Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
To by wystarczyło
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2016, 20:58
Dosyć duże te planety.
Odpisz
15 lipca 2016, 17:15
Może one są na jakimś gigancie typu super ziemia a litery A i L to giganty?
Odpisz
15 lipca 2016, 17:19
@Lacoste: a może są na jowiszu
Odpisz
15 lipca 2016, 17:20
@Grubbijan: Obok A jest Jowisz. Poza tym na Jowiszu nie da się stanąć bo to planeta gazowa.
Odpisz
15 lipca 2016, 17:21
@Lacoste: pitu pitu pitu
Odpisz
15 lipca 2016, 17:22
@Grubbijan: Taka prawda. Nie znasz się to się nie wypowiadaj
Odpisz
15 lipca 2016, 17:25
@Lacoste: pitu pitu ten obok to nie jowisz geniuszu
Odpisz
15 lipca 2016, 17:42
@Grubbijan: tak, to jest Jowisz
Odpisz
15 lipca 2016, 17:43
@TheDragonPL: nope pitu pitu
Odpisz
15 lipca 2016, 19:22
@Grubbijan: slynne "jowiszowe oko" po srodku
Odpisz
15 lipca 2016, 19:37
@panlogin: pitu pitu
Odpisz
15 lipca 2016, 19:40
@Grubbijan: ale ty jestes głupi.. jakim trzeba byc bezmózgiem, i nie otwartym na wiedzę burakiem, by mówić "pitu pitu"... powinieneś docenić to, że ktoś chce abyś coś zrozumiał...
Odpisz
15 lipca 2016, 19:45
@Grubbijan: To Jowisz betonie...Ma charakterystyczne pasy oraz Wielką Czerwoną Plamę :)
Odpisz
15 lipca 2016, 19:58
@LukeSkywalkerrr: a wiesz przez twój komentarz coś domniemania dotarło na dole to toczytasz
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
..
.
.
.
..
.
pitu pitu bałwanie
.
Odpisz
15 lipca 2016, 19:59
@Lacoste: nie przypomina
Odpisz
15 lipca 2016, 20:03
@Grubbijan: już się nie pogrążaj.. i tak nikt nie wie o co ci chodzi ;p
Odpisz
15 lipca 2016, 20:40
@Grubbijan:
Odpisz
15 lipca 2016, 20:46
@TheDragonPL: spokojnie to troll
Odpisz
15 lipca 2016, 20:46
@TheDragonPL: spokojnie to troll
Odpisz
15 lipca 2016, 21:21
@LukeSkywalkerrr: sam się. pogrąrzasz
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
i dzięki mnie straciłeś parę sekund na sprawdzenie co napisałem
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
i drugi raz tym razem napiszę coś pprządnego po kropkach
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
trrol pitu pitu
Odpisz
15 lipca 2016, 21:24
@panlogin: jożem nie trol chciałem tylko wywołać kłutnie i udało się
.
.
.
.
.
.
.(śmieję się zwlowieszczo)hahhahahahhahahqhaha
Odpisz
9 grudnia 2020, 09:30
@Grubbijan: ...
Odpisz
14 października 2023, 16:35
@Grubbijan: rel
Odpisz
12 lipca 2016, 20:52
A ni ma L planet.
Odpisz
15 lipca 2016, 17:46
@TheTemplar: TAK SAMO JAK MY NIE MAMY JEROZOLIMY!
Odpisz
15 lipca 2016, 18:03
@erykhim44: Obecnie mamy.
Odpisz
15 lipca 2016, 18:17
@TheTemplar: ALE JUDAISTYCZNE!
Odpisz
12 lipca 2016, 22:47
Moja wersja xD
Odpisz
15 lipca 2016, 17:03
@TimekPL123: Ani ma L planet
Odpisz
12 lipca 2016, 20:59
Jakby ktos jeszcze nie zajarzyl Litera A nie(ni) ma litery L należącej do planet...
Odpisz
15 lipca 2016, 17:10
\↓/
(_)←prosze wazon na hejty
Odpisz
15 lipca 2016, 17:47
lepiej zrób nowe konto z innym Avatarem i nazwą
Odpisz
15 lipca 2016, 18:06
@PanSowa12: Ale ja je lubię ;;vv
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2016, 18:12
Ale jak cię zhejtują to nie mów że nie mówiłem. A zresztą z takim profilem dostaniesz dużo czerwonych
Odpisz
15 lipca 2016, 18:42
@PanSowa12: Na razie mam ich jakieś 150, nie jest źle. Sądziłem ze ludzie będą bardziej sie pruli bo dziecko majnkrafta
Odpisz
4 stycznia 2020, 00:45
@PanSowa12: "konto usuniete" odkopman kontratakuje
Odpisz