Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2019, 15:13

Co do ku*wy?!

Avatar Choi_Seunghyun

31 lipca 2016, 14:03

Dziadia? WTF

Avatar lolkowski

22 lipca 2016, 23:17

dlaczego opiekun/ojciec tego dziecka sie uśmiecha na 2 obrazku?!

Avatar Mike0807

Edytowano - 22 lipca 2016, 03:14

Skojarzenie z HP
Bez ostatniego

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2016, 00:21

"Dziadia" wut?

Avatar maks030707

21 lipca 2016, 16:19

Jego opiekun kogoś mi przypomina...

Avatar Ravennicht

21 lipca 2016, 15:35

Jeżu i tu taki troll mój brat ma na imię Łukasz i ja sobie tak wyobrażam nie. nie koniec nie stoph umysł stophhh nieetttt

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

21 lipca 2016, 15:35

Avatar Teri_Ono

21 lipca 2016, 14:33

W takiej sytuacji jestem skrępowany.

Avatar Zohan666

21 lipca 2016, 14:33

ze co

Avatar lorax12

20 lipca 2016, 12:51

Nie pofapie sobie

Ciekawe byłoby uniwersum, w którym ludzie umierając wtapiają się w innych ludzi przez co są niemal nieśmiertelny, ale ich umysł z co nowszą osobą staje się jednym wielkim bajzlem i w końcu są jak Amalgamates...

Avatar TheTemplar

21 lipca 2016, 14:23

@lorax12: Chyba właśnie wyjasniłeś zakończenie gry "Inside" .-.

Avatar lorax12

21 lipca 2016, 14:26

@TheTemplar: ;_;
Wat serio?
Ja nawet tego nie znam ;-;

Avatar TheTemplar

21 lipca 2016, 14:29

@lorax12: Obejrzyj sobie ending na YT...

Avatar lorax12

21 lipca 2016, 14:30

@TheTemplar: Obejrzę sobie całą serię :V

Avatar Igorek2003

21 lipca 2016, 14:24

Dziadzia i babciek

Avatar link111

21 lipca 2016, 14:02

Avatar Jem_Zupe_

20 lipca 2016, 13:01

w takiej sytuacji nie wiem czy mam się śmiać czy płakać ;_;

Avatar dominik581

20 lipca 2016, 14:41

@Jem_Zupe_: jedz zupę

Avatar Jem_Zupe_

20 lipca 2016, 18:05

@dominik581: już zjadłam :D

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

20 lipca 2016, 13:43

Dziadia?

Avatar Spainball

20 lipca 2016, 13:27

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Rel

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Żartownisie

Pozdrawiam świetliki

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka