Myśleliście, że Polska polityka jest dziwna?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Deal życia
Żartownisie
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lutego 2013, 20:08
Japończyk :3
Odpisz
16 listopada 2012, 15:49
Na południu będzie się dziać
Odpisz
15 listopada 2012, 19:28
NIHON! :DD Japończycy najlepiej rządzą ^^ Z resztą oni wiedzą co to dyscyplina :P Przydałaby się w Polsce..
Odpisz
15 listopada 2012, 17:45
ja bym wybrał japonca bo mają ciekawe życie i szybko się rozwijają :)
Odpisz
15 listopada 2012, 15:52
avatar !
górnik
Odpisz
15 listopada 2012, 15:27
Brawa dla pepicków...
Odpisz
15 listopada 2012, 15:09
Ja za japońcem jestem
Odpisz
15 listopada 2012, 15:08
Chyba Avatar
Odpisz
15 listopada 2012, 13:01
Oby wygrał prawdziwy Czech.
Odpisz