Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2016, 11:24
bardziej tak wyglądam jak słucham Ruskiego Hardbassu
Odpisz
31 lipca 2016, 12:35
@ptasznik5: Hardbass adidas
Odpisz
31 lipca 2016, 13:19
@lorax12: Cheeki Breeki
Odpisz
31 lipca 2016, 13:31
@ptasznik5: Cyka blyat idi nahui
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2017, 10:37
@lorax12: Slavic squats and cheeki breeki
cold compot with chebureki
Odpisz
1 sierpnia 2016, 22:06
Cicho bo cię zjem.
Odpisz
31 lipca 2016, 14:18
Ja kupuję płyty CD.
Odpisz
31 lipca 2016, 15:25
Tak bardzo pjona.
Odpisz
31 lipca 2016, 23:11
✋
Odpisz
29 lipca 2016, 00:02
dzwoni na policje
Odpisz
31 lipca 2016, 11:35
@koksov6: Kto?
Odpisz
31 lipca 2016, 21:12
@koksov6: autokorekta, miało byc dzwonie
Odpisz
31 lipca 2016, 13:55
Moja mama tak mnie widziała jak kradłem muzyke z neta, dopóki nie nagrałem jej kilkudziesięciu piosenek do biegania XD
Odpisz
28 lipca 2016, 19:30
Legenda głosi, że ktoś kupuje muzykę na Google Play.
Odpisz
28 lipca 2016, 19:51
Albo filmy na youtube
Odpisz
28 lipca 2016, 20:21
Odpisz
28 lipca 2016, 20:22
To musi być Fejk!
Odpisz
28 lipca 2016, 20:32
przykro mi...
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2016, 21:24
Spokojnie, to kupują tylko pracownicy google.
Odpisz
29 lipca 2016, 04:58
Lel ja kupiłem
Odpisz
31 lipca 2016, 13:12
ja i tak pobieram z yt.
Odpisz
31 lipca 2016, 12:43
Ściąganie muzyki w Polsce jest legalne byle nie rozpowszechniać.
Odpisz
31 lipca 2016, 12:34
Tak samo, mam prawie 500 utworów i nigdy w życiu nie kupiłem żadnego :V
Prawie tak samo z grami chociaż co do tych to mam kupionych... z 10 na... 1000 ?
Odpisz
31 lipca 2016, 11:34
Legenda głosi, że ktoś nie ściągga muzyki z YouTube
Odpisz
31 lipca 2016, 11:47
@Polska_z4smazka: Ja nie ściągam. ;-;
Odpisz
31 lipca 2016, 15:27
@Polska_z4smazka: Ja nie ściągam. Kiedyś ściągałem, ale to było zanim dowiedziałem się, że można zgrywać piosenki z płyt CD.
Odpisz
31 lipca 2016, 11:38
Bagiety jado iuiuiuiuiuiu
Odpisz
31 lipca 2016, 11:23
Był podobny obrazek
Odpisz
31 lipca 2016, 11:04
Arrr... I am a pirate!
Odpisz
28 lipca 2016, 22:40
kiedy słuchasz gangu albani
Odpisz
28 lipca 2016, 22:40
STOCK i wszystko jasne
Odpisz
28 lipca 2016, 22:21
Jak widzą mnie rodzice...
Odpisz