Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
A, okej
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2020, 21:12
ale sliczny
Odpisz
18 lipca 2016, 21:26
właśnie przypomniałem sobie jednorożca z deadpoola :-:
Odpisz
22 kwietnia 2018, 21:04
@kasjan132pl: *odkopuje*
Odpisz
22 kwietnia 2018, 23:09
@CukiereczeQ: witam panią M
Odpisz
17 lipca 2016, 18:31
co to za rasa
Odpisz
17 lipca 2016, 19:00
@ALKATRAZ: Dołączam się do pytania
Odpisz
17 lipca 2016, 19:19
@ALKATRAZ: Mi wygląda na samoyeda, ale nie jestem pewna :/
Odpisz
17 lipca 2016, 19:23
@ZabojczaPelnia: Mi tam wygląda na pedała...
Odpisz
18 lipca 2016, 21:26
@chupacabra001: też mi tak wyglądasz
Odpisz
18 lipca 2016, 22:39
@kasjan132pl: Nigdy mnie na oczy nie widziałeś, ch**owa riposta.
Odpisz
18 lipca 2016, 13:43
Wygląda jak aynoing dog wytarzany w tęczy.
Odpisz
18 lipca 2016, 10:34
Dobra. To jest urocze.
Odpisz
17 lipca 2016, 23:29
Który eksplodował
Odpisz
17 lipca 2016, 21:46
Szykuj się na Jednorożcopiesiątka <3
Odpisz
17 lipca 2016, 21:07
Od kiedy grałem Heroesy nie cierpię jednorożców.
Odpisz
17 lipca 2016, 20:41
Biegał za Nyan cat'em
Odpisz
17 lipca 2016, 20:24
Ale ten piesek jest kawaii (≧◡≦) Chciałabym go pogłaskać (づ。◕‿‿◕。)づ
Odpisz
17 lipca 2016, 21:37
błagam... wyjdź
Odpisz
17 lipca 2016, 21:38
@PanSowa12: Czemu? :<
Odpisz
17 lipca 2016, 21:48
Bo wyczuwam japońskie zebranie umysłowe. Jest na to lek ale tylko jeśli pacjent tego chce. Recepta to:
- zero japońskich emotikonek
- zero japońskich słów
- zero "sw33t"
- normalne komentarze
Odpisz
17 lipca 2016, 21:51
@PanSowa12: Oj tam, każdy przecież ma prawo być sobą (*^^*)♡
Odpisz
17 lipca 2016, 22:28
niestety w tych czasach
*zdjęcia strassbergera z napisem raczej nie*
Odpisz
14 lipca 2016, 18:48
Albo był na festiwalu koloru w gdańsku :P
Odpisz
14 lipca 2016, 20:19
@wetekin: Nie tylko w gdańsku
Odpisz
14 lipca 2016, 20:36
@JTKX2: Ale ostatnio był w Gdańsku co nie? Chyba że jestem zacofany :p
Odpisz
14 lipca 2016, 20:51
@wetekin: Jest w większości dużych miastach
Odpisz
17 lipca 2016, 19:01
@JTKX2: W Indiach jest coś podobnego.
Odpisz
17 lipca 2016, 20:12
@CukiereczeQ: W Polsce festiwal kolorów wziął się właśnie od Indii
Odpisz
17 lipca 2016, 19:57
Bawił, oj bawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
17 lipca 2016, 19:38
Twój pies patrzy się na ciebie i widzi idiotę
Odpisz
17 lipca 2016, 19:28
bawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2016, 18:48
"Bawił się"? *tu miał być lenny ale cygany podpieprzyli*
Odpisz