Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Sourcream

28 lipca 2016, 22:32

Life Hack:Brudne pranie
Jeśli masz brudne ciuchy upierz je. A jeśli musi być prane w pralni:zanieś do pralni. Btuuum! Gotowe!

Avatar ShadowPie

28 lipca 2016, 19:56

Po co te uszy? CZy świat może przestać być sztuczny?

Avatar DIGIMKE

28 lipca 2016, 17:50

Tak samo wyglądam i mam na imię Mateusz. Czy to jest jakiś omen?

Avatar DIGIMKE

28 lipca 2016, 17:52

@DIGIMKE: Chociaż w sumie imponowanie dziewczynom umiejętnościami kucharskimi nie wydaje sie złe....

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2016, 11:44

Jak ktoś ma znajomych, co nigdy nie byli w KFC to może wypalić.

Avatar bambusowapanda

28 lipca 2016, 10:25

ludzie tacy są jedzenie z mc - to przecież nawet nie mięso! weźmiesz tę jedzenie na talerz I powierz że ekologiczne-ale to pyszne!

Avatar PAZDAN

28 lipca 2016, 09:11

You done...

Avatar skurol1

23 lipca 2016, 23:09

Było. Chyba.

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2016, 23:38

@skurol1: Potwierdzam.

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2016, 13:45

Czemu ona ma kocie uszy?

Avatar Henzej

23 lipca 2016, 13:58

Bo tak

Avatar makajet

Edytowano - 23 lipca 2016, 14:01

to jakaś opaska a nie kocie uszy

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2016, 18:29

Mi się podoba :0

Avatar makajet

23 lipca 2016, 21:52

oj bo ty fetyszysta kotków xD

Avatar lolex565

23 lipca 2016, 22:53

@makajet: bemerr to fetyszysta khajitow

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2016, 08:57

@lolex565: Khajiitów*

I wolę neko

Avatar lolex565

24 lipca 2016, 17:35

pisałem na appce i jedno pytaniegromowładni czy cesarscy?

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2016, 18:00

@lolex565: Skyrim Należy do Nordów!

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2016, 09:08

piona miczał ja też wolę neko. :D

Avatar iger3

28 lipca 2016, 09:34

Bo mieszka w Japonii ;P

Avatar lolex565

28 lipca 2016, 11:26

@iger3: bemer to gonciarz

Avatar erykhim44

28 lipca 2016, 13:06

@makajet: A kto nie jest?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To się nie może nie udać

Pozdrawiam świetliki

Można, tylko trzeba wstawać rano

Totalnie

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka