memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 maja 2025, 13:26
Nie ma reprezentacji czarnych. Rasizm
Odpisz
12 grudnia 2010, 09:29
najlepszy obrazek na jeja!!! XD 5/5 i do ulu!!!
6 kwietnia 2016, 14:41
@darcus: Widzę że od tego czasu się sporo zmieniłeś.
6 kwietnia 2016, 16:21
Pięć lat intensywnego myślenia potrafi dużo zrobić z człowiekiem.
2 sierpnia 2017, 10:12
@darcus: o cie To wtedy na serio pisałeś czy w żartach?
2 sierpnia 2017, 10:21
Które?
2 sierpnia 2017, 10:22
@darcus: to pierwsze
2 sierpnia 2017, 10:24
Miałem dziesięć lat, czego się spodziewasz?
2 sierpnia 2017, 10:25
@darcus: no w sumie
16 września 2018, 22:11
@darcus: a teraz masz ile?
16 września 2018, 22:18
@GKczol: A 18.
16 września 2018, 22:32
@darcus: długo tutaj siedzisz, nie dziwię się że jesteś znany
16 września 2018, 22:33
@GKczol: A widzisz, sentyment.
21 sierpnia 2022, 13:56
@darcus: Jak to jest być starym?
Edytowano - 27 marca 2019, 21:15
Czemu biały? A czarni?
29 czerwca 2018, 01:34
sory kolego ale to jest nie poprawne według uni europejskiej
11 listopada 2017, 19:25
Czemu to tło jest BIAŁE?!?!
29 października 2017, 23:24
Co za rasistowska grafika! Sugerujecie, że czrni nie są poprawni religijnie, etycznie oraz politycznie?! Do sądu za ten rasizm!
6 sierpnia 2017, 07:46
to obraża białych, jeszcze nie wiem jak ale jakoś na pewno
29 maja 2017, 13:06
Ale obraża murzynów!
7 listopada 2014, 18:09
dlaczego ten obrazek jest biały rasiści?
14 lipca 2011, 17:48
@KontoUsunięte: ale to jeja dodało ten obrazek
10 czerwca 2010, 14:10
Taki ładny. Nie uda mi się tak ładnie napisać ,,Znaleźiono na Jeja.pl"
@odd150: dlaczego jeja do KAŻDEGO obrazka daje swoje logo albo "znaleziono na jeja"
22 czerwca 2011, 20:33
Ale mi obrazek!
15 lutego 2011, 19:43
Tak. To jest najlepszy obrazek jaki do tej pory wstawiono na jeja. 5/5
9 lutego 2011, 22:20
obraza czarnych ;D
12 stycznia 2011, 15:56
Jeja.pl się wkur*ili, bo co chwilę negatywne komcie leciały, no i dali taki... XD
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 maja 2025, 13:26
Nie ma reprezentacji czarnych. Rasizm
Odpisz
12 grudnia 2010, 09:29
najlepszy obrazek na jeja!!! XD 5/5 i do ulu!!!
Odpisz
6 kwietnia 2016, 14:41
@darcus: Widzę że od tego czasu się sporo zmieniłeś.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 16:21
Pięć lat intensywnego myślenia potrafi dużo zrobić z człowiekiem.
Odpisz
2 sierpnia 2017, 10:12
@darcus: o cie
To wtedy na serio pisałeś czy w żartach?
Odpisz
2 sierpnia 2017, 10:21
Które?
Odpisz
2 sierpnia 2017, 10:22
@darcus: to pierwsze
Odpisz
2 sierpnia 2017, 10:24
Miałem dziesięć lat, czego się spodziewasz?
Odpisz
2 sierpnia 2017, 10:25
@darcus: no w sumie
Odpisz
16 września 2018, 22:11
@darcus: a teraz masz ile?
Odpisz
16 września 2018, 22:18
@GKczol: A 18.
Odpisz
16 września 2018, 22:32
@darcus: długo tutaj siedzisz, nie dziwię się że jesteś znany
Odpisz
16 września 2018, 22:33
@GKczol: A widzisz, sentyment.
Odpisz
21 sierpnia 2022, 13:56
@darcus: Jak to jest być starym?
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2019, 21:15
Czemu biały? A czarni?
Odpisz
29 czerwca 2018, 01:34
sory kolego ale to jest nie poprawne według uni europejskiej
Odpisz
11 listopada 2017, 19:25
Czemu to tło jest BIAŁE?!?!
Odpisz
29 października 2017, 23:24
Co za rasistowska grafika! Sugerujecie, że czrni nie są poprawni religijnie, etycznie oraz politycznie?! Do sądu za ten rasizm!
Odpisz
6 sierpnia 2017, 07:46
to obraża białych, jeszcze nie wiem jak ale jakoś na pewno
Odpisz
29 maja 2017, 13:06
Ale obraża murzynów!
Odpisz
7 listopada 2014, 18:09
dlaczego ten obrazek jest biały rasiści?
Odpisz
14 lipca 2011, 17:48
@KontoUsunięte: ale to jeja dodało ten obrazek
Odpisz
10 czerwca 2010, 14:10
Taki ładny. Nie uda mi się tak ładnie napisać ,,Znaleźiono na Jeja.pl"
Odpisz
14 lipca 2011, 17:48
@odd150: dlaczego jeja do KAŻDEGO obrazka daje swoje logo albo "znaleziono na jeja"
Odpisz
22 czerwca 2011, 20:33
Ale mi obrazek!
Odpisz
15 lutego 2011, 19:43
Tak. To jest najlepszy obrazek jaki do tej pory wstawiono na jeja. 5/5
Odpisz
9 lutego 2011, 22:20
obraza czarnych ;D
Odpisz
12 stycznia 2011, 15:56
Jeja.pl się wkur*ili, bo co chwilę negatywne komcie leciały, no i dali taki... XD
Odpisz