Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rollecoster0

8 stycznia 2019, 14:42

chińskim?

Avatar lubieznywieprz

18 sierpnia 2018, 13:33

coś jest że mną nie tak, uczę się indywidualnie japońskiego, ale żadna siła mnie nie przekonuje do angielskiego ;-; i nie potrafię ułożyć w miarę sensownego zdania dłuższego niż 4 słowa

Avatar DziwnyPan

26 marca 2017, 13:51

Chiny Rosja Japonia

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar TimekPL123

13 listopada 2017, 20:17

@ZSRRBall: No nie.

Avatar ZSRRBall

14 listopada 2017, 08:50

@TimekPL123: jest

Avatar pomidor5041

12 lipca 2016, 17:44

hahahha umiem mówici w najtrudnieiszym jenzyko na siwiecie !

a inni z innyh krajuf nie haha iksde

jezde nailepżym ordografisto

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 lipca 2016, 08:32

@pomidor5041: Zapomniałeś napisać ,,kappa".

Avatar
German_Shepherd

15 lipca 2016, 15:09

I tak tylko debil się by nie domyślił że to sarkazm

Avatar ptasznik5

30 lipca 2016, 13:07

tak bo teraz wszędzie trzeba tym spamić aby ośmiolatki i niedorozwoje zrozumiały co jest sarkazmem

Avatar ojciecpolecial

21 lipca 2016, 13:26

Japoni nie ma

Avatar Janusz_Przewodnik

16 lipca 2016, 01:27

Według WatchMojo najtrudniejszym językiem ever jest rosyjski xx

Avatar Kadzio

19 lipca 2016, 13:51

@Janusz_Przewodnik: a Bethesda jednym z najlepszych producentów gier, w co tu wierzyć.

Avatar Janusz_Przewodnik

20 lipca 2016, 18:22

@Kadzio: Nie znam się na tym ale z tego co widziałem, każdy producent gier jest najgorszy.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 lipca 2016, 14:05

Sądząc po niektórych Polakach, nawet języka polskiego nie znają.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar JapanBall

17 lipca 2016, 10:23

@ja_i_moje_osobowosci: o maj gad mósze śe naódżyć ordograwi jag mogełam daki błond zrobidź???

Avatar Ameron

18 lipca 2016, 09:09

@JapanBall: bywu tyk czysami.

Avatar jacek1s

15 lipca 2016, 08:21

Nic w nim trudnego, tyle, że język obcokrajowców jest zbyt mało giętki by poprawnie mówić i potrzebują logopedy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar GmilmiQ

17 lipca 2016, 13:41

@machupm: Jesteście głupi czy udajecie?

Avatar machupm

17 lipca 2016, 17:29

@GmilmiQ: Piszesz o sobie? Czy wiesz, że w języku polskim istnieje coś takiego jak czas przeszły dokonany. To tego czasu powinieneś użyć, a nie czasu teraźniejszego pisząc o kimś wykonującym daną czynność w przeszłości. Ale widzę, że dla Ciebie polska język, to trudna język.

Avatar Szamal23

15 lipca 2016, 15:14

effective.
 Power
لُلُصّبُلُلصّبُررً ॣ ॣh ॣ ॣ
C

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2016, 09:59

prawie bo najtrudniejszy to japoński czy tam chiński :v

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Casual_Fox

15 lipca 2016, 19:55

@NancyBloomDreams: najtrudniejszydB język to jedt chyba jednak polski

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2018, 07:47

@Hartio: przypominam że chiński nie ma alfabetu i tam każda kreska znaczy co innego

Avatar Turbek213

15 lipca 2016, 13:13

Zaraz zaraz.. A te robaczki to co?
" نذمسحس"

Avatar ham22

15 lipca 2016, 13:21

@Turbek213: Tak, ale gdy poznasz alfabet to łatwo się nauczyć gramatyki.

Avatar DziwnyPan

15 lipca 2016, 12:08

Kto zna chiński alfabet komentarz prosz.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar goben

15 lipca 2016, 17:26

@DziwnyPan:
Specjalnie dla Ciebie sprawdziłem. Nie ma czegoś takiego jak alfabet chiński czy alfabet mandaryński, nie licząc (pół)alfabetu Bopomofo, który nie jest już używany.

Avatar DziwnyPan

15 lipca 2016, 18:57

@goben: tam jest podział alfabetu

Avatar
RhobarIII

15 lipca 2016, 11:58

A chińskie dialekty?

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 14:33

Najtrudniejszy jest język grenlandzki.

Avatar goben

15 lipca 2016, 11:52


Polecam znaleźć sobie słownik angielsko-grenlandzki w Internecie. Hasłami są tam nie słowa, a nieraz całe zdania. Bo inaczej się nie da. :)
Za to w wymowie grenlandzki jest może nawet łatwiejszy od japońskiego: sprawia wrażenie rytmicznego na tyle, że nie ma problemu z czytaniem czy wymową wszystkich tych mega długich słów.

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2016, 11:56

@goben: Już mam na głowie język nahuatl (Azteków), więc nie mam czasu na kolejny intrygujący język. Ale dzięki. Bardzo interesuję się Grenlandią, więc język to też jedna z ciekawszych rzeczy. :)

Avatar sliwka20v

15 lipca 2016, 11:29

Większość umysłowych ameb nawet tego nie potrafi.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Ładne rzeczy

Mało znany szczegół

Nie są aż takie pyszne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka