Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A, okej
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2016, 11:58
Lubie szkole
Odpisz
27 lipca 2016, 20:27
Dlatego wg mnie szkola powinna wygladac tak: Poniedzialek, wtorek, środa, czwartek- nauka
Piątek,sobota niedziela- wolne
+ raz w miesiacu dodatkowy dzien wolnego (szkoly by ustalały same sb)
No i wolne w niektore święta tak jak jest teraz.
Skrócone wakacje o połowe.
Zakaz zadań domowych. Tylko nauka.
Dzieki temu ludzie byliby wypoczeci i caly czas mogliby sie spokojnie uczyc co owocowałoby osiagnieciami w nauce.
Odpisz
27 lipca 2016, 22:46
@Sebzer: idealny plan teraz tylko napisać do ministerstwa oświaty później inne kraje by zachwalały by ten pomysł
Odpisz
27 lipca 2016, 23:18
@rafal603: XD
Odpisz
30 lipca 2016, 20:13
@Sebzer: Stałbyś się sławny
Odpisz
30 lipca 2016, 20:23
@rafal603: Nie sądzę, żeby ministerstwo się ku temu przychyliło. Od początku "demokracji" wszelkie rządy kombinują nie jak coś polepszyć, tylko jak się u stołków utrzymać.
Odpisz
30 lipca 2016, 21:02
@Broski: dlatego napisalem ,,XD"
On maja takie rzeczy grzieś
Odpisz
30 lipca 2016, 21:16
@Sebzer: brawo, popieram
Odpisz
30 lipca 2016, 23:59
@Sebzer: Ale wakacje należało by zostawić takie jakie są tylko lepiej naprawić system nauczania i to co jest nauczane .
Odpisz
31 lipca 2016, 13:36
Mogliby przestać uczyć bezsensownych przedmiotów typu biologia czy chemia, i stworzyć szkoły z konkretnymi profilami nauczania
Odpisz
31 lipca 2016, 15:23
@ojciecpolecial: To też lub poprostu muc sobie wybrać jakie przetmioty chce się mieć .
Odpisz
30 lipca 2016, 20:08
Ja:
zakończenie klasy: Pamiętam wszystko czego nauczyłem się w tej klasie!
30 lipca: Nic kuźwa nie pamiętam...
Odpisz
31 lipca 2016, 07:56
Ja też :(.
Odpisz
31 lipca 2016, 09:35
ja też
Odpisz
31 lipca 2016, 08:08
Chamska reklama czitosów, nie polecam.
Odpisz
30 lipca 2016, 20:13
chyba w niemczech jest tak (nie jestem pewna na 100%) że co 2 miesiące mają 2 tygodnie wolnego ale za to wakacje krótsze. tak byłoby fajnie jak dla mnie
Odpisz
30 lipca 2016, 20:17
@nata127: w Anglii...
Odpisz
30 lipca 2016, 21:36
@LeyPL: moze i w anglii :P aczkolwiek taki system jest dobry-nikt nie narzeka ze chce wrocic do szkoly na wakacjach xD
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2016, 21:53
@nata127: eeeeeeeee makareeeena
Odpisz
30 lipca 2016, 23:13
@LeyPL: a czemu nie margaryna ?
Odpisz
31 lipca 2016, 06:42
@nata127: bo tag
Odpisz
27 lipca 2016, 18:56
Poje**ło go?
Odpisz
27 lipca 2016, 19:01
@W_D_Gaster: Grzeczniej,zje**ny roleplayerze.
Odpisz
28 lipca 2016, 13:46
Co masz do roleplayów? ;-;
Odpisz
30 lipca 2016, 20:59
To, że ktoś sobie wziął na nick nazwę postaci z gry nie oznacza że trzeba go nazywać "zj*banym roleplayerem" :v
Odpisz
30 lipca 2016, 23:40
Dude, masz coś do roleplayerów masz coś do mnie. Grzeczniej trochę.
Odpisz
30 lipca 2016, 23:47
@TheGardenPL: Polecam Dev'a hehe
Odpisz
31 lipca 2016, 04:04
Jeśli sie nie mylę też to robisz na 2 grupach, Żegna się z tobą Blizz milord.
Odpisz
31 lipca 2016, 01:52
why the fuck u lying?
Odpisz
31 lipca 2016, 00:07
POLECAM KURS YES!
Odpisz
30 lipca 2016, 22:59
#teamwakacje
Odpisz
30 lipca 2016, 21:51
nie dziękuję :-)
Odpisz
30 lipca 2016, 20:26
Gdy ci smutno gdy ci źle weź wiaderko, utop się
Odpisz
30 lipca 2016, 20:26
Nie zgadzam się z obrazkiem "Ja na wakacjach"
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2016, 20:12
*double comment ;-;*
Odpisz
27 lipca 2016, 20:47
Ja siebie tak nazywam na co dzień
Odpisz