Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar the_endrju

23 lipca 2016, 22:54

Ku***, przepraszam

Avatar Elekt2_0

23 lipca 2016, 22:56

@the_endrju: Ku*wa czemu

Avatar pawelek9889

23 lipca 2016, 22:56

@Elekt2_0: Bo tak ku***!

Avatar Elekt2_0

23 lipca 2016, 22:59

@pawelek9889: Ku*wa boli

Avatar the_endrju

23 lipca 2016, 23:00

@Elekt2_0: Ku*** Cię boli? Wszczepiłeś ją sobie?

Avatar Elekt2_0

23 lipca 2016, 23:33

@the_endrju: Tak ku*wa

Avatar smokeu

24 lipca 2016, 00:25

@Elekt2_0: Co ku***!?

Avatar Elekt2_0

24 lipca 2016, 07:48

@smokeu: To ku*wa

Avatar Shadow_blade

24 lipca 2016, 12:00

@Elekt2_0: Ale jak ku***?

Avatar piorx

17 listopada 2019, 14:00

@Shadow_blade: no ku*wa nie wiem

Avatar Dexterek

31 lipca 2016, 12:32

Ja gram w kakao

Avatar Broski

31 lipca 2016, 11:10

Makao jest dziwne. Wolę grać w Pana, w Oszusta, w Tysiąca, w Kierki i w 3-5-8.

Avatar Mike0807

31 lipca 2016, 22:34

@Broski: 3-5-8??

Avatar Broski

1 sierpnia 2016, 20:59

@Mike0807: Tak, jest 18 gier, 3 graczy, każdy ma po 16 kart, co grę każdy obiera kolor lub jedną ze specjalnych gier (bez lew lub bez atu). Ten co obiera musi uzbierać 8 lew, wtedy wyjdzie na swoje czyli 0, jak weźmie więcej to zbiera plusy, jak nie zbierze to ma minusy. Gracz po nim musi w tej grze uzbierać 5, a rozdający 3 i tak co grę każdemu się zmienia ilość lew do wzięcia. Wyjątek stanowi "bez lew", gdzie nie wolno właśnie brać. Wtedy to obierający ma 3 do wzięcia, ale lepiej żeby ich nie wziął, a rozdający może wziąć aż 8, żeby nie wyjść na minus. W każdej grze są 4 wolne karty, które bierze obierający, ale musi 4 karty wykluczyć z gry i je odłożyć na stół, po prostu odkłada te, które mu najmniej pasują. Jeśli ktoś zbierze w grze plusy, to tyle ile ma plusów, tyle kart może wymienić przed następną grą u tego, kto miał minusy. Nie tyczy się to wtedy gdy obierający miał wcześniej minus, a zagrał "bez lew" lub "bez atu", wtedy nie można u niego kart wymienić. Mam nadzieję, że w miarę dobrze wyjaśniłem :)

Avatar Mike0807

1 sierpnia 2016, 23:43

@Broski: dzięki za opis..

Pewnie gra się fajnie..

Avatar Broski

2 sierpnia 2016, 21:08

@Mike0807: Bardzo fajnie, polecam :)

Avatar LudzkiGofr

23 lipca 2016, 23:01

Mi kolega doj*bał króla, ja cofnąłem winem królem( tak graliśmy) i walił 10 kart

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2016, 14:17

@LudzkiGofr: A on miałby damę wino i cały podły uśmieszek by zniknął z twarzy.

Avatar LudzkiGofr

24 lipca 2016, 14:48

My gramy w podstawowe zasady, bez damy wino

Avatar Kuziemek

31 lipca 2016, 11:08

wino
why

Avatar
lolman533

23 lipca 2016, 22:56

*wystawia 2 trefl* I CO KU***? DOBIERAJ!!!111oneoeneoeneoeneo

Avatar lorax12

24 lipca 2016, 01:14

Ku***... moje są jakieś ch*****... ale ok

*stawia Kartę Wisielca*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Dwa oblicza

Papierowa szkoła posting

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka