Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dobrze czasem się oderwać
Rel
Trzeba brać osobną torbę
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2016, 11:20
Ja nie wiem czy autor obrazka się orientuje, ale 3 godziny snu to mniej niż 8, a skoro mniej niż 8 nie wystarcza to jakim cudem 3, lub mnie niej wystarcza? xd
Odpisz
18 lipca 2016, 16:17
@coloman: Tak działa drzemka :P
Odpisz
18 lipca 2016, 12:00
ta albo przez cały dzień chce ci się spać ale w nocy nagle jesteś wypoczęty i w ogóle
Odpisz
18 lipca 2016, 10:08
Jakbym widziała siebie ;-;
Odpisz
12 lipca 2016, 19:14
Ale to działa jednorazowo i później trzeba przez kolejne kilka dni spać normalnie żeby podładować umiejętność "3 godziny snu power".
Odpisz
13 lipca 2016, 06:00
@Mijak: O ch*j, masz rację *-*
Moja supermoc ładuje się 2/3 dni X3
Odpisz
12 lipca 2016, 14:06
Takie prawdziwe. ;-;
Odpisz
12 lipca 2016, 14:17
Oceniłaś 5/5?
Odpisz
12 lipca 2016, 14:51
Tak, jak wszystkie inne obrazki.
Odpisz
12 lipca 2016, 15:33
Wszystkie?
Odpisz
12 lipca 2016, 15:53
To dobrze. Pamiętaj, teraz jesteś moja ლ( ͡°Ꮂ ͡°ლ)
Odpisz
12 lipca 2016, 16:35
Był obrazek z Heavym Pepe i było tam napisane "Daj 5 w ciągu 14 sekund, a SerdelkaNaFejsie będzie oceniła twoje obrazki na 5/5."
Jako, iż ja jestem SerdelkąNaFejsie muszę oceniać wszystkie obrazki na 5.
Odpisz
12 lipca 2016, 17:26
Nawet takie.. ekhem.. obrazki?
Odpisz
12 lipca 2016, 17:28
Tak ಠ╭╮ಠ
Odpisz
12 lipca 2016, 17:36
ಠ╭_╮ಠ
Odpisz
12 lipca 2016, 18:11
hehehe
Odpisz
12 lipca 2016, 14:20
To nie lepiej przespać równe 8?
Odpisz
12 lipca 2016, 15:22
Level sam się nie wbije
Odpisz
12 lipca 2016, 14:18
Na co ten krzyżyk w rogu?
Odpisz
12 lipca 2016, 15:06
@Krzyniu: Myślę, że to przycięty screen z telefonu.
Odpisz
12 lipca 2016, 14:50
też tak mam
Odpisz
12 lipca 2016, 14:19
Ten uczuć gdy naukowo udowodniono że człowiek wysypia się tylko gdy ilość godzin jest podzielna przez 1.5 a i tak wszyscy śpią po 8
Odpisz
12 lipca 2016, 14:27
@Nietypowy: Tyle, że każdy człowiek ma inny rozkład faz REM, więc ta podzielność przez 1,5 nie będzie pasować do każdego człowieka.
Odpisz
12 lipca 2016, 14:40
To jest średnia. Odchylenie max 10 min za bardzo różnicy nie robi
Odpisz
12 lipca 2016, 14:47
@Nietypowy: Ale odchylenie już 30 minut różnicę robi.
Odpisz
12 lipca 2016, 14:29
Kliknąłem w ten krzyżyk. ;-;
Odpisz
12 lipca 2016, 14:23
Zawsze. ;-;
Odpisz
12 lipca 2016, 14:07
tru
Odpisz
12 lipca 2016, 14:13
@polandball1: skawki
Odpisz
12 lipca 2016, 14:11
Odpisz