Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Powodzenia
Jakby trochę nie fair
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 października 2019, 21:02
Ta bo charizard to najwspaniajlszy, nalepszy, pokemon którego natrudniej zdobyć.
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2017, 18:37
tam sie sklada ze niedawno go ewoluowałem i juz ma 39lvl
Odpisz
15 lipca 2016, 19:25
Cytując: "A ja mam Digleta w spodniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
Odpisz
15 lipca 2016, 19:58
Aha? ;-;
Odpisz
15 lipca 2016, 20:02
Napisal ze cytuje :v
Odpisz
15 lipca 2016, 20:13
@TrevorMan: Napisała*
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2016, 20:30
Napisałam, że cytuję ;-; Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. Po prostu Twój komentarz bardzo mi się spodobał :)
Odpisz
22 lipca 2016, 00:32
Diglet w spodniach*
Odpisz
21 lipca 2016, 22:27
Teraz nie ma numeru na kotki w piwnicy tylko na charizarda w piwnicy.
Odpisz
21 lipca 2016, 13:51
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
21 lipca 2016, 12:02
Inteligencja przeciętnego gracza pokemon GO :)
Ciekawe czy już jakiś był rżnięty w piwnicy... a nie...
Oni wszyscy ciągle są stukani w dupsko xD
Odpisz
21 lipca 2016, 11:55
Chodź, pokażę Ci Mewtwo w piwnicy!
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2016, 11:46
its raping time
Odpisz
21 lipca 2016, 11:22
Charizard w domu i biura nieruchomości i nie ma sprawy z tym ze nie jest tak jak w przypadku braku kontaktu z nami w celu sprawdzenia się na tym samym e w przypadku braku możliwości o tym nie ma sprawy z tego powodu w tym tygodniu na razie tylko na tym samym czasie w domu nie ma problemu nie tylko z powodu braku środków finansowych z nim
Odpisz
15 lipca 2016, 19:21
Lorax: Historia prawdziwa
Tylko ja miałem Hypno ( ͡° ͜o ͡° )
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2016, 20:17
@lorax12: Poprawka: w piwnicy nie było żadnego Hypno. ;_;
Odpisz
15 lipca 2016, 20:20
@jenotnik: Niedokładnie szukałaś ( ͡° ͜o ͡° )
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2016, 20:25
@lorax12: Może nas wypuścisz? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Odpisz
15 lipca 2016, 22:02
@polak922: A może tak przestaniesz gadać i zaczniesz robić te powidła? =)
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2016, 22:06
@lorax12: Coo
Czym się naje**łeś w tym piwnicy
Odpisz
15 lipca 2016, 22:11
@polak922: Waszym smrodem
Odpisz
15 lipca 2016, 22:14
@lorax12: Aha (∩ ͡° ʖ̯ ͡°)⊃━☆゚.*(∩ ͡° ʖ̯ ͡°)⊃━☆゚.*
Odpisz
15 lipca 2016, 22:31
@lorax12: Ja mogę pomóc powiodła robić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 lipca 2016, 22:33
@jenotnik: Powidła*
Odpisz
15 lipca 2016, 22:40
@lorax12: Autokrata. :U
Odpisz
15 lipca 2016, 22:41
@jenotnik: *autokorekta jprdl
Odpisz
15 lipca 2016, 22:42
@jenotnik: XDDD
Odpisz
15 lipca 2016, 20:19
Ktoś jeszcze pamięta ten antyczny mem z czasów rządów SLD?
Odpisz
15 lipca 2016, 19:41
Nowoczesna wersja małych kotków w piwnicy.
Odpisz
15 lipca 2016, 19:37
,,Złapać" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz