Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Baca_online

15 listopada 2012, 15:59

dlatego ja czekam cierpliwie...

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 12:57

@Baca_online: Odpowiesz baco na mój komentarz?

Avatar Baca_online

27 grudnia 2014, 14:56

Nie.

Avatar MAT3K

21 listopada 2012, 16:04

Też tak mam ;D a potem mamo!!! kup mi jeszcze bo mi się chce pić !!!

Avatar adamszu

16 listopada 2012, 13:05

Kto tak ma łapki w góre !

PS: 5/5 mam identycznie :)

Avatar logeen09

15 listopada 2012, 15:51

ee tam jak zarcie przychodzi to 2 cole trzeba kupowac ;P

Avatar iger3

15 listopada 2012, 15:08

czasami bywa ale przeważnie u mnie jest na odwrót że więcej zostanie jak jedzenie już przyjdzie

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2012, 12:58

Ja się umiem powstrzymać.

Avatar ziomus132

15 listopada 2012, 09:20

Ja właśnie tak robię gdy jestem w resteuracij

Avatar Faster1611

15 listopada 2012, 02:13

Fakt. Nigdy nie moge sie powstrzymac:P

Avatar SZCZUREKJA

15 listopada 2012, 07:21

@Faster1611: ja też XD

Avatar bobofrut

15 listopada 2012, 02:16

coprawda nie chodzę do restauracji tylko do pabuw, ale tam tak samo robię

Avatar Rav239

14 listopada 2012, 14:43

danie*

Avatar Rav239

14 listopada 2012, 14:42

A najlepsze jest to, że coca-cola nie wiele sie napijesz (bo gazowana) wiec jak masz duze dnie to i tak trzeba bedzie zamowic nowe picie :)

Avatar KoRn_

13 listopada 2012, 19:36

True
Powinni podawać pićku razem z żarełkiem
No chyba, że klient chce inaczej :D

Avatar Assassiwo

13 listopada 2012, 19:49

@KoRn_: Ale chodzi o to żebyś wypił picie zanim podadzą jedzenie i kupił sobie drugie.

Avatar KoRn_

13 listopada 2012, 20:48

@Assassiwo: no tak o tym nie pomyślałam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Assassiwo
Dodane przez: Assassiwo

Powodzenia

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nie są aż takie pyszne

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka