Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar coloman

18 lipca 2016, 11:20

Ja nie wiem czy autor obrazka się orientuje, ale 3 godziny snu to mniej niż 8, a skoro mniej niż 8 nie wystarcza to jakim cudem 3, lub mnie niej wystarcza? xd

Avatar miki864

18 lipca 2016, 16:17

@coloman: Tak działa drzemka :P

Avatar bylejakbylegdzie

18 lipca 2016, 12:00

ta albo przez cały dzień chce ci się spać ale w nocy nagle jesteś wypoczęty i w ogóle

Avatar MissBunny

18 lipca 2016, 10:08

Jakbym widziała siebie ;-;

Avatar Mijak

12 lipca 2016, 19:14

Ale to działa jednorazowo i później trzeba przez kolejne kilka dni spać normalnie żeby podładować umiejętność "3 godziny snu power".

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2016, 06:00

@Mijak: O ch*j, masz rację *-*
Moja supermoc ładuje się 2/3 dni X3

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 14:06

Takie prawdziwe. ;-;

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 14:17

Oceniłaś 5/5?

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 14:51

Tak, jak wszystkie inne obrazki.

Avatar
lolman533

12 lipca 2016, 15:33

Wszystkie?

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 15:53

To dobrze. Pamiętaj, teraz jesteś moja ლ( ͡°Ꮂ ͡°ლ)

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 16:35

Był obrazek z Heavym Pepe i było tam napisane "Daj 5 w ciągu 14 sekund, a SerdelkaNaFejsie będzie oceniła twoje obrazki na 5/5."
Jako, iż ja jestem SerdelkąNaFejsie muszę oceniać wszystkie obrazki na 5.

Avatar
lolman533

12 lipca 2016, 17:26

Nawet takie.. ekhem.. obrazki?

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 17:28

Tak ಠ╭╮ಠ

Avatar
lolman533

12 lipca 2016, 17:36

ಠ╭_╮ಠ

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 18:11

hehehe

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 14:20

To nie lepiej przespać równe 8?

Avatar
German_Shepherd

12 lipca 2016, 15:22

Level sam się nie wbije

Avatar Krzyniu

12 lipca 2016, 14:18

Na co ten krzyżyk w rogu?

Avatar Szymon123PL

12 lipca 2016, 15:06

@Krzyniu: Myślę, że to przycięty screen z telefonu.

Avatar DziwnyPan

12 lipca 2016, 14:50

też tak mam

Avatar Nietypowy

12 lipca 2016, 14:19

Ten uczuć gdy naukowo udowodniono że człowiek wysypia się tylko gdy ilość godzin jest podzielna przez 1.5 a i tak wszyscy śpią po 8

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 14:27

@Nietypowy: Tyle, że każdy człowiek ma inny rozkład faz REM, więc ta podzielność przez 1,5 nie będzie pasować do każdego człowieka.

Avatar Nietypowy

12 lipca 2016, 14:40

To jest średnia. Odchylenie max 10 min za bardzo różnicy nie robi

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 14:47

@Nietypowy: Ale odchylenie już 30 minut różnicę robi.

Avatar legend77

12 lipca 2016, 14:29

Kliknąłem w ten krzyżyk. ;-;

Avatar
lolman533

12 lipca 2016, 14:23

Zawsze. ;-;

Avatar polandball1

12 lipca 2016, 14:07

tru

Avatar KoffamKakalo

12 lipca 2016, 14:13

@polandball1: skawki

Avatar wolfe

12 lipca 2016, 14:11

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Dobrze czasem się oderwać

Rel

Trzeba brać osobną torbę

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka