Ostatni odcinek Domu pani Foster
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
Zapraszamy
Chłodno to na pewno nie jest
Damy radę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 listopada 2012, 02:16
Nie wiem jak was ale mnie strasznie uderzył ten obrazek i przejął oraz zmartwił. Własny świat z którego nigdy się nie wydostaniesz gdyż jesteś we własnej głowie i jest to dla ciebie rzeczywistość. Straszniejsze niż wszystkie Piły razem wzięte.
Odpisz
18 listopada 2012, 11:37
@Mnich1: Dobrze gada, polac mu!
Odpisz
18 listopada 2012, 12:14
@Mnich1: Z drugiej strony zakończenie zaskoczyłoby chyba wszystkich, ale też jest w nim jakiś tam sens.
Odpisz
18 listopada 2012, 13:19
@Mermeros: Do tego nie dojdzie bo to kreskówka dla dzieci, nie zrozumiały by tego, a jeśli nawet to powstałoby dużo niepotrzebnych pytań w dziecięcej głowie. Jest w nim dużo sensu gdyż obrazuje pojęcie autyzmu, bo to nie jest zmyślanie jakiś wydarzeń, a życie w nim i dlatego poprzez masę odcinków mogło to pokazać jak się tam żyję :D Oczywiście nigdy się tego nie dowiemy. Nie wiem czy ktoś w pełni może wyzdrowieć od tej choroby psychicznej jaką jest autyzm.
Odpisz
18 listopada 2012, 23:47
@Mnich1: Pily nie sa straszne, sa obrzydliwe.
Odpisz
19 listopada 2012, 21:06
@Mnich1: Dla mnie to codzienność .. mam zespół aspergera, na szczęście ten zespół, to nie pełny autyzm i chyba dam radę go pokonać, teraz jest o wiele lepiej, ale gdybyś spotkał mnie jakieś 4 - 5 lat temu to byś się zdziwił.. Nie wyobrażasz sobie jaki świat stworzyłem ^.^ Ale potem sam zrozumiałem, że coś jest nie tak.. Nie da się tego wyleczyć lekami i to jest najstraszniejsze, bo kluczem do wyleczenia się jest zrozumienie samego siebie co jest naprawdę trudne, kiedy całymi daniami karmisz smoki w swojej głowie. Ale na szczęście udało mi się i oto jestem, jednak dalej czasami bez świadomości odlatuje gdzieś ale zaraz się wracam :x
Odpisz
19 listopada 2012, 23:27
@kubix97: To dość straszne, ogólnie uważam że choroby psychiczne są najgorsze z chorób gdyż jego wyleczenie jest bardzo trudne do wyleczenia, a czasem nieuleczalne. Ale dobrze że z tego wyszedłeś pewnie odezwała się do ciebie logika :p. To tak jak w snach wybudzisz się jeżeli zdasz sobie sprawę że to co robisz jest głupie, ale skoro mózg uznaję to za coś normalnego że żółw je włosami to z tego trudno wyjść :D
Odpisz
20 listopada 2012, 18:11
@Mnich1: Nie było na szczęście tak żle :P W autyzmie najgorsze i w sumie najlepsze dla chorego jest to, że chory na niego sam nie rozumie bo nie potrafi, że jest chory, dla niego to normalny świat i tyle. Przynajmniej nie ma świadomości tego w jakiej jest sytuacji :/
Odpisz
20 listopada 2012, 18:47
@kubix97: No prawda, chodź chodziło mi o te wszystkie rodziny które tego nie mogą zrozumieć :) Chodź najgorzej mają schizofrenicy.
Odpisz
20 listopada 2012, 21:54
@Mnich1: Dla rodzin to musi być straszne :d Zależy od tego pod jakim kątem patrzysz, pod kątem życia czy tego co sami czują, bo schizofrenicy mają straszne życie, ale je przynajmniej mają, a autyści nawet nie wiedzą, że go nie maja :x Nie wiem co jest straszniejsze
Odpisz
23 sierpnia 2015, 19:01
@kubix97: Kiedyś poznałem pewnego dzieciaka z autyzmem. Był późny, majowy wieczór, wszyscy w ciepłych bluzach, a on w krótkim podkoszulku stoi na dworze i patrzy na nasz samochód (dzieciak fascynował się nimi). Z zimna drży mu całe ciało, ale on tylko stoi i patrzy na samochód. Moja mama podeszła do niego i zaproponowała aby się ubrał. Dla mnie to straszne nie wiedzieć o takich podstawowych rzeczach, jak na przykład temperatura powietrza. Osobiście im współczuję i pęka coś we mnie, gdy ludzie gimba wyzywa się od dałnów, lub austyków...
Odpisz
29 lipca 2023, 07:11
@Mnich1: nie moze ani troche wyzdrowiec bo to niepelnosprawnosc a nie choroba psychiczna ;)
Odpisz
29 marca 2017, 11:58
Ja tam nigdy nie lubiłem tej bajki.
Odpisz
18 listopada 2012, 12:08
Płacz, schiza i mind*** naraz....
Dzieciństwo legło w gruzach ;c
Odpisz
18 listopada 2012, 14:08
a co powiesz o ostatnim odcinku Chojraka i Tom & Jerry?
Odpisz
18 listopada 2012, 21:12
@Sauron:
Daj linka to zobacze ;)
Odpisz
18 listopada 2012, 22:23
@Sauron:
Widziałem ostatni odc. Tomm & Jerry'ego...
Płacz i dzieciństwo w gruzach po raz 2 (dzisiaj)
Jesteś złym człowiekiem, że kazałeś mi to obejżeć...
Odpisz
18 listopada 2012, 22:49
Podaj nazwę odcinka, bo ciągle nie wiem o który chodzi!
Odpisz
19 listopada 2012, 08:34
czego spodziewałeś się po Sauronie?
Odpisz
19 listopada 2012, 15:24
@Sauron: W pełni cie popieram panie ciemności.
Odpisz
19 listopada 2012, 16:06
@h2owinx:
Tom i Jerry popełniają samobójstwo po nieudanej miłości.
Takie streszczenie o :d
Odpisz
19 listopada 2012, 16:18
@Sauron: A o czym jest ostatni odcinek chojraka, bo widziałem wszystkie i żaden mnie nie załamał?
Odpisz
19 listopada 2012, 16:22
A mógłbyś dać link do tego ostatniego odcinka, ponieważ ja nie moge go nigdzie znaleźć albo jak już znajde to nie działa,
Odpisz
19 listopada 2012, 16:59
@N_A_T_A_L_A:
Nie pamiętam ;/
Odpisz
21 listopada 2012, 14:36
szkoda :(
Odpisz
10 lipca 2014, 17:05
@Sauron: podaj link do obu odcinków bo nie mogę tego znaleźć
Odpisz
30 sierpnia 2015, 16:10
@h2owinx: ostatni odcinek Toma i Jerry'ego nosi nazwę bodajże ,,koci blues''
Odpisz
23 sierpnia 2015, 21:21
Cała prawda
Odpisz
10 sierpnia 2014, 17:57
moje dzieciństwo niknie
Odpisz
29 lipca 2014, 13:03
Au dzieciństwo
Odpisz
23 maja 2014, 13:08
To jest...sam nie wiem jak to powiedzieć...ale to wzruszające.
Odpisz
21 czerwca 2013, 10:27
Why!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
Odpisz
11 lutego 2013, 18:13
dom to ZMYŚLONY przyjaciel Franki
Odpisz
19 listopada 2012, 17:06
Gdy patrzysz na tytuł i 3pierwsze okienka myslisz: pewnie Bloo wysadził Dom.
A tu takie coś...aż ciary przechodzą, przygnębiające;(
daje 5 ale nie dlatego, że obrazek śmieszny
Odpisz
19 listopada 2012, 16:25
łeeeee placze ;(
Odpisz
19 listopada 2012, 16:21
Jestem chłopakiem a się popłakałem ;(
Odpisz
19 listopada 2012, 15:20
Taaaa Lauren by w życiu tak nie zakończyła serialu
Odpisz
19 listopada 2012, 13:20
Moje życie jest nie ważne! BEEEEEEEEEE ;O
Odpisz
18 listopada 2012, 18:26
moje dzieciństwo...legło w gruzach
Odpisz