Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Shakrit

31 lipca 2016, 00:04

Albo kiedy gra gitary i ogółem instrumental są genialne, a wokal psuje wszystko ;-;

Avatar Bartasus1

31 lipca 2016, 00:06

@Shakrit: Słyszałeś "Wataha" ?

Avatar Shakrit

31 lipca 2016, 01:24

@Bartasus1: A czyje to?

Avatar Bartasus1

31 lipca 2016, 11:35

@Shakrit: Męskie Granie Orkiestra :D

Avatar Shakrit

31 lipca 2016, 17:55

@Bartasus1: Niestety mam niechęć do jakiejkolwiej polskiej muzyki :/

Avatar Bartasus1

31 lipca 2016, 19:20

@Shakrit: A słyszałes kiedyś Costelkellera? Chyba jeden z lepszych polskich zespołów. Polecam piosenkę Viollet

Avatar Shakrit

31 lipca 2016, 20:00

@Bartasus1: Znaczy z polskich całkiem fajne jest Decapitated, Vader. Behemoth już mniej :p A costekellera nigdy nie słuchałem :p

Avatar Bartasus1

1 sierpnia 2016, 00:28

@Shakrit: To polecam :D

Avatar
German_Shepherd

30 lipca 2016, 22:01

Czyli moje odczucia kiedy słucham Trapu.

Avatar Piotr99

31 lipca 2016, 11:50

Z tym, że w trapie zwrotki są takie sobie zupełnie specjalnie, inaczej drop nie wjeżdżałby z taką mocą.

Avatar GamerGirl

31 lipca 2016, 11:11

Tru story

Avatar leny100

31 lipca 2016, 09:10

Szósty dzień tygodnia

Avatar TypowyJejowicz

31 lipca 2016, 04:47

*inna wersja* kiedy muzyka jest zajebista, ale słowa do bani

Avatar SebastieX

30 lipca 2016, 23:52

albo niektóre piosenki biebera są fajne ale śpiewa je bieber

Avatar the_endrju

23 lipca 2016, 21:44

Sucker for pain...

Avatar piotrekwariat

30 lipca 2016, 21:21

@the_endrju: Mnie też się to spodobało przez refren, ale te zwrotki nie są takie złe.

Avatar FRUNO

30 lipca 2016, 22:24

@the_endrju: wyjątkowo się zgadzam. Imagine dragons zrobili świetne intro a resza zepsuła piosenkę.

Avatar the_endrju

30 lipca 2016, 22:54

@FRUNO: No i refren.

Avatar Luuna

30 lipca 2016, 22:40

Albo na odwrót :/

Avatar Canis_Lupus

23 lipca 2016, 20:31

Eee Makarena...

Avatar Fina258

30 lipca 2016, 22:22

@Canis_Lupus: Aaaaaa! Amddiwppqpsjdwixbsiqwpqpzdhqpqhdsusffjsbajakavayahabanavgzdhbvzncihmhskahwaznb eeee makarena! Awbanmxkaoaomsnznxnxbwbfbyfjamalapasmaoxnoa x s kauasjalzbuabswhs...

Avatar TheTemplar

30 lipca 2016, 22:01

Przeczytałem "zwłoki".

Avatar anonymoose

23 lipca 2016, 19:31

Albo zaj*biste intro i beznadziejne zwrotki (np. Crazy Train Ozzy'ego Osbourne'a)

Avatar PanMixer

23 lipca 2016, 20:30

@anonymoose: Ten riff jest przegenialny, reszta nieco słabsza, ale cały utwór i tak jest bardzo dobry

Avatar nata127

30 lipca 2016, 21:38

@anonymoose: akurat tego słucham. przypadek ? nie sądze xD

Avatar Capitan_Fail

23 lipca 2016, 19:44

wypływam na morze jak barbarosa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Rel

Angielskie śmieszki

Co to takiego?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka