Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ZacnaPani

26 lipca 2016, 17:15

Ciekawe co by było gdyby ktoś zrobił cs:go GO ,że chodzisz po mieście i strzelasz. Hehe

Avatar rumowskiantek6

25 lipca 2016, 20:47

to związane z cs:go

Avatar Johndoe297

24 lipca 2016, 15:12

Conter bool: Poke-ofencife

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2016, 23:08

Ja próbowałem tak w starych FPSach zrobić, ale po wystrzeleniu określonej liczby nabojów dziury znikały, bo optymalizacja...

Avatar zabrakDG

23 lipca 2016, 15:51

Świat oszalał do końca na punkcie tej idiotycznej gry. (nie CS;GO tylko pokemon go)

Avatar miki864

23 lipca 2016, 16:26

@zabrakDG: Na pewno jest lepsza niż CS: GO [___]

Avatar Awupe_

23 lipca 2016, 17:18

@miki864: zgdzam sie hehe

Avatar Turbek213

23 lipca 2016, 21:12

@miki864: Pod jakim względem?

Avatar Mijak

23 lipca 2016, 18:18

Mi to bardziej się kojarzy z grą polegającą na strzelaniu do ludzi na ulicy.

Avatar borves

23 lipca 2016, 17:25

That's easy, we kill them and then we go home

Avatar TheMiecina

23 lipca 2016, 14:59

karuzela śmiechu normalnie

Avatar Cogitare

23 lipca 2016, 14:51

Ja tam czekam na GTA GO

Avatar PolandballPatriota

23 lipca 2016, 14:43

9/11~IGN

Avatar zynkfryd

23 lipca 2016, 14:40

ej dobrze myślą zaszczelić pokemony :D

Avatar ALKATRAZ

23 lipca 2016, 14:26

cs go staje się dziecinne, pokemony opanują świat a tyle wokól lasów i kwiat, szach mat!

Avatar Chyba_Rak

15 lipca 2016, 22:07

Odechciało mi się grać w Pokemon y.

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2016, 14:24

@Chyba_Rak: a mi w cs go

Avatar DEDENIEBIJDEDE

Edytowano - 23 lipca 2016, 14:15

za pomocą usp to nie wyzwanie lepiej zrobić to shotgunem/p90/negevem v;

Avatar Vampireczka

23 lipca 2016, 14:13

Pewnie zaraz ktoś tu przyjdzie i mu to roz****ie :/

Avatar Edward713

23 lipca 2016, 14:14

@Vampireczka: Prywatny serwer?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Były nóżki, nie ma nóżek

Co za przypadek

Rel

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka