Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Nigdy na to nie wpadną
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie zadzieraj z bobrami
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2024, 22:20
Że tak powiem gdyby Simba zobaczył w dzieciństwie ten krąg życia to zostałby ze świnią chudym zającem i robalami na bagnach
Odpisz
26 sierpnia 2016, 23:21
ja się nie boję karaluchów jak bym mogła miałabym farmę mrówek i (osobno) farmę karaluszków :3
Odpisz
19 marca 2020, 19:55
@DragonJuzik125: aha
Odpisz
18 listopada 2012, 08:38
Karaluchy rządzą światem !!! muhahahaha
Odpisz
17 października 2015, 09:46
@dolares97: nadepnij na to gówno nie ma gówna :-DDDDDD
Odpisz
17 października 2015, 10:45
@Predator_PL: to nie takie proste, te małe su**nsyny mogą żyć tydzień bez głowy i zdychaja tylko dlatego że nie mają jak jeść xd
Odpisz
17 października 2015, 10:52
@dolares97: no nawet jeśli to prawda to na całego nadepnij
Odpisz
15 marca 2016, 13:52
@Predator_PL: Robak który umie przetrwać uderzenie bomby atomowej, niech umrze zdeptany
Odpisz
17 marca 2016, 16:20
@Mandarynkowy: TRUE
Logika karalucha:
UJEB ŁEB NO PROBLEM
ZDEPTAJ DEAD
Odpisz
2 listopada 2015, 20:16
BYŁO.Nazwa obrazka to było chyba Błędne koło (ale mogę się mylić)
Odpisz
17 października 2015, 09:45
lub dziewczyna myszy ;-;
Odpisz
24 września 2015, 18:53
czekaj czekaj jakim prawem mężczyzna sie boi kobiety... cieniasy...
Odpisz
24 lutego 2013, 22:00
ja sie dziewczyn nie boje!
Odpisz
18 maja 2013, 09:46
@saskacz: Bo masz w dupie naboje!
Odpisz
20 marca 2015, 20:43
@deadxp: "...kto nie ma w dupie naboi
ten się dziewczyn czasem boi!"
Tak mówią niektórzy ludzie
ale żyją w ułudzie
tak to bywa kiedy romans idzie im jak po grudzie! (Joł)
Tylko głuptaski
boją się każdej laski,
bez łaski,
nie każda potrzebuje twojej kiełbaski, joł!
(jeszcze rok i będą mnie puszczali w radiu)
Odpisz
11 lipca 2015, 15:33
@saskacz: Jasne...(przewracam oczami)
Odpisz
10 sierpnia 2015, 19:16
@Punheteiro: Hah, Napewno W Radiu Chyba w nagranej płycie której puszczasz tylko na kopmpa :D
Odpisz
5 grudnia 2014, 09:52
PRAWDA! :3 Ja wczoraj zobaczyłam malutką myszkę przebiegającą przez naszą kuchnie i................JA JEB NA KRZESŁO I KRZYK NA CAŁY DOM :>
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2015, 15:35
Myszy są słodkie
Odpisz
24 lipca 2015, 16:11
@adameleczka: Nie dla wszystkich xd
Odpisz
15 lipca 2015, 20:31
bylo
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2014, 13:25
Ja sie nie boję baraluchów ;-; Ani niczego z tg obrazka ;-;
Odpisz
30 maja 2014, 18:42
myszy to się nie boje ale tego karalucha.....
Odpisz
30 maja 2014, 18:41
i tak w kółko :}
Odpisz
5 marca 2013, 14:56
Genialne xD
Odpisz
14 lutego 2013, 17:48
Bardziej boję się wielkiego bydlaka (czyli psa, który nie jest do mnie miło nastawiony), niż robaków, które mnie nie przerażają...
Odpisz
1 stycznia 2013, 14:44
może nie w kole ale 5/5
Odpisz