Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Belarusball

29 marca 2019, 15:19

Avatar Charlie777

18 lipca 2016, 14:16

a to nie jest tak, że w Niemczech skala jest odwrócona i "F"(1) jest najlepszą oceną?

Avatar Kar0lina

18 lipca 2016, 15:32

@Charlie777: I tak dostał 0/100 punktów

Avatar dustin2001

21 lipca 2016, 12:42

@Charlie777: Tak.
My --- Oni
6 --- 1
1 --- 6

Avatar KalkoPl

20 lipca 2016, 23:35

Tylko że w Niemczech oceny są na odwrót

Avatar haterka

20 lipca 2016, 11:13

Nie martw się, dla mnie też angielski to gó*no...

Avatar AresXX22

20 lipca 2016, 14:53

@haterka: To najprostszy język na jaki można trafić XD. Nie można tłumaczyć bycia nieukiem ;)

Avatar dustin2001

20 lipca 2016, 16:50

@AresXX22: Angielskie nie jest najłatwiejszy. Co prawda jest łatwy, ale niemiecki łatwiejszy.

Avatar AresXX22

20 lipca 2016, 18:16

@dustin2001: Nie wiem co powiedzieć. Dla mnie Niemiecki to najgorszy język na świecie. >_< Tam się wszystko odmienia, nawet on, ona, ono. Jest znacznie bardziej skomplikowany w porównaniu do angielskiego.

Avatar dustin2001

20 lipca 2016, 18:52

@AresXX22: Uwierz łatwiejszy. Może się odmienia, ale jakoś łatwiej się pamięta to niż przy angielskim, bliższy nam, Słowianom.

Avatar AresXX22

Edytowano - 21 lipca 2016, 12:12

@dustin2001: Oba są językami germańskimi. Chyba jesteś pierwszą osobą która uważa niemiecki za łatwy język. XD

Avatar dustin2001

21 lipca 2016, 12:39

@AresXX22: Tak, oba są germańskimi, ale który kraj mający ten język jest bliżej Polski? :D
Dużo osób nawet uważa, że język niemiecki jest łatwy.

Avatar AresXX22

21 lipca 2016, 16:02

@dustin2001: Osobiście nie przyszło mi jeszcze poznać kogoś takiego.

Avatar dustin2001

21 lipca 2016, 17:15

@AresXX22: No widzisz. Powodzenia!

Avatar AresXX22

22 lipca 2016, 11:20

@dustin2001: Dzięki :D

Avatar Belarusball

29 marca 2019, 15:17

Avatar Abbei_The_Toy_Maker

14 lipca 2016, 08:07

"Test results on the oral test" ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Avatar Myszkapl

14 lipca 2016, 10:06

@Abbei_The_Toy_Maker: Ojejku, bo egzamin usty brzmi tak dwuznacznie! To się leczy chory człowieku...

Avatar Abbei_The_Toy_Maker

14 lipca 2016, 10:09

@Myszkapl: Meh, na jeja są ludzie o wiele bardziej chorzy, myszuniu. Ja jestem tylko prostym, zboczonym kotem.

Avatar wera000xx

18 lipca 2016, 10:22

@Abbei_The_Toy_Maker: chciałam to napisać ○_○

Avatar Saudi_Arabiaball

14 lipca 2016, 23:04

Najlepszy plan na przyszłość. Wait : jednak nie

Avatar noszkurnawszystkozajete

14 lipca 2016, 10:12

"wreście"
"nareście"
ku*wa

Avatar KacperUE

13 lipca 2016, 22:52

1939-1945 XD

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 lipca 2016, 21:54

Prawdziwa przyczyna II WŚ

Avatar normalnynick

13 lipca 2016, 22:13

Druga Wojna światowa: Prawdziwa historia

Avatar Krzyniu

13 lipca 2016, 21:46

Coś mu nie pykło w 45'.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Powodzenia

To będzie bolało

Cóż za brak szacunku

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka