Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CukiereczeQ

11 lipca 2016, 17:11

Albo koleżanki które co w-f drą się w szatni "PRZEZ TWE OCZY ZIELONE" ;_;

Avatar baarts

11 lipca 2016, 17:59

@CukiereczeQ: PRZEZ TWE OCZY ZIELONE ZIELONE OSZALAŁEM!

Avatar DeMajkel

12 lipca 2016, 13:36

@baarts: PRZEZ TWE OCZY ZIELONE SIĘ ZESRAŁEM

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2016, 23:17

@DeMajkel: Przez twe zęby miedziane, miedziane oszalałem...

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2016, 23:27

Ja nie rozumiem co wy macie do disco polo...

Dla mnie ono jest neutralne.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2016, 19:05

12

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2016, 19:19


melborP___zsam_oT

Avatar Kosa_W_Nosa

13 lipca 2016, 20:05

U mnie to cały blok słucha disco polo ;-;

Avatar KalkoPl

12 lipca 2016, 20:16

Mam tak cały czas...
Teraz też...
O! Wywale prąd w całym mieście!
Za ciszę!

Avatar OrangeCherry

12 lipca 2016, 15:21

A myślałam, że tylko ja mam takich powalonych sąsiadów ;__;

Avatar maslo_maslane

12 lipca 2016, 15:14

Mam takiego sąsiada

Avatar GoodFela

12 lipca 2016, 14:11

Gran Torino <3

Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

12 lipca 2016, 14:30

@GoodFela: Świetny film i za**bista reżyserka.Nie wiem za co dostałeś strzalaka dolniaka.

Avatar GoodFela

12 lipca 2016, 14:41

@Nikt_nie_fika_do_Patryka: Są ludzie i taborety...

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 14:24

"MJUT MORLINA TO MOJA DZIEWCZYNA" kill me

Avatar Adversari

12 lipca 2016, 13:54

DIE.

Avatar PhoneGirl

Edytowano - 12 lipca 2016, 13:15

Taka sytuacja. Moja mama pracuje w szkole. Kiedyś na wycieczce, jeden z uczniów puścił Disco Polo. Moja mama do niego z prośbą, aby wyłączył, bo nie przepada za taką muzyką. Więc to zrobił. Potem, usłyszała rozmowę tego ucznia z innym (B to ten który wcześniej włączył Disco Polo):
A - "Ej, patrz! Ściągnąłem sobie nowy kawałek."
B - "Nie puszczaj, bo pani już tego nie zniesie"

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 11:07

Ja tam to lubie, chociaz zalezy jakie piosenki. \________/

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 07:22

U nas ktoś się sprzedał i puszczał radiem reklame banku xD

Avatar RadzieckiPiesel

11 lipca 2016, 21:09

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2016, 18:48

Znacie to niesamowite uczucie, gdy słuchając muzyki przenosicie sie w zupełnie inne miejsce? Ja tak mam z disco-polo. Jak usłyszę sąsiada puszczającego je, momentalnie przenoszę się do jego domu. Z siekierą.

Avatar Prooamix

11 lipca 2016, 16:43

Gdy twoja sąsiadka puszcza się...

Avatar baarts

11 lipca 2016, 18:00

@Prooamix: a to zależy dla kogo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

To się nie może nie udać

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie są aż takie pyszne

Młodzi gniewni

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka