Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Rel
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2019, 19:48
Ta na górze lepsza.
Odpisz
22 lipca 2016, 23:23
Nie wiem, czy w ocarinie 3d jest taka sama fabula jak w ocarinie zwyklej
Odpisz
27 lipca 2016, 15:25
@Zsialkowany: taka sama 3d to tylko lepsza grafika
Odpisz
21 lipca 2016, 19:57
Grałeś z wyłączonym HUDem i z patchem na lepszą grafike?
Odpisz
17 lipca 2016, 21:15
Dzieje się tak z dwóch powodów:
- Zapamiętujemy głównie emocje związane z grą, a nie jej wygląd.
- Z czasem grafika gier staje się przestarzała, a nowe tytuły przyzwyczajają nas do lepszego wyglądu.
Odpisz
21 lipca 2016, 16:55
jak na przykład kazdy teraz zachwala wiedźmina 3 za grafikę a za kilka lat będzie traktowana jako przestarzała:)
Odpisz
21 lipca 2016, 17:06
@JosephGoebbels: Za kilka lat prawdopodobnie nie będzie takiego dużego skoku graficznego jak to było kiedyś (porównaj grę z 2000 a 2016). Gry są po prostu bliżej fotorealizmu niż dalej :P
Odpisz
21 lipca 2016, 17:15
@miki864: oby nas technologia miło zaskoczyla raz jeszcze:)
Odpisz
21 lipca 2016, 17:42
@JosephGoebbels: Też mam taką nadzieję :)
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2016, 18:13
@miki864: mogę cię zdziwić.
Owszem, ogólny wygląd już niewiele pozostawia do rozwinięcia, ale przed nami stoją nowe technologie i rozwiązania. Już teraz na rynku pojawiają się monitory 4k, co w przeciągu kilku lat powinno stać się standardem, a wydajniejsze komputery przyniosą nam jeszcze większą płynność przy większej ilości obiektów. Nie tylko najbliższe otoczenie, ale i tło będzie tętnić życiem.
Prawdopodobnie wracając do dzisiejszych gier, rzucą nam się w oczy drobne piksele i słabszy antyaliasing, oraz niektóre uproszczenia. Sam jeszcze nie wiem, co mogło by nam zakłócić grę, ale w ciągu kilkunastu lat wszyscy się dowiemy.
Edit: Strzelam, że w przyszłości będą też lepsze mechanizmy kolizji obiektów (np materiał zbroi będzie się odginał zamiast wchodzić w inny model) oraz dostaniemy bardziej szczegółowe modele zamiast dzisiejszych tekstur z bitmapą (patrz: elementy kolczugi w zbroi Geralta)
Odpisz
21 lipca 2016, 16:51
I tak wciąż wygląda epicko.
Ten klimacik :')
Odpisz
21 lipca 2016, 16:15
i tak zelda to najzajebistszy elf ever
Odpisz
21 lipca 2016, 16:32
Zaraz po Iorweth'cie
Odpisz
21 lipca 2016, 16:28
Te pare miesięcy naprawdę robi różnicę, prawda?
Odpisz
21 lipca 2016, 16:27
Je**** Zelde, #TeamSpyro
Odpisz
2 kwietnia 2018, 12:31
@kazakol2000: spyro umarł a zelda żyje
Odpisz
17 lipca 2016, 14:44
ale zelda ftedy byl niźiótki
Odpisz
17 lipca 2016, 14:53
@Skrzypo: kappa
Odpisz
17 lipca 2016, 17:39
@Skrzypo: To nie Zelda.
Odpisz
17 lipca 2016, 21:16
@Skrzypo: To jest Link
Odpisz
17 lipca 2016, 21:34
lol to zelda ja wim lepjej bo mam 2ds i tam jest legend zelda i tam on jest
Odpisz
21 lipca 2016, 16:01
@Skrzypo: Jprdl młody słaby troll
Odpisz
21 lipca 2016, 16:46
@Skrzypo: to jest Link
Odpisz
21 lipca 2016, 17:05
@TheSuspect: Ale fajnie się dałeś złapać!
Odpisz
21 lipca 2016, 17:06
@Polak123pl: Jakoś kilku się nabrało. :P
Odpisz
22 lipca 2016, 10:32
@Polak123pl: czy wy nie widzicie, że napisał "kappa"? ._.
Odpisz
22 lipca 2016, 10:54
@Mid_Or_Feed: Chyba myśleli, że chodzi mi o markę "Kappa".
Odpisz
22 lipca 2016, 20:55
@Skrzypo: Co jest nie tak z tymi ludźmi ;_;
Odpisz
23 lipca 2016, 11:46
@Mid_Or_Feed: Lepiej dla trollów.
Odpisz
17 lipca 2016, 14:26
Ocarina of Time <3
Odpisz
17 lipca 2016, 14:21
Tru.
Odpisz