Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Dobrze czasem się oderwać
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Powodzenia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2016, 10:56
Przeorowadzam się do Czech.
Odpisz
15 lipca 2016, 11:54
ja do Słowacji...CHEEKI BREEKI
Odpisz
15 lipca 2016, 13:18
@HeksaFobia: Serio. Jak pis wygra następną kadencję to kupuję mieszkanie w Ostravie. Czeski język nie jest taki trudny.
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2016, 12:28
Ponoć język słowacki jest łatwiejszy (dla Polaków).
Odpisz
19 lipca 2016, 12:45
@HeksaFobia: Też tak myślę blin
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2016, 14:25
@pomidor5041: No jest, ale mnie jakoś ciągnie do Czech.
Odpisz
19 lipca 2016, 14:29
czm masz filtr z francją,a nie z islamem?
Odpisz
19 lipca 2016, 14:31
@AKU_CIE_ZBIJE: Nie jestem pewny czy ty tak na serio czy se jaja robisz
Odpisz
19 lipca 2016, 14:41
ponoś zginęło kilka niemek :D
Odpisz
19 lipca 2016, 14:42
będzie shitstorm? :p :D
Odpisz
19 lipca 2016, 21:22
Czeski jest świetny.
Odpisz
19 lipca 2016, 22:21
a poza tym napisanie #PRAYFORPARIS, filtry z francją, like pod postami nic nie da. Nie lepiej dać przekazać pieniądze poszkodowanym? :c
Odpisz
20 lipca 2016, 00:58
@AKU_CIE_ZBIJE: psst psst, to nie flaga francji, dalej myśl sam
Odpisz
19 lipca 2016, 12:55
A jeśli w USA i Kanadzie będzie taki sam prezydent ?
Odpisz
19 lipca 2016, 12:08
Odpisz