Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar tombraider100

24 czerwca 2018, 20:36

Zajebisty mem 5/5 gwiazdek 😝😎😊

Avatar Predator_PL

Edytowano - 2 września 2016, 18:24

PYR-PYR-PYR-PYR-PYR-PYR-PYR-PYR-PYR-PYR-PYR-PYR-PYER NA MOSKWĘ!!!!PYR-PYR-PYR(TO ZA SMOLEŃSK PIERDO**NY PUTINIE!) *ZRZUCA FIAT126P XD*

Avatar Kamillo_N

17 lipca 2016, 20:13

Macierewicz to najbardziej memogeniczna postać tego stulecia.

Avatar wiedzma102

18 lipca 2016, 08:35

@Kamillo_N: A Duda?

Avatar Kamillo_N

18 lipca 2016, 11:45

@wiedzma102: On ma tylko jedną twarz.

Avatar wiedzma102

18 lipca 2016, 16:58

@Kamillo_N: Ale on jest memowym prezydentem. Mała historia o memie i marzeniu...

Avatar kakcioo

Edytowano - 17 lipca 2016, 23:30

Pyrt pyrt

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2016, 20:25

Macierewicz leci (´・ω・`)

Avatar lorax12

17 lipca 2016, 20:27

Na podbój Moskwy

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2016, 20:32

@lorax12: Zemsta za Smoleńsk! (・`ω´・)

Avatar lorax12

17 lipca 2016, 20:33

Zbombarduje Rosję Słoikami po ogórkach

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2016, 20:39

@lorax12: I cebulą w proszku ψ(`∇´)ψ

Avatar lorax12

17 lipca 2016, 20:40

I sztuczną wódką

Avatar Skafcio12

17 lipca 2016, 20:41

a gdzie woda w siatkach ja przygotowywałem to od urodzenia wiesz jak trudno jest wlać wodę do siatki? prosze zaakceptuj moją broń xD

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2016, 20:45

@Skafcio12: Każda broń jest dobra w walce z Rosją, żołnierzu, woda w siatce też się przyda (# ̄ω ̄)

Avatar Skafcio12

17 lipca 2016, 20:46

wiedziałem że się przydam!! ^·^

Avatar Skafcio12

17 lipca 2016, 20:50

@Skafcio12: albo agrest pobijemy im szyby lub arbuz armatka i gotowe

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2016, 20:56

@Skafcio12: Dobry pomysł, pokażemy w końcu na co stać Polaków (҂ `з´ )

Avatar Skafcio12

17 lipca 2016, 20:56

masz pokemon go?

Avatar lorax12

17 lipca 2016, 20:57

@Skafcio12: Jeden strzał z IONa i 1/5 planety rozje**na

Avatar Skafcio12

17 lipca 2016, 20:58

@lorax12: macie pokemon go??

Avatar Skafcio12

17 lipca 2016, 20:58

@lorax12: macie pokemon go??

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 lipca 2016, 20:59

@Skafcio12: Nie, nie lubię tej gry, ale pokemony jako zwierzątka są przeurocze
(o^ ^o)

Avatar lorax12

17 lipca 2016, 21:00

@Skafcio12: Nope -_-

Avatar Skafcio12

17 lipca 2016, 21:02

Szkoda... taki pikachu lub chammander by się przydał piorun czy płomień jeb*ie to jusz po wszystkich połowie planety zależy jak jeb*ie xD

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2016, 22:31

Za dużo emotek.

Avatar ALKATRAZ

17 lipca 2016, 18:33

będzie jeszcze władca pierścieni?

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2016, 18:20

Zabawkowy sokół leci Ci wpie**olić :v

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Dobrze czasem się oderwać

Deal życia

Dwa oblicza

Nigdy na to nie wpadną

Żartownisie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka