Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie po oczach
Niezniszczalne
Pozdrawiam świetliki
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lipca 2016, 22:08
Na jakim sprzęcie to było robione? Mam X360, moglibyśmy pograć.
Odpisz
25 lipca 2016, 22:21
@sylwon1234: sa 3 opcje ps4 xbox. one albo PC wnoskuje to z tego ze ma czarną mapę
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2016, 22:25
@RudikPL: Ale minimapa jest chyba wszędzie taka sama.
Zresztą jutro zobaczę u siebie, bo nigdy nie zwracałem uwagi ;-;
Odpisz
25 lipca 2016, 22:45
@sylwon1234: Też mam na x360. Jak chcesz to możemy zagrać, tylko narazie nie mam golda ;p
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2016, 23:36
@BlackNinja77: Ja mam i miałem golda, ale rzadko grałem w GTAO, bo zwykle w BF3 i L4D, a jak grałem to zwykle jeżdżenie, napady na sklepy, gangi itp. mało misji grałem, dopiero teraz zaczynam częściej grać dla hajsu i dopiero teraz mam jakiś tam dom za 200k, trochę hajsu i samochody z ulicy trochę potuningowane (czyli farba i ubezpieczenie :P -30 lvl, Kapitan Anaen jak coś).
Odpisz
26 lipca 2016, 02:00
@sylwon1234: pc
Odpisz
25 lipca 2016, 17:44
dodadzą jakiś dodatek do gta v?
Odpisz
25 lipca 2016, 19:18
@ALKATRAZ: Niedawno dodali skoki kaskaderskie
Odpisz
25 lipca 2016, 22:07
@ALKATRAZ: Byłoby fajnie gdyby dali coś darmowego. Albo nową aktualizację.
Odpisz
26 lipca 2016, 00:20
@sylwon1234: Fajnie by było mieć zwierzaka (jak w singlu) :P
Odpisz
26 lipca 2016, 00:50
@sylwon1234: Dodają i to ile tylko nie na x360 i nie na ps3 bo to stara generacja obczaj na yt ile jest aktualizacji DUŻO a noi jeszcze aktualizacje są na PC
Odpisz
26 lipca 2016, 01:49
@RazerHD: I czemu last gen musi cierpieć :(
Odpisz
25 lipca 2016, 17:17
Liczyłem na Dickbutta. :/
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2016, 13:58
Po ilu próbach ci się udało?
Odpisz
24 lipca 2016, 08:55
Zaraz Bożydar się ujawni!
Odpisz
24 lipca 2016, 08:11
Zajebiste
Odpisz