Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MajnkraftAlusiek

14 września 2019, 19:48

Ta na górze lepsza.

Avatar Zsialkowany

22 lipca 2016, 23:23

Nie wiem, czy w ocarinie 3d jest taka sama fabula jak w ocarinie zwyklej

Avatar bambusowapanda

27 lipca 2016, 15:25

@Zsialkowany: taka sama 3d to tylko lepsza grafika

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2016, 19:57

Grałeś z wyłączonym HUDem i z patchem na lepszą grafike?

Avatar
Captain_0bvious

17 lipca 2016, 21:15

Dzieje się tak z dwóch powodów:
- Zapamiętujemy głównie emocje związane z grą, a nie jej wygląd.
- Z czasem grafika gier staje się przestarzała, a nowe tytuły przyzwyczajają nas do lepszego wyglądu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar miki864

21 lipca 2016, 17:42

@JosephGoebbels: Też mam taką nadzieję :)

Avatar
Captain_0bvious

Edytowano - 21 lipca 2016, 18:13

@miki864: mogę cię zdziwić.
Owszem, ogólny wygląd już niewiele pozostawia do rozwinięcia, ale przed nami stoją nowe technologie i rozwiązania. Już teraz na rynku pojawiają się monitory 4k, co w przeciągu kilku lat powinno stać się standardem, a wydajniejsze komputery przyniosą nam jeszcze większą płynność przy większej ilości obiektów. Nie tylko najbliższe otoczenie, ale i tło będzie tętnić życiem.

Prawdopodobnie wracając do dzisiejszych gier, rzucą nam się w oczy drobne piksele i słabszy antyaliasing, oraz niektóre uproszczenia. Sam jeszcze nie wiem, co mogło by nam zakłócić grę, ale w ciągu kilkunastu lat wszyscy się dowiemy.

Edit: Strzelam, że w przyszłości będą też lepsze mechanizmy kolizji obiektów (np materiał zbroi będzie się odginał zamiast wchodzić w inny model) oraz dostaniemy bardziej szczegółowe modele zamiast dzisiejszych tekstur z bitmapą (patrz: elementy kolczugi w zbroi Geralta)

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2016, 16:51

I tak wciąż wygląda epicko.
Ten klimacik :')

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2016, 16:15

i tak zelda to najzajebistszy elf ever

Avatar TrevorMan

21 lipca 2016, 16:32

Zaraz po Iorweth'cie

Avatar Jiglypuff

21 lipca 2016, 16:28

Te pare miesięcy naprawdę robi różnicę, prawda?

Avatar kazakol2000

21 lipca 2016, 16:27

Je**** Zelde, #TeamSpyro

Avatar Windows_10

2 kwietnia 2018, 12:31

@kazakol2000: spyro umarł a zelda żyje

Avatar Skrzypo

17 lipca 2016, 14:44

ale zelda ftedy byl niźiótki

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Mid_Or_Feed

22 lipca 2016, 20:55

@Skrzypo: Co jest nie tak z tymi ludźmi ;_;

Avatar Skrzypo

23 lipca 2016, 11:46

@Mid_Or_Feed: Lepiej dla trollów.

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2016, 14:26

Ocarina of Time <3

Avatar MrCienki

17 lipca 2016, 14:21

Tru.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Rel

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ostry ten sędzia

Trzykrotny T

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka