Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

5 marca 2017, 14:43

moja klasa taka jest :\

Avatar Windows_10

11 marca 2018, 12:20

o cześć

Avatar Aragornek

27 lipca 2016, 18:37

Inaczej mówiąc:
czarne, gimnazjum+podstawówka
Zielone- szkoła średnia
Czerwone- gdy paradoks czasoprzestrzenny powoduje, że nauczyciel wyszedł z klasy, ale część jego osobowości dalej w niej jest.

Avatar VanQuisch

27 lipca 2016, 19:33

@Aragornek: U nas w technikum to albo się je śniadanko albo robi coś w telefonie. Ja osobiście preferuję śniadanko + pewna sadystyczna strona.

Avatar Aragornek

28 lipca 2016, 11:27

@VanQuisch: No to właśnie mówię. Zielone "gada i je śniadanie" dałem, jako szkoła średnia (zawodowa/technikum/liceum)

Avatar Metal_Head

28 lipca 2016, 01:33

#TeamMudżyny :D

Avatar
Sourcream

27 lipca 2016, 22:22

Czarne i zielone. Dodać do tego jeszcze telefony. I jeszcze ten patyk od białej tablicy,istny chaos.

Avatar pierdzioh

27 lipca 2016, 16:50

Jestem w tych zielonych XD

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2016, 17:48

@pierdzioh: Piona!

Avatar pierdzioh

27 lipca 2016, 21:33

:D

Avatar Iluvatar

27 lipca 2016, 20:25

Miałem takę sytuację że tak mojej klasie odwaliło że zdjeliśmy uszczelkę z okna. Nie wiem po co

Avatar Iluvatar

27 lipca 2016, 20:25

Miałem takę sytuację że tak mojej klasie odwaliło że zdjeliśmy uszczelkę z okna. Nie wiem po co

Avatar WampirzycaMarcelina

27 lipca 2016, 20:22

Najczęściej jestem w czerwonych, a w zielonych czasem gdy mam lepszy dzień i jestem pewniejsza siebie.

Avatar fusioNcsgoandmore

27 lipca 2016, 19:51

Ggy nauczyciel wyszedl z klasy złamałem nos koledze

Avatar kokokochi

27 lipca 2016, 18:23

u mnie sami czarni jak wychodzi nauczyciel to podłączamy telefon do głośników skaczemy po ławkach i wchodzimy na szafy

Avatar michaolek

27 lipca 2016, 17:47

moja klasa jest nie do znieśenia gdy wychodzi nauczyciel

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2016, 17:37

Zdecydowanie czarny.
Jest gorzej niż może się wydawać...

Avatar Qermit

27 lipca 2016, 17:26

Jestem czerwone/zielone

Avatar niewiemcotuwpisaci

27 lipca 2016, 16:43

Dlatego nie lubię mojej klasy częściowo.

Avatar VVizz

27 lipca 2016, 15:36

No raczej w podstawówce, chociaż są wyjątki. Mam kumpla z klasy (drugi rok TI), który lubi wyciągać przez okno głowę zapakowaną w kominiarkę, czekać na odpowiedni moment i straszyć przechodni darciem mordy: "Allahu Akbar". Typ serio głośno krzyczy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Lekko nie będzie

Trzeba brać osobną torbę

Frustrujące

Angielskie śmieszki

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka