Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie zadzieraj z bobrami
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To będzie bolało
Płać pan
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2016, 08:10
Kiedy nie masz neta w komórce ale masz Pokemon Go i czekasz jak będziesz miał jakiegoś w domu lub na podwórku.
Odpisz
19 lipca 2016, 19:26
Tró.
Odpisz
19 lipca 2016, 19:47
...i do tego żyjesz na zadupiu i nie ma żadnych pokemonów
Odpisz
19 lipca 2016, 21:40
Pokemony same się zespawnią, jeżeli będziesz grał 10 minut.
Odpisz
20 lipca 2016, 00:18
@pawel4134: serio?! nawet na zadupiu?!
Odpisz
20 lipca 2016, 16:20
Nawet w małym domu.
Odpisz
20 lipca 2016, 19:07
Na zadupi jest ich najwięcej.
Odpisz
20 lipca 2016, 22:03
@xAzumiKx: wtf w zasięgu 300 metrów nie ma żadnego pokemona a w miastach jest ich w uj w zasięgu 15 metrów
Odpisz
21 lipca 2016, 08:13
Nie wiem ja w mieście mieszkam ale żeby coś dobrego złapać idę na zadupia.
Odpisz
22 lipca 2016, 22:25
@xAzumiKx: chodź na pw
Odpisz
20 lipca 2016, 19:24
serwery pokemon go w skrócie
Odpisz
18 lipca 2016, 22:38
Hakerska grupa poodlecorp (majo twittera) planuje DDOS-ować Pokemon GO.
Odpisz
19 lipca 2016, 19:52
@Troler151: Yay!
Odpisz
20 lipca 2016, 10:52
@Troler151: oni nawet nie muszą ddosowac, serwery Pokemon już dawno leżą xD
Odpisz
19 lipca 2016, 23:47
Od premiery w EU to większość czasu serwery leżą, jak grać?! ;-;
Odpisz
19 lipca 2016, 20:49
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH!!!!!!! wcale nie ukradzione z K pewnej O strony M z I obrazkami XXY
Przeczytaj Duze litery Poza D i HA
Odpisz
19 lipca 2016, 21:14
Nie ma loga nie ma dowodu
Odpisz
20 lipca 2016, 02:05
zjeb*łeś sens tego jakże śmiesznego kawału po przez jego tłumaczenie...
Odpisz
20 lipca 2016, 11:31
@HunterBanan: To nie był kawał tylko prawda
Odpisz
20 lipca 2016, 11:32
@HunterBanan: Nie chodzilo mi o to zeby bylo smiesznie
Odpisz
20 lipca 2016, 11:34
PS. Minusujcie sobie ja napisalem prawde.
Odpisz
20 lipca 2016, 13:09
* mierzy poziom rakotwórczośći* To się na skali nie mieści
Odpisz
20 lipca 2016, 13:13
Odpisz
20 lipca 2016, 16:00
@lorax12: dziękuję za fajny obrazek
Odpisz
20 lipca 2016, 16:35
Spoko :V
Odpisz
21 lipca 2016, 10:44
Przepraszam wszystkich za ten komentarz. Moj młodszy brat czyli rak z tej strony ktora wymienił napisał go kiedy poszedłem do sklepu i nie wylogowałem. Jeszcze raz przepraszam.
Odpisz
14 września 2016, 21:26
Je**ny bronie
Odpisz
14 września 2016, 21:29
@AZKABANA: Je**ny Mangozjeb
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2016, 19:32
Śmieszne i prawdziwe.
Odpisz
18 lipca 2016, 22:21
Chyba jedyny obrazek związany z LoLem, i z wysoką śred.. kur.. bo wykracze.
Odpisz
18 lipca 2016, 22:23
@Shadow_blade: Mi się wydaje że to z pokemon Go
Odpisz
18 lipca 2016, 22:26
@Mewtwo1: W sumie, ale w Pokemonach serwery wywala wszędzie, a w Lolu w Europie(EU=Europa).
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2016, 23:11
@Shadow_blade: czy by grać w LoLa, deweloperzy musza dodać kraj w którym mieszkasz, do gry? :X
Odpisz
18 lipca 2016, 23:22
@Shadow_blade: Myślałem, że tylko ja mam ten problem w LoLu.
Odpisz
18 lipca 2016, 23:57
@Shadow_blade: PoodleCorp chce wywalić serwery + ostatnio udało im się wywalić serwery US LoLa.
Odpisz
19 lipca 2016, 19:28
@Aracz: Nie
Odpisz
19 lipca 2016, 20:51
@Shadow_blade: tylko na EUW kappa
Odpisz
20 lipca 2016, 11:53
@Hoggehr: EUNE też.
Odpisz
20 lipca 2016, 12:43
@Shadow_blade: W całej europie.
Odpisz
18 lipca 2016, 23:44
Powinno być:
-nasze serwery są przeciążone, co robić!
-Dodać więcej graczy?
-Doskonały pomysł!
Odpisz
18 lipca 2016, 22:38
Aktualna sytuacja z EU.
Odpisz
18 lipca 2016, 22:32
Takie prawdziwe.
Europa zawsze pomijana wśród gier :)
Odpisz