Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dwa oblicza
Trzeba brać osobną torbę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2016, 21:30
Smutna prawdo o cebuli :(
Odpisz
23 lipca 2016, 23:22
Ciekawe co wybierze większość Polaków,chemiczne gówno za 15zł/kg,czy dobre swojskie wędliny za 40zł/kg?
Odpisz
28 lipca 2016, 13:09
@Menek: KTOŚ CI SZCZELA W STOPY!
Odpisz
28 lipca 2016, 10:26
(*)
Odpisz
23 lipca 2016, 23:32
No cuż to prawda chemia jest zła ale konserwanty nie bo pamiętam jak byłem na weselu to wędlina i a w sumie wszystko czarniało na oczach . A dodatkowo cena w takich sklepach jest większa niż w supermarketach bo trzeba z czegoś zarabiać przez co ceny są większe 2/3 krotnie . A też możliwe że ich wyroby mięsne nie cieszyły się dobrą sławą ze zględu na jakość , możliwe że źle smakowały przez co nic z nimi nie można było zrobić , może były nie zbyt mięsne takie ciapkowate lub jak napisałem wcześniej były drogie i krótko miały stan jadalności .
Odpisz
28 lipca 2016, 09:46
I te błędy...
Odpisz
28 lipca 2016, 08:50
no niestety taka prawda, lecz to nie do końca wina ludzi, większość ludzi ma zarobki jakie ma, szczególnie na emeryturze gdzie cały hajs leci na leki, i właśnie tez o to chodzi
kupujesz tanie gowno z supermarketu, nawet głupie warzywa które jak masz warunki możesz sobie samemu posadzić i wiesz ze to jest zdrowe bez żadnej je**nej najgorszej chemi zeby moglo leżeć w sklepie tydzien, efekt spożycia takiej chemi w nadmiarze? nasz organizm to nie niszczarka ze przemieli wszystko bez zadnego uszczerbku.
a po krótce
jesz gowno z chemia>zakwaszenie organizmu>zakwaszenie organizmu to idealne warunki dla rozwoju nowotworu i innych chorób
wiec na starość i tak czy siak wydajesz ten je**ny hajs na leki i musisz dalej jeść to gowno
niestety ale na zdrowiu nie warto oszczędzać, wszystko dla ludzi ale w umiarze.
Odpisz
28 lipca 2016, 08:22
Podajcie temu Panu maść na bòl dupy
Odpisz
24 lipca 2016, 00:09
Napewno z własnej woli żywie się badziewiem z biedronki... Autor tej kartki jest skończonym debilem... Ludzie liczą każdy grosz żeby wyżyć do końca miesiąca a ten królewicz ma ból dupy bo nikt u niego nie kupował.Strasznie mnie taka postawa wk*****
Odpisz
23 lipca 2016, 23:09
Bo przecież wszystko co chemiczne jest złe... ale w sumie do peklowania używa się konserwantów, sól to też konserwant alkohol tak samo i dym wędzarniczy konserwuje żarcie. Nie rozumiem dlaczego ludzie bez podstawnie uważają, że każdy konserwant to zło, choć to że sk*rwiele z większych firm lecą tylko na hajs i używają najtańszej i najgorszej chemi to już inna sprawa. Dlaczego kupujemy cukier waNILInowy ponieważ laska wanili kosztuje 14zł, a waniline można pozyskać nawet z gówna zwierząt które żywią się resztkami tych roślin.
Odpisz
23 lipca 2016, 23:09
Czyli jemy kał z domestosem? Dla mnie spoko...
Odpisz
23 lipca 2016, 22:50
[*]
Odpisz