Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Tymi się chodzi
Phi!
To się nie może nie udać
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 maja 2020, 23:38
NFZ be like
Odpisz
25 czerwca 2019, 16:53
69 like :)
Odpisz
28 marca 2017, 21:05
Czyli że jak idziesz do dentysty oczekujesz napi**dalania ci w zęby wiertarką?
Odpisz
31 lipca 2016, 19:04
1 lipca miałam wyrywanego zęba siedziałam tam z godzinę bo się bałam i się wyrywałam ;-;
Odpisz
26 lipca 2016, 17:40
Który normalny człowiek oczekuje żeby mu dentysta wiercił w ryju wiertarką?
Odpisz
26 lipca 2016, 19:06
Prawie każdy. Wiertło dentystyczne wydaje się większe i strasznieksze, gdy siedzisz na fotelu.
Odpisz
31 lipca 2016, 16:31
nie oczekuję, ale się spodziewa
Odpisz
31 lipca 2016, 13:02
Strasznie tego dentyste wyolbrzymiają że jest taki straszny a to nie prawda. WTF
Odpisz
31 lipca 2016, 11:12
To prawda, że niektóre zabiegi potrafią być bolesne, aczkolwiek większosć tych stereotypów to już naginanie prawdy.
Odpisz
31 lipca 2016, 09:34
Ja tam zawsze zasypiałem u dentysty
Odpisz
30 lipca 2016, 23:36
Co wy wiecie o dentyście. ..
Ja miałem leczony kanałowo i jeszcze znieczulenie mi nie działało. ..
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2016, 23:54
@Mike0807: mi również przy wyrywaniu zęba (prawdziwe życie)
Odpisz
31 lipca 2016, 00:10
@SebastieX: i know
Odpisz
30 lipca 2016, 23:58
Sponsorem dolnej wizyty u lekarza jest Jeja.pl
Odpisz
30 lipca 2016, 22:10
ja lubie wizyty u dentysty
Odpisz
26 lipca 2016, 19:23
ja jak byłem u dentysty było tak, grzebanie czymś w zębach, dziwny smak światła w ustach (te światło ma smak choć nie rozumiem jak) i takie szkiełko powiększające
Odpisz
30 lipca 2016, 20:50
@bylejakbylegdzie: mi wpychał łapy w takich gumowych rękawiczkach do gardła
do dziś boję się gumowych rękawiczek
Odpisz
27 lipca 2016, 17:59
Lubię chodzić do dentysty. Ale ja to ja i zawsze miałam coś z masochisty.
Odpisz
30 lipca 2016, 20:15
@Hiiro: Nie tylko ty lubisz chodzić do dentysty
Odpisz
30 lipca 2016, 20:50
@Hiiro: Ja też lubię...
Odpisz
26 lipca 2016, 18:30
W rzeczywistości jeszcze wokół wiertła są kolce a w usta otwierają ci takimi małymi nożami
Odpisz