Na Facebooku jest około 30 mln martwych kont
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Phi!
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2016, 19:46
,,GDZIE LUDZIE MOGĄ SPRAWDZIĆ, KTÓRZY ZNAJOMI UMARLI"
Odpisz
5 marca 2018, 16:44
Avatar idealny do komentarza
Odpisz
12 marca 2018, 15:21
@PanSowa12: Ten pies idealny?
Odpisz
12 marca 2018, 16:07
@MR_Lizard: co?
Odpisz
12 marca 2018, 16:28
@PanSowa12: No to jaki miał awatar wtedy
Odpisz
12 marca 2018, 16:49
@MR_Lizard: Taki sam jak teraz
Odpisz
12 marca 2018, 16:53
@PanSowa12: no to.. whatever...
Odpisz
23 lipca 2019, 21:31
@MR_Lizard: a
Odpisz
11 sierpnia 2016, 03:45
nie wchodze na facebooka, bo mi sie znudził. coś ze mną nie tak?
Odpisz
22 października 2016, 15:31
@PaDemonKa: Nie
Odpisz
5 marca 2018, 16:43
@PaDemonKa: Jesteś w zupełności normalny a nawet lepiej
Odpisz
23 lipca 2016, 02:14
Jeżeli któryś z użytkowników "martwych" kont ci odpisuje, to wiedz, że zombie istnieją.
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2016, 21:21
KU*WA MAĆ LUDZIE MUSZĄ WCHODZIĆ NA SPECJALNY DZIAŁ NA FB ŻEBY ZOBACZYĆ, KTÓRY ZNAJOMY UMARŁ SKORO ZNAJOMY TO CHYBA CHYBA SIĘ POWINNO INTERESOWAĆ JEGO STANEM ŻYCIOWYM
Odpisz
22 lipca 2016, 16:06
@sylwon1234: masz 700 znajomych, pracujesz, masz problemy i własną rodzinę, codziennie rano wstajesz i piszesz do każdego z nich i pytasz co u niego?
Odpisz
22 lipca 2016, 16:13
@maskatrone: Jak można mieć 700 znajomych?!
Odpisz
22 lipca 2016, 16:15
@maskatrone: Policzono, że człowiek nie potrafi utrzymywać stałych kontaktów z więcej niż 150 osobami.
Odpisz
22 lipca 2016, 16:35
@sylwon1234: ,,Stan życiowy''
Odpisz
22 lipca 2016, 17:05
@mrkhrova: STAŁYCH
A znajomości okazyjne?
Odpisz
22 lipca 2016, 17:57
@chervony_cartophel: To tylko na Facebooku.
Odpisz
23 lipca 2016, 00:29
@sylwon1234: A nigdy nie miałeś tak, że szukałeś na FB jakiegoś dawnego znajomego, z którym nie otrzymujesz już kontaktów? Skąd mogłeś wiedzieć, że umarł?
Odpisz
22 lipca 2016, 23:32
Chciałabym mieć tyle samo powiadomień na Fb jak na tym obrazku :c
Odpisz
22 lipca 2016, 21:22
Ciekawa sprawa. Ci którzy by tego obrazka nie zobaczyli, pewnie by nawet o tym nie wiedzieli... W końcu to ciekawostka. Czy takie informacje nie powinny być trochę łatwiej dostępne? :D
Odpisz
22 lipca 2016, 20:18
1/3 to pewnie ludzie postujący w trakcie jazdy samochodem lyb tacy, którzy weszli po koła
Odpisz
22 lipca 2016, 19:37
"martwych kont" najlepszy dobór słów, jaki mógł tu być.
Odpisz
22 lipca 2016, 16:04
Też chcę, że po śmierci moje konto zostało umieszczone w tym dziale.
Może przestanę dostawać te zaproszenia do Candy Crush
Odpisz
22 lipca 2016, 16:28
@lorax12: you made my day :D
Odpisz
22 lipca 2016, 16:30
@wiking101: I'm glad to hear this
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2016, 17:03
@wiking101: *ju mejd maj dej ;D xD
Odpisz
22 lipca 2016, 18:17
@wiking101: it's made in china
Odpisz
17 lipca 2016, 00:02
To nie jest Bezużyteczna cieciu. Pewnie i tak kradzione.
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2016, 14:47
@mortzmargonem: akurat to z faktopedii
Odpisz
19 lipca 2016, 16:03
@Boberek00: Jeden pies ;P
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2016, 17:57
Ej, też chciałam o tym zrobić o obrazek :v Choć znając moje lenistwo, nie skończyłabym go przed świętami.
Odpisz
16 lipca 2016, 17:48
ta, pewien zmarły ciągle mi spami o tym że wygrał iphone 5s :/
Odpisz