Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gzubix

5 czerwca 2019, 20:28

Spójrz na CP i HP chudszego
Skandal

Avatar wiki9595

20 lipca 2016, 20:40

Ten smutek, kiedy nie możesz zagrać w Pokemony, bo twój telefon to gówno i nie zapisuje aplikacji na karcie SD i nie masz danych komórkowych oraz power banka.
A to wszystko dlatego, że jesteś przegrywem życia.

Avatar p12345678

20 lipca 2016, 22:01

@wiki9595: Od kiedy nie posiadanie czegoś to przegryw !?... (mam nadzieje że to co napisałaś to sarkazm ;)

Avatar Mewtwo1

21 lipca 2016, 09:54

@p12345678: No ja na przykład nie mam dziewczyny i też jestem przegryw xd

Avatar p12345678

21 lipca 2016, 10:01

@Mewtwo1: Kiedyś spotkasz ! Kwestia czasu.

Avatar xAzumiKx

25 lipca 2016, 09:38

@p12345678: A ja nie mam dziewczyny i nie czuje się przegrywem wręcz jestem szczęśliwy.

Avatar Kzyeki

25 lipca 2016, 10:19

@wiki9595: I tak mnie nie pobijesz - dostałem w sobotę nowy telefon, to się ucieszyłem, że przynajmniej zobaczę, o co chodzi z tymi pokemonami. Potrzebna wersja androida to 4.4.
Ja mam 4.3...

Avatar xAzumiKx

25 lipca 2016, 10:22

@Kzyeki: To nie problem ja gram na 4.2.2

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2016, 10:58

@wiki9595: zawsze lepiej mieć gówniany tel i świetny komputer niż odwrotnie ;_; (10 fps cs go w 800x600 na naj. detalach testowane na koncie kolegi)

Avatar xAzumiKx

25 lipca 2016, 11:32

A ja mam średnie i to i to. A w Cs jakieś 150-200 fps na średnim nie lubię na wysokim.

Avatar Oskaras

25 lipca 2016, 19:10

@p12345678: P12345678, jestes takim niepoprawnym optymista jak moja znajoma (tak w ogole to friendzone'ujaca wszystkich, a potem mowiaca w twarz ze "nic sie nie stalo"). Daj dilera?

Avatar p12345678

Edytowano - 25 lipca 2016, 21:23

@Oskaras: nie jestem optymista... po prostu nie rozumiem dlaczego nie posiadanie nowego szmartfona ;) ma decydować czy ktoś jest przegrywem... a co do dziewczyny -autor tej wypowiedzi pewnie nie skończył jeszcze 18 lat dlatego nie posiadanie dziewczyny to nic niezwykłego.



Odnośnie tej znajomej- po co się z nia znasz jeżeli jest tak durnym człowiekiem !?

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2016, 10:03

@wiki9595: Możesz zagrać w Fire Red. Pokemon Go to nie pierwsza gra o pokemonach.

Avatar pawel4134

26 lipca 2016, 00:01

10k StarDustu? \______/ (Pudło na hejty, bo ja mam zbyt słaby telefon na to, a pewnie można zakupić Stardust)

Avatar Gronixes

26 lipca 2016, 09:29

@pawel4134: albo po prostu łapiesz.. na 10 lvl mialem 40k

Avatar pawel4134

26 lipca 2016, 10:01

@Gronixes: Ja to bym miał pewnie 3-4k stardustu, bo mieszkam na zadupiu.

Avatar Gronixes

26 lipca 2016, 17:19

@pawel4134: kurde.. u mnie w mieście jest miejsce z trzema pokestopami obok siebie. 24/d lufy są

Avatar Gronixes

26 lipca 2016, 17:19

@Gronixes: lure'y XD *

Avatar CoolSceleton95

25 lipca 2016, 18:09

pidgotto 164 przebije ktoś ?

Avatar Choi_Seunghyun

25 lipca 2016, 16:42

Moj 29

Avatar Kamas

25 lipca 2016, 13:31

-Pidgeotto użyj ataku miażdżenie
-One nie mają takiego ataku
-ten ma

Avatar Chyba_Rak

21 lipca 2016, 10:18

XS jest szybszy, a XL mocniejszy.

Avatar TUPAQ_

25 lipca 2016, 09:37

@Chyba_Rak: Jak taki grubas siądzie to nie ma przebacz.

Avatar skurol1

25 lipca 2016, 09:25

pokémon go to jeszcze alpha

Avatar ja_i_moje_osobowosci

25 lipca 2016, 08:25

Eh, mój miał 70.23

Avatar xAzumiKx

20 lipca 2016, 19:15

Mój waży 30kg

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Ikony

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To się nie może nie udać

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka