Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Ostry ten sędzia
Nie idź!
Były nóżki, nie ma nóżek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2016, 23:10
Szachy podobnie
Odpisz
25 lipca 2016, 00:02
@lorax12: Potwierdzam. Nigdy nie pozwalają nam zaczynać
Odpisz
25 lipca 2016, 00:14
@CzarnyGoniec: Prawdopodobnie ma to związek z historią...
Odpisz
25 lipca 2016, 00:46
@lorax12: Szachy są jeszcze seksistowskie
Odpisz
25 lipca 2016, 00:48
@Lord666666: bo? Koń słaby?
Odpisz
25 lipca 2016, 00:50
@lorax12: Przepraszam bardzo, koń nie jest wcale słaby. Trzeba umieć nim grać!
Odpisz
25 lipca 2016, 00:51
@CzarnyGoniec: Wolę Gońca ^-^
Odpisz
25 lipca 2016, 00:52
@lorax12: Prawidłowo
Odpisz
25 lipca 2016, 00:55
@CzarnyGoniec: :3
Odpisz
25 lipca 2016, 08:31
@CzarnyGoniec: Wieża lepsza ;-;
Odpisz
27 lipca 2016, 08:05
@TheTemplar: #TeamWieża
Odpisz
27 lipca 2016, 08:21
@pawel4134: #TeamKrólówka
Odpisz
27 lipca 2016, 09:18
@ja_i_moje_osobowosci: #TeamHetman
Odpisz
27 lipca 2016, 09:24
@CzarnyGoniec: Goniec ma to do siebie, że jak przeciwnik jest nowy to można nim wszystko wykosić, bo nie wie jak się porusza.
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2016, 09:52
#TeamMięsoArmatnie ;-;
Odpisz
27 lipca 2016, 10:40
@lorax12: A ja tam wolę posuwać królową XD
Odpisz
27 lipca 2016, 10:46
@ja_i_moje_osobowosci: #teamcotusiędzieje?¿?
Odpisz
27 lipca 2016, 11:22
@TUPAQ_: Klub szachistów.
Odpisz
27 lipca 2016, 12:56
@iger3: Bo Król się wkurzy:/
Odpisz
27 lipca 2016, 14:55
@lorax12: Asgor?
Odpisz
27 lipca 2016, 14:56
@lorax12: Asgor?
Odpisz
27 lipca 2016, 14:57
@TUPAQ_: Nie bo ku*wa Papajrus
Odpisz
27 lipca 2016, 15:20
@lorax12: Ok,KOZO :V
Odpisz
27 lipca 2016, 16:05
@lorax12: Mogę zostać nowym Królem ;)
Odpisz
27 lipca 2016, 21:36
@iger3: I tu nagle taki Pionek Cię zbija :V
Odpisz
28 lipca 2016, 09:33
@lorax12: Ale to w końcu ja posuwałem królową, więc to dla mnie nie ma znaczenia :D
Odpisz
28 lipca 2016, 12:09
@iger3: Tyle wygrać
Odpisz
28 lipca 2016, 12:31
@lorax12: Za jednym zamachem.
Odpisz
31 grudnia 2016, 01:19
@lorax12: teraz wszystko jest rasistowskie
Odpisz
31 grudnia 2016, 09:26
@TUPAQ_: jak prawdziwy talib
Odpisz
31 grudnia 2016, 09:27
@MivaR: k
Odpisz
18 czerwca 2020, 07:25
@iger3: *kop kop* eeee posuwać królową ee to trochę dziwnie brzmi
Odpisz
28 lipca 2016, 00:05
To w sumie ma sens.
Odpisz
27 lipca 2016, 11:39
Szachy też.
Odpisz
27 lipca 2016, 09:57
tak jak czekolada, albo kinder niespodzianka, czarne na zewnątrz a białe w środku
Odpisz
27 lipca 2016, 10:21
@ALKATRAZ: świeta prawda
Odpisz
27 lipca 2016, 09:33
bialy zaczyna i zawsze wygrywa
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2016, 08:33
Feministki w szachach: W końcu królowa jest silniejsza od króla w jakiejś grze
30 min później: TO JEST KU*WA SKANDAL, ŻE KRÓL JEST WAZNIEJSZY I GO SIĘ SZACHUJE
Odpisz
27 lipca 2016, 09:27
A po zamianie pionka na królową - jak jakiś pachołek może się równać królowej.
Odpisz
27 lipca 2016, 08:11
Nie prawda. Ja raz wygrałem czarnymi.
Odpisz
24 lipca 2016, 23:36
No dobra jak chcecie to wszystkie szachy mogą być czarne...Wtedy napewno każdy z graczy rozpozna który pionek jest czyj ;-;
Odpisz
25 lipca 2016, 00:15
@benben7: A może czerwone i niebieskie? :V
Też byłoby spoko
Odpisz
25 lipca 2016, 00:36
@lorax12: ja w domu mam właśnie takiego koloru tylko nie szachy a warcaby
Odpisz
25 lipca 2016, 00:37
@marek20004: To fajnie masz :)
Odpisz
25 lipca 2016, 10:59
@lorax12: Valor vs. My stick.
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2016, 01:03
Choć po namyśle...
Odnośnie warcabów i szachów - naprawdę nikt nie zakazuje nam zaczynać czarnymi :)
Gdyby ktoś chciał przyjąć wyzwanie - rozpocznijmy to po węgiersku!
Czarne zaczynają:
pion z B7 na B6
Odpisz
24 lipca 2016, 23:26
U mnie w domu zawsze się mówiło ''czarne zaczynają, białe wygrywają''. No cóż.
Odpisz
25 lipca 2016, 00:51
@Yalniz_Canavar: Czarni zaczęli ponad 5 tys lat przed naszą erą w Afryce. Biali zaczęli około dwa/półtora tysiąca lat temu w Grecji...
I zgadza się - patrząc na dzisiejsze statystyki biali wygrywają
Odpisz
24 lipca 2016, 23:42
Ale timer jest ustawiony dla wygody grającego czarnymi.
Odpisz