Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Ostry ten sędzia
Nie idź!
Bycie na zero to nieosiągalny luksus
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2009, 16:18
Baba z kierownicą to się dziwić:P Ten tytuł mowi wszystko. 5
Odpisz
7 sierpnia 2017, 12:40
@yoyokate15: To facet kieruje, bo to Anglia.
Odpisz
24 września 2009, 16:36
Czy wy ślepi jesteście? To facet prowadzi! Nie widzicie kierownicy przed nim? Tylko problem w tym, że facet nie patrzy na drogę. Jak nadal tego nie widzicie, to odwiedźcie okulistę. 5/5
Odpisz
29 listopada 2015, 15:48
@Pikachu: Kiedyś ugryzłem okuloistę, bo myślałem, że jestem pikachu.
Odpisz
29 listopada 2015, 18:07
@Archeologwinternetach: Nie ma to jak odpowiadać na komentarz sprzed sześciu lat.
Odpisz
30 listopada 2015, 21:30
@Pikachu: O to chodzi w tym zawodzie.
Odpisz
30 maja 2017, 19:12
@Archeologwinternetach: No pozdro
Odpisz
30 maja 2017, 19:17
No hej.
Odpisz
30 maja 2017, 19:17
@Archeologwinternetach: Elo
Odpisz
22 sierpnia 2011, 00:17
o ***a powinien sie cieszyć bo ci ludzie wymyślili luudzką super hiper szybko auto myjnie seryjnie:D 5\5 i do ulu.
widziałem ten obrazek pare lat temu skopiowałem go ale nie oceniałem i nie pisałem komentarzy
Odpisz
13 marca 2011, 01:50
@Karasmilla: czemu dobrze mu tak? bo dla kogoś dres jest wygodniejszy od jeansów? jesteś ograniczona.
Odpisz
29 grudnia 2010, 14:09
a pikachu dobrze gada
Odpisz
29 grudnia 2010, 14:08
jacy idioci w angli kierownice są po prawej albo po lewej ale na pewno na odwrut od nas
Odpisz
5 czerwca 2010, 22:31
obrażacie mnie ); ): ): ): ); i dres tego nie wytrzyma! ); ); ); ); ale kogo to obchodzi (: (: (: (: xD
Odpisz
3 października 2009, 18:10
zgadzam się z "Karasmilla" dobrze mu tak
daje 5/5
Odpisz
28 września 2009, 21:24
dres fajny jest
Odpisz
24 września 2009, 20:06
Aj, aj. xd
Nie przyglądałem się, przywykłem do kierownicy z drugiej strony. ;P
Odpisz
24 września 2009, 19:46
Hehe i dobrze mu tak :P
3/5
Odpisz
24 września 2009, 19:13
Ciekawe, jakie " piękne " słowa mu się wymsknęły po tym zdarzeniu... Mi to się nawet podoba, 5.
Odpisz
24 września 2009, 17:18
2/5
Odpisz
24 września 2009, 16:47
Takie sobie, 2
Odpisz
24 września 2009, 16:00
Och, ale baba za kierownicą chyba dresów nie lubi, bo zadowolona. xP
3/5 bo nie dociera do mnie. :P
Odpisz