalezy jakie piosenki. \________/
Odpisz
12 lipca 2016, 07:22
U nas ktoś się sprzedał i puszczał radiem reklame banku xD
Odpisz
11 lipca 2016, 21:09
Odpisz
11 lipca 2016, 18:48
Znacie to niesamowite uczucie, gdy słuchając muzyki przenosicie sie w zupełnie inne miejsce? Ja tak mam z disco-polo. Jak usłyszę sąsiada puszczającego je, momentalnie przenoszę się do jego domu. Z siekierą.
Odpisz
11 lipca 2016, 16:43
Gdy twoja sąsiadka puszcza się...
Odpisz
11 lipca 2016, 18:00
@Prooamix: a to zależy dla kogo
Odpisz