Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Przerwa na herbatkę
Nie są aż takie pyszne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2016, 21:50
Mój tata poparzył sobie rękę. NAPRAWDĘ, KU*WA, ULTRA POPARZYŁ. Potrzebował przeszczepu, więc jako jego syn zgodziłem się oddać skórę. Lekarz powiedział, żebym przyszedł na operację, to mi wszczepi ekspander. Ku*wa, nie wiedziałem, co to, ale poszedłem. Ku*wa, ja się obudziłem, to miałem na plecach pod skórą taką, ku*wa, gumową kulę, a z niej przez dziurę w skórze wystawała gumowa linka, na której końcu jest taka czarna pompka jak w w tym aparacie do mierzenia ciśnienia, czy pompce do materaca. Lekarz nacisnął dwa razy i mi, ku*wa, ta kula urosła. Podobno ma to rozciągać skórę, by było jej więcej, akurat na przeszczep. Już tydzień siedzę z tą kulą, lekarz miał co tydzień dwa razy pompować, ale jakoś, ku*wa, ona codziennie się robiła większa. Myślałem, że może jak śpię, to ciałem naciskam i się pompuje. Ku*wa, przed chwilą już zasypiałem i nagle słyszę, że ktoś mi wchodzi do pokoju. Otworzyłem delikatnie oczy i zobaczyłem ojca, pomyślałem, że poczeka i zobaczę co będzie robił. Patrzę, a on mnie pompuje tą pompką. I to, ku*wa, 3 razy mnie napompował. Pytam się, co odpi***ala, że tak nie można bo mnie, ku*wa, rozsadzi! On mi na to, że mnie pompuje co noc, bo już się nie może doczekać na nową skórę. Ja pie**olę, ku*wa, nie dość, że mu robię przysługę, to on odpi***ala. Wku*wiłem się.
Odpisz
30 lipca 2016, 21:54
@SmrodliwyGremlin: Szkoda ze nie mogę dawać komentów do ulubionych xD
Odpisz
30 lipca 2016, 21:54
@SmrodliwyGremlin: Ptak próbuje zrozumieć co się wydarzyło
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2016, 21:59
@SmrodliwyGremlin: przykro mi z powodu twojego taty, niech pompuje 4 razy
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2016, 22:02
@SideSwipe: nie może się doczekać na nową skórę, kisne i jeszcze ten mem jprd czytam ostatnie zdania już kilka razy i ciągle się śmieje
Odpisz
30 lipca 2016, 22:05
@SmrodliwyGremlin: Ja pierdziele, tak dawno nie widziałem tak genialnego komentarza.
Odpisz
30 lipca 2016, 22:10
@SmrodliwyGremlin: Coś mi tu nie pasuje... TA POMPKA POWINNA BYĆ SZARA! Wiedziałem że on coś przekręca.
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2016, 22:17
@SmrodliwyGremlin: Ukradzione z wyk*pu (mogłeś napisać że skopiowałeś czy coś...)
Odpisz
30 lipca 2016, 22:20
@EpicArcher: Widzę ciekawe zestawienie loginów tu mamy.
Odpisz
30 lipca 2016, 22:26
@ghostarcher: Wszędzie ci łucznicy chyba jestem jedynym magiem na jeja kappa
Odpisz
30 lipca 2016, 22:31
@SmrodliwyGremlin: Ja na miejscu ojca podłączyłbym kompresor.
Odpisz
30 lipca 2016, 22:41
@SmrodliwyGremlin: nie wiem czy mam się śmiać. Heh. Heheheh
Odpisz
30 lipca 2016, 22:42
@SmrodliwyGremlin: Tyle przekleństw w jednym komentarzu. Brawo. ;-;
Odpisz
30 lipca 2016, 22:42
@Ferikusu: Napiszmy petycję do Admina.
Odpisz
30 lipca 2016, 23:20
@Agario: to sie nazywa "copypasta" i chyba wiesz co sama nazwa mówi aby robić z takimi tekstami
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2016, 01:06
@SmrodliwyGremlin: Co za wytwór szatana dał ci łapkę w dół?
Odpisz
31 lipca 2016, 02:15
@CukiereczeQ: bywało gorzej
Odpisz
31 lipca 2016, 08:09
@SmrodliwyGremlin:
Odpisz
31 lipca 2016, 10:47
@SmrodliwyGremlin: no to się tatusiowi udał żart (o ile można to nazwać żartem).
Odpisz
27 września 2016, 08:34
@Ferikusu: Możesz zrobić screenshota.
Odpisz
31 lipca 2016, 01:26
kiedy ogarniesz ze polozyles towar obok maki
Odpisz
23 lipca 2016, 18:06
tato to ty?
Odpisz
30 lipca 2016, 21:54
@PISKOR_FP: Nie, jesteś adoptowany.
Odpisz
31 lipca 2016, 00:05
no będe adoptowany
Odpisz
31 lipca 2016, 00:11
@PISKOR_FP: Serio?
Odpisz
31 lipca 2016, 00:12
nie
Odpisz
31 lipca 2016, 00:15
@PISKOR_FP: O kierwa serio nabrałem się na tak tanią zagrywkę z twojej strony?
Odpisz
31 lipca 2016, 00:20
tak :D ale to był perfidny troll... :)
Odpisz
31 lipca 2016, 00:23
@PISKOR_FP: Serio myślałem że piszesz prawdę :D
Odpisz
31 lipca 2016, 00:24
piękny troll
Odpisz
31 lipca 2016, 00:58
@PISKOR_FP: No przyznam
Odpisz
31 lipca 2016, 00:58
Ja myślę, że doskonale wiedział co robi...
Odpisz
30 lipca 2016, 21:49
mógł mu dać nokie
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2016, 21:43
huehuheueheue pamiętam jak oglądałem to w poczekalni, ach te stare czasy
Odpisz
23 lipca 2016, 17:40
Te "xD" troszeczkę psuje...
Odpisz
30 lipca 2016, 21:14
@jenotnik: xD
Odpisz
30 lipca 2016, 21:47
@jenotnik: xD
Odpisz
30 lipca 2016, 22:43
Te "xD" troszeczkę p... nie no, dobra. ;_;
Odpisz
30 lipca 2016, 21:10
hy hy ale lamus
Odpisz