Kiedy grasz z kumplem w makao i nagle wystawiasz mocną kartę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dwa oblicza
Papierowa szkoła posting
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lipca 2016, 22:54
Ku***, przepraszam
Odpisz
23 lipca 2016, 22:56
@the_endrju: Ku*wa czemu
Odpisz
23 lipca 2016, 22:56
@Elekt2_0: Bo tak ku***!
Odpisz
23 lipca 2016, 22:59
@pawelek9889: Ku*wa boli
Odpisz
23 lipca 2016, 23:00
@Elekt2_0: Ku*** Cię boli? Wszczepiłeś ją sobie?
Odpisz
23 lipca 2016, 23:33
@the_endrju: Tak ku*wa
Odpisz
24 lipca 2016, 00:25
@Elekt2_0: Co ku***!?
Odpisz
24 lipca 2016, 07:48
@smokeu: To ku*wa
Odpisz
24 lipca 2016, 12:00
@Elekt2_0: Ale jak ku***?
Odpisz
17 listopada 2019, 14:00
@Shadow_blade: no ku*wa nie wiem
Odpisz
31 lipca 2016, 12:32
Ja gram w kakao
Odpisz
31 lipca 2016, 11:10
Makao jest dziwne. Wolę grać w Pana, w Oszusta, w Tysiąca, w Kierki i w 3-5-8.
Odpisz
31 lipca 2016, 22:34
@Broski: 3-5-8??
Odpisz
1 sierpnia 2016, 20:59
@Mike0807: Tak, jest 18 gier, 3 graczy, każdy ma po 16 kart, co grę każdy obiera kolor lub jedną ze specjalnych gier (bez lew lub bez atu). Ten co obiera musi uzbierać 8 lew, wtedy wyjdzie na swoje czyli 0, jak weźmie więcej to zbiera plusy, jak nie zbierze to ma minusy. Gracz po nim musi w tej grze uzbierać 5, a rozdający 3 i tak co grę każdemu się zmienia ilość lew do wzięcia. Wyjątek stanowi "bez lew", gdzie nie wolno właśnie brać. Wtedy to obierający ma 3 do wzięcia, ale lepiej żeby ich nie wziął, a rozdający może wziąć aż 8, żeby nie wyjść na minus. W każdej grze są 4 wolne karty, które bierze obierający, ale musi 4 karty wykluczyć z gry i je odłożyć na stół, po prostu odkłada te, które mu najmniej pasują. Jeśli ktoś zbierze w grze plusy, to tyle ile ma plusów, tyle kart może wymienić przed następną grą u tego, kto miał minusy. Nie tyczy się to wtedy gdy obierający miał wcześniej minus, a zagrał "bez lew" lub "bez atu", wtedy nie można u niego kart wymienić. Mam nadzieję, że w miarę dobrze wyjaśniłem :)
Odpisz
1 sierpnia 2016, 23:43
@Broski: dzięki za opis..
Pewnie gra się fajnie..
Odpisz
2 sierpnia 2016, 21:08
@Mike0807: Bardzo fajnie, polecam :)
Odpisz
23 lipca 2016, 23:01
Mi kolega doj*bał króla, ja cofnąłem winem królem( tak graliśmy) i walił 10 kart
Odpisz
24 lipca 2016, 14:17
@LudzkiGofr: A on miałby damę wino i cały podły uśmieszek by zniknął z twarzy.
Odpisz
24 lipca 2016, 14:48
My gramy w podstawowe zasady, bez damy wino
Odpisz
31 lipca 2016, 11:08
wino
why
Odpisz
23 lipca 2016, 22:56
*wystawia 2 trefl* I CO KU***? DOBIERAJ!!!111oneoeneoeneoeneo
Odpisz
24 lipca 2016, 01:14
Ku***... moje są jakieś ch*****... ale ok
*stawia Kartę Wisielca*
Odpisz